+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

2024 İSTANBUL YILBAŞI PROGRAMLARI

 

Yılbaşını dünyanın en güzel şehrinde kutlamak için en iyi seçeneklerin başında tekne turları gelir. Aileniz, eşiniz veya sevdikleriniz ile birlikte unutulmaz bir yılbaşı akşamı yaşamak için iletişime geçerek rezervasyon yaptırmanız yeterlidir.

Yılbaşı programı tamamen size özel hazırlanır. Misafirler tekneye belirlenen iskelede biner ve hem binişin hem de inişin saati bellidir. Yılbaşı yemeği yerken aynı zamanda muhteşem manzaralar izlersiniz. Ana yemekten önce birbirinden lezzetli mezeler sunulur. İsterseniz sınırsız içecek seçeneğini kullanabilirsiniz. Alkolsüz menüler de mevcuttur.

Siz içeceklerinizi yudumlarken tekne boğazın en güzel yerlerine doğru bir geziye çıkar. Dolmabahçe Sarayı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü gibi muhteşem ışık manzarası sunan yerlerden geçerken lezzetli yemekler yer ve muhteşem içecekler içebilirsiniz.

 Bilgi ve rezervasyon:

 

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Yılbaşı Tekne Kiralama

Teknede yılbaşı kutlamasında organizasyondaki her detay size özel hazırlanır. Etkinlik kapsamında gece Boğaz’ın en güzel yerlerini gezme, Türk gecesi programı vardır.

Oryantal dans programı ile Türk tipi mezeler hazırlanır. Dilerseniz menülerde değişiklik yapabilirsiniz. İçecek sınırsızdır. Yeni yıla girerken de havai fişek gösterisi olur.

Yılbaşı yemeği yerken aynı zamanda canlı müzik programı olur. Halk oyunları isterseniz karma Anadolu, Karadeniz, Çiftetelli, Roman dansı gibi seçenekler mevcuttur. Göbek dansı şovuyla eğlenceyi arttırabilirsiniz.DJ performansı ile size özel yapılmış dans pistinde gece boyunca dans edebilirsiniz. Canlı müzik istemezseniz sevdiğiniz şarkıları devamlı çaldırabilirsiniz.

Yılbaşı Tekne Turu

Teknede yılbaşı kutlamasında size zengin bir menü sunulur. İlk olarak hoş geldiniz kokteyli sunulur. Türk mezeleri ve salata ile devam edilir. 3 farklı ara sıcak servis edilir. Ana yemek gelir. Son olarak meyve ile tatlı servis edilir.

Alkollü ya da alkolsüz seçenekler vardır. Alkollü menü tercih ederseniz sınırsız hizmet sunulur. Tekne kiraladığınızda fiyata dahil olan hizmetler vardır. Tekneye en uygun iskeleden alınırsınız. Yılbaşı gecesi etkinliği ve yemeği dahildir. Göbek dansı ya da halk oyunları. Sınırsız alkollü ya da alkolsüz içecekler. DJ performansı isterseniz bu da fiyata dahil olur. Tekneye binmek için otelden alma ve tekneye getirme seçeneği de vardır.

Tekne Yılbaşı İstanbul

Yılbaşını teknede kutlamaya karar verdiğinizde belirlenen otelden araçla alınarak iskeleye getirilirsiniz. Tekneye bindiğinizde güzel bir akşamın başlangıcı olarak kokteyl servis edilir. Siz tekneye bindiğinizde her şey hazırlanmış olur.

Teknenin salonu hazırlanır ve gelecek misafirlerin isimleri masalarda yazılı olduğundan hızlı bir şekilde herkes oturur ve eğlence başlar. Yemekten sonra dans pistine geçerek sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Yeni yıla girildiğinde havai fişek gösterisi olur. Etkinlik sonunda ise yine otele dönülür. Profesyonel video ve fotoğraf çekimi ile drone çekimi yaptırabilirsiniz. Kendi fotoğrafçınızı getirme seçeneği de vardır. Bazıları yalnızca tekne kiralamayı tercih edebilir. Bu durumda organizasyona ait her şey size ait olur.

 Bilgi ve rezervasyon:

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Yılbaşı Boğaz Tekne Turları

Yılbaşını teknede kutlarsanız size akşam boyunca hizmet edecek profesyonel ekip her daim hazır olur. Menüleri ve eğlenceleri siz seçersiniz. Bu şekilde her şey planlanmış olur ve kusursuz ilerler.

İnsanlar daha önce teknede yılbaşı kutlamadıysa hava soğuk olur diye düşünebilir. Yılbaşı için teknenin salonu hazırlanır ve yeterli şekilde ısıtılır. Özel ihtiyaçlarınız için salondan çıkacağınız zaman montunuzu giymeniz yeterlidir.

Tekne tura başlayınca muhteşem manzaralar eşliğinde boğaz turu yaparsınız. Durmak istediğiniz yerde tekne durabilir. Dilerseniz tüm akşamı video ile kayda aldırabilirsiniz. Sene boyunca sorumluluklar sebebiyle oluşan yorgunluğunuzu muhteşem bir tekne eğlencesi ile atmış olursunuz. Sevdiklerinizle hep birlikte.

Faydalı Bağlantılar:

İstanbul Teknede Yılbaşı Partisi
Yılbaşı Tekne Organizasyonu

 

TEKNEDE ORGANİZASYON

2024 İstanbul Yılbaşı Programları

İstanbul Teknede Yılbaşı Partisi 2024

2024 Istanbul New Year Programs

New Year’s Boat Organization

Teknede Yılbaşı Organizasyonu

2024 New Year’s Eve Part on the Boat

Teknede Yılbaşı Partisi 2024

Istanbul New Year Party on the Boat 2024

Teknede Evlenme Teklifi

İstanbul’da Yemekli Tekne Turu Organizasyonu

İstanbul Yılbaşı Tekne Kutlaması Nasıl Olur?

Teknede Kahvaltı Organizasyonu

İstanbul Boğazında Tekne Turu Organizasyonu

Evlenme Teklifi En Özgün Fikir Nedir?

Teknede Sünnet Düğünü

Teknede Nişan Organizasyonları

En İyi Evlenme Teklifi Nasıl Olur?

Yüzme Turu Organizasyonu

Tekne Turunda Yapılabilecekler

Yatta Süpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

İstanbul Gezi Teknesi

Teknede Kurumsal Şirket Organizasyonu

İstanbul Tekne Nişan Organizasyonu

Teknede Fasıl Organizasyonu

İstanbul’daki En İyi Tekne Organizasyonu

Gemide Şirket Organizasyonu

Kurumsal Şirketlere Özel Gemi Turu

Şirketler İçin Gemi Organizasyonu

2023 Teknede Yılbaşı Organizasyonu

2023 Yılbaşı Teknede Parti

2023 Yılbaşı Teknesi

Yılbaşı Tekne Organizasyonu İstanbul

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı Tekne Partisi

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı

Tekne Partisi

Yılbaşı Tekne Organizasyonu

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı Partisi

İstanbul Boğazı Parti Organizasyonu

2023 Yılbaşı Partisi

2023 Yılbaşı Partisi Organizasyonu

2023 Yılbaşı Teknesi

2023 New Year’s Eve on the Boat in Istanbul

2023 New Year’s Eve Boat in Istanbul

2023 New Year’s Day Party Details

2023 Party Organization

2023 New Year’s Day Party Details

Tekne Partisi Pahalı Mı?

İstanbul’da Teknede Organizasyon Nasıl Yapılır?

Tekne Organizasyonu Fiyatları

 

Hızlı Teklif Al