+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

İSTANBUL TEKNEDE YILBAŞI PARTİSİ 2023

GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ YOĞUN İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. 
TÜM YERLERİMİZ DOLMUŞTUR.

 

2023 NEW YEAR PARTY 2023 NEW YEAR PARTY
ORGANIZATION ON A YACHT BOAT ON THE BOSPHORUS

2023 NEW YEAR'S EVE BOSPHORUS TOUR

NEW YEAR'S EVE PARTY ON BOARD 2023

NEW YEAR'S EVE PARTY ON BOARD 2023

RESERVATIONS ARE CO-ATTENDED.  

  • Live Music ÜMRAN AKPINAR AND ORCHESTRA
  • Professional DJ Performance
  • Oriental Show
  • Special New Year's Eve Dining Menu (Per Person)
  • Bosphorus Fireworks Show
  • Distribution of Masks, Hats to Each Guest
  • Unlimited Alcohol Service

CHRISTMAS PROGRAM FLOW AND DETAILS 

ARE YOU READY FOR A GREAT ENTERTAINMENT AGAIN? New Year's Eve program on board! While tasting our specially prepared menu, our live music team will entertain you with all kinds of music and our Orientals will add color to your night. As the clock shows 23:30, our magnificent party will start with Professional DJ Performance and at 00:00 we will make a magnificent entrance to 2023.

With Joy Boat, we decorate your entertainment with unlimited alcohol and amazing music on the New Year's Eve Program Boat. Orchestra, Oriental and DJ performance, Food menu, unlimited drinks, surprise gift raffles, fireworks and volcano show at 00:00...

During the program, our professional team will strive to make you have the best time!

Our boat has central heating system.
It is the widest and highest ceiling boat of the Bosphorus. Our boat, which is built in international standards with the latest construction rules, provides a unique boat tour pleasure to its guests as it minimizes sea shaking. Professional sound and light system is available on our boat. There will be laser shows in the entertainment area.

Bilgi ve Rezervasyon 

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

WELCOME COCKTAIL
Colds Homemade chard wrap with olive oil, Potato salad with carrots and fresh coriander, Carrot crawl garnished with parsley, American Salad with spices and thyme, Full-fat Ezine White Cheese, Fresh Cheddar Cheese, Cocktail Tomatoes and Cucumbers, Pickled gherkins, Chicken Ham, Pickled pickled pickled doughnuts,
Roasted red peppers,Salads

Green Salad with Egyptian, Roasted Pepper, Cherry Tomato and Kruton Paçanga Pastry
with Hot
Bacon Main Dish

Butcher Meatballs, Chicken with Sauce Rice
with Vegetables with Mashed Potatoes Seasonal Fruits
in Fruit & Dessert
Ice Drink
Unlimited Alcoholic and Non-Alcoholic beverages will be served.
Soft Drinks: Coca Cola, Light Cola, Sprite, Fanta, Orange juice, Cherry juice, Apricot, Soda and Water
Alcoholic beverages: Yeni Rakı, Efes Beer, Karabağlar White wine, Karabağlar Red wine, Tekel Vodka

 

iSTANBUL Teknede yılbaşı partisi

new year party, new year party istanbul, new year party on the boat, christmas party, istanbul yılbaşı, teknede yılbaşı, yılbaşı programları, teknede yılbaşı organizasyonu, yılbaşı mekanları, yılbaşı partileri, yılbaşında istanbul, istanbulda yılbaşı, yılbaşı organizasyonu, teknede yılbaşı partisi, boğazda yılbaşı, boğazda teknede yılbaşı, teknede eğlence, yılbaşı eğlencesi, boğazda teknede eğlence, istanbul boğazında yılbaşı, teknede parti, istanbulda yılbaş, istanbul yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı programları, yılbaşı programları 2020, İstanbulda yılbaşı 2022, yılbaşında İstanbul 2022, 2022 yılbaşı eğlenceleri, 

İstanbul yılbaşı partisi sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi yaşamanız için size özel organize edilir. Yılbaşı etkinliği devam ederken tekne boğazın en güzel bölgelerine tur gerçekleştirir. Birbirinden leziz menü seçenekleri ile harika deniz manzarası eşliğinde sevdiklerinizle birlikte kutlama yapabilirsiniz.

Yılbaşı yemeğinden sonra isteğe göre DJ performansı, canlı müzik grubu, fasıl ekibi gibi farklı aktivite türleri mevcuttur. Sanatçı performansı isteyen müşteriler için organizasyon özel olarak planlanır. Canlı müzik istemeyenler için ise listeledikleri şarkılar gece boyunca arka planda çalabilir. Tekneler kutlamaya gelecek olan kişi sayısına göre farklı boyut seçeneklerine sahiptir. 20 kişilik bir aile için de 200 kişilik bir şirket yılbaşı kutlaması için de uygun olan tekne modeller vardır.

İstanbul yılbaşı partisi farklı tekne model seçenekleri ile kutlanabilir. Gezi teknesi, yat ve lüks yat seçenekleri vardır. Bütçenize göre kutlama paketlerini inceleyerek içerisinden seçim yapabilirsiniz. Tekne partisinde ne giyebilirim diye düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken ilk husus ince ve yüksek topuklu ayakkabılar tercih etmemektir. Tekne hareket ederken hafif bir sallantı olacağı için kendinizi rahat hissetmezsiniz. Kısa ve mantar topuk ya da yumuşak tabanlı ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Parti teknenin salon bölümünde gerçekleştirilir ve salon yeterli derecede ısıtılır. Özel ihtiyaçlar için salondan dışarı çıkacağınız zamanlar üşümemek adına yanınıza kaban almanız oldukça faydalı olur.

Teknede Yılbaşı Nerede

Yılbaşında tekne partileri boğaz turu eşliğinde gerçekleştirilir. İstanbul yılbaşı partisi yapacağınız zaman misafirler için en uygun olan iskele bölgesinden kalkış gerçekleştirilir. Tekneye biniş ve iniş saatleri önceden belirlenir. Biniş saati belirli olduğu için misafirlerin tam vaktinde iskelede olması gerekir. Bu sayede geç kalma gibi olumsuz durumlar da yaşanmamış olur. Tekne içerisinde herkes bir arada olacağı için fotoğraf çekimleri de sorunsuz gerçekleşir. Farklı yılbaşı kutlamalarında hem ortam kalabalık hem de misafirler dağınık şekilde bulunacağı için istediğiniz verimi teknedeki kadar alamazsınız. Organizatör ile anlaşırsanız profesyonel fotoğrafçı hizmeti alabilirsiniz.

Eğlence boyunca video ve fotoğraf çekimi devam ederek özel gününüzü kaydeder. İstanbul yılbaşı partisi yapmak isterseniz en rahat edeceğiniz seçenek tekne partisidir. Sanatçı performansı, DJ gösterisi, drone çekimi gibi birçok farklı hizmet alabilirsiniz. Havai fişek gösterisi ya da dansöz performansı da tercih edebilir ve sevdiklerinize muhteşem bir sürpriz yapabilirsiniz. Eğlence tüm gece boyunca aralıksız devam eder. Alkollü ya da alkolsüz içecek seçenekleri vardır. Yalnızca kadınların olduğu bir kutlama isterseniz hizmet eden personele kadar özel olarak planlanır. Kadınlara sadece kadın personeller hizmet eder. Parti öncesi ne istediğinize karar vermeniz sizin için hazırlanması için yeterlidir. Hazırlanan menüler tamamen isteğinize bağlı olarak değişebilir. En taze sebze ve gıdalardan hazırlanır. Menüyü parti başlamadan önce deneyebilirsiniz.

Bilgi ve Rezervasyon 

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Tekne Yılbaşı Programı

Deniz manzarasını seviyorsanız teknede unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tekne kiralamaktır. İstanbul yılbaşı partisi etkinlikleri için çocuklar da katılacaksa tekne içerisinde muhakkak çocuklar için kurallara uymaya dikkat etmelisiniz. Tekneye biniş saati belli olduğu için iskeleye gelmeden trafiği de kontrol ederek gecikmeleri önleyebilirsiniz. Boğaz turu başladıktan sonra tekneden inmek isteyen olursa iskeleye yanaşılarak iniş sağlanır ve sonra tekrar boğaza geri açılır. Modern ve teknolojik tekneler ile kendinizi evinizdeki gibi rahat hissedersiniz. Gelecek olan misafir sayısına göre tekne modeli seçileceğinden herkes rahat bir şekilde eğlenebilir. Sevdikleriniz için en güzel yılbaşı etkinlikleri tekne turları aracılığı ile gerçekleştirilir.

Faydalı Bağlantılar: 

2023 Yılbaşı Teknede Parti
2023 Teknede Yılbaşı Organizasyonu
2023 Yılbaşı Teknesi

Hızlı Teklif Al