+90 (212) 236 76 96

Yemekli Tekne Turu

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96       [email protected]      

YEMEKLİ TEKNE TURU

YEMEKLİ TEKNE TURU


İstanbul’un iddialı lezzetlerini Boğazın muhteşem manzaraları eşliğinde, kaliteyi esas alan  hizmet anlayışıyla sizlere ve misafirlerinize sunmak için Yemekli Tekne Turu organize etmekteyiz.

Canınız Boğazda teknede yemek yemek mi istedi? Ne duruyorsunuz hemen bizi arayın! Tüm bireysel özel günleriniz,  kurumsal şirket toplantı, yemekli tekne organizasyonları, teknede organizasyonlarınızı, tekne turlarınızı ve tekne organizasyonlarınızı büyük bir keyif ve ayrıcalıkla organize ediyoruz. Teknede yemek organizasyonlarında 15 yıldır hizmet veren Joy Tekne Turu Boğazda teknede yemek ve tekne turu organizasyonları konusunda öncülüğünü koruyor!

İsteğinize göre hazırlanan eşsiz menü seçeneği ile Teknede yemekli organizasyonlarınızı bir lezzet şölenine dönştürüyoruz. Ekonomik fiyatlarla bütçenize uygun olarak hazırlanacak ve her bütçe için kalitesinden asla ödün vermeyen menülerimiz ile  Boğazda yemekli tekne turları  ile size boğazı gezerken tarihi mekanları tanıma fırsatını veriyor. Eski İstanbul’ un efsunlu büyüsüne kapılacağınız, tarihin dokusunu içinizde hissedeceğiniz, baharın yumuşak dokunuşuyla ılık Boğaz havası eşliğinde çayınızı yudumlayacağınız müthiş bir organizasyon sunmak istiyoruz sizlere. Teknede yemekli organizasyon, Boğazda teknede yemek bizim işimiz!

 

TEKNEDE ŞİRKET YEMEKLERİ

Teknede şirket yemekleri, bayi toplantıları, kuruluş yıldönümü, sene sonu eğlencesi, grup eğlenceleriniz için yemekli ve yemeksiz olarak hizmet vermekteyiz. Tekne de bayi toplantılarınız da ihtiyacınız olabilecek tüm donanım ve diğer detayları size sağlıyoruz. Deniz de olsanız bile! Ayrıca şirketinizin bayi toplantısı veya özel misafirlerine Joy Boğaz Tekne Turu ile boğazın eşsiz güzelliğinde unutulmaz bir gün yaşatmak, kurmuş olduğunuz bağları daha da sağlamlaştırmak istiyorsanız teknelerimize bekliyoruz.

Teknede Organizasyon yapmanın avantajlarından en iyi şekilde faydalanmak için Joy Boğaz Tekne Turu.

Yemeklİ Tekne Turu

YEMEKLİ TEKNE TURU YORUMLAR

25 Haziran 2015 Tarihinde AKKİM San. Ve Tic. A.Ş olarak gerçekleştirdiğimiz yemekli tekne turu organizasyonundan çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim.

Öncelikle JOY TEKNE ORGANİZASYON Şirket sahibi olan :

Sayın Sinan DURMUŞ olmak kaydıyla, emeği geçen tüm personele teşekkür ederiz.

------------------ 

Saygılarımla
AKKİM KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş
YASEMİN MISIRLI BOZALAN
ASEK MERKEZ ORGANİZASYON SORUMLUSU

YMB
AKKİM Kimya

Merhabalar;

8/9 ekim tarihinde Galatasaray Üniversitesinde düzenlenen Lojistik sektöründe 1. Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu etkinlikleri kapsamında firmanıza ait Tekne ile verilen Gala yemeğindeki son derece mükemmel ve profesyonel yemekli tekne turu organizasyonunuz için şahsınızla, tüm JOY TEKNE TURU ekibine teşekkürlerimi bildiririm.

Bundan sonra tekne turu organizasyonlarımızda tereddütsüz olarak JOY TEKNE TURU firması ve şahsınızdan bu hizmetin alınmasını talep edeceğimizi beyan eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Erdinç Günay
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
TEZ MEDİKAL
Ortak Sağlık ve Güvenlik birimi

EG
Tez Medikal

SN. SİNAN DURMUŞ

4 Eylül 2014 Tarihinde Şirket beyaz yaka personel motivasyon gecemizde, Yemekli Boğaz Turu eğlencesini tercih ettik.

Yapmış olduğunuz bütün hazırlıklar, Yemekler, İkramlar, Servis ve Fasıl ekibinizle bizlere unutulmaz bir akşam yaşattınız.

Almış olduğumuz hizmetten son derece memnun olduğumuzu ifade eder, gelecektede siz ve ekibinizle çalışmayı arzu eder, şahsınızda JOY TEKNE ORGANİZASYON personeli olarak emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Handan DEMİRYONTAN
SOYYİĞİT GRUP
İnsan kaynakları ve idari işler müdürü

HD
Soyyiğit Grup