+90 (212) 236 76 96

VİP YAT KİRALAMA, KİRALIK YAT

Joy Tekne Organizasyon ile Yat turları hayal olmaktan çıkıyor.

Dünya da eşi bulunmayan İstanbul’un dünyaca ünlü Boğaz şeridini lüks yatlarımızla gezmek ister misiniz? Joy Tekne Tur Organizasyonu tercih etmenizin karşılığında eşsiz İstanbul manzarası ile benzersiz bir gün yaşayacaksınız. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı ve görkemli evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Aya Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi gibi binlerce kültüre ve yüzyıllara şahitlik etmiş onlarca esere kendilerini en güzel gösterdikleri yerden yani İstanbul’un Boğaz’ından izleme fırsatı bulacaksınız. Kiralık teknelerimiz, Kiralık Yatlarımız ile size ve kıymetli konuklarınıza VIP düzeyde hizmet etmek bizim işimiz.

Zenginliğin sınırsızlığının bilincinde olduğumuz günümüzde tüm olanaklara kavuşmak eski yıllara göre daha kolay. Sahip olamadığımız bazı değerlere ve zevklere internet yolu ile daha kısa sürede ve daha ekonomik seçeneklerle ulaşabiliyoruz. Tekne kiralama, Yat kiralama da bunlardan sadece ikisi.

Yurtdışından gelen misafirlerinizi İstanbul’un o eşsiz manzarası ile birlikte Boğaz’da gezdirmek istiyorsanız Joy Tekne Tur Organizasyon onlarca çeşit tekne ve yat seçenekleri ile hizmetinizde. Müşterilerinize şık bir yemek mi vermek istiyorsunuz? Vip servis ile Joy Tekne Tur Organizasyon yanınızda.

Misafirinizin sayısı bizim için hiç önemli değil, ister iki kişi olsun ister 200 her seçeneğe uygun tekne ve yatlarımızla bulunmaz bir İstanbul turu için yıllardır alanında uzman kadrosu ile Joy Tekne Tur Organizasyon sizler için var.

Özel günlerinizi daha güzel getiriyoruz. Profesyonel kadromuz sizi dinliyor ve isteklerinizi belirliyor, ne tür bir organizasyon hayal ediyorsanız Joy Tekne Tur Organizasyon orada.

Vip Yat Kiralama hizmetlerimizle istediğiniz koya demir atarak belirlediğiniz rotada seyahat ediyoruz. Yat Turumuz ve Vip Yat Kiralama organizasyonlarımızla seçkin misafirlerinizi birinci kalite ağırlama olanakları ile karşınızdayız.

Hizmetlerimizde birincil önceliğimiz kalite. Servis, sunum, Yat ve Teknelerin sizin belirlediğiniz ölçülerde dekore edilmesi, hayatın her alanında yaşamak istediğiniz Vip klas boyutunda bir çerçeve sağlamaktadır.

Siz değerli misafirlerimiz dünyada eşi benzeri olmayan sularda Asya ve Afrika kıtasının birleştiği Boğaz’ın o muhteşem denizinde çok özel bir gün mü planladınız? Joy Tekne Tur Organizasyon lokasyonu muhteşem olan bu sularda olmanın verdiği şansı size mutlulukla iade etme garantisi veriyor.

Sevdiğinize yapacağınız özel sürprizler, sizin için kıymetli olan özel günler, iş yemekleri, dost toplantıları, tüm özel gün ve anlarınız için düşündüğünüz organizasyonlarda sizinleyiz.  Boğaz ve İstanbul’un sahili arka fonda ilerlerken tadına doyamayacağınız lezzetli yemekler, içkili/içkisiz mönüler ile kılı kırk yaran bir servis anlayışı bizim size sunabileceğimiz hizmetlerimizden sadece birkaçı.

Kalitede Vip anlayışı benimseyen Joy Tekne Tur Organizasyon fiyatları ile de sizi cezbedecek. Kiralamak istediğiniz yat ve teknelerimizin özelliklerine göre değişen fiyat aralıklarımızla bütçenizi yormadan ve fazlasıyla ödediğinizin hakkını veren bir servis alacağınızın garantisini on beş yılı aşkın tecrübemizle sizlere sunuyoruz.

Joy Tekne Tur Organizasyon gürültülü şehir hayatına biraz ara vermek isteyen, değer verdikleri misafirlerine şık bir ev sahipliğiyle ağırlamak isteyen siz kıymetli konuklarımıza aradıkları hizmetin ve servisin karşılığını sunuyor. İstanbul gibi asırlarca peşinden koşulan nadide bir şehirde Vip Klas hizmetlerimizle, sıcacık bir atmosferde yaşayacağınız özel gün ve gecelerinizde Vip Yat Kiralama, Yat Turlarımız ve Tekne turlarımızla sizlere hizmet vermek bizim için onurdur.

Özgünlüğü ile klas fiyatları ile cazip Joy Tekne Tur Organizasyon kaliteli servisi ile de sizleri misafir etmekten gurur duyacaktır.

Joy Tekne Tur Organizasyon olarak bizler diyoruz ki; gelin mutluluğunuzu birlikte ölümsüzleştirelim.
Kiralık tekne, kiralık yat, vip yat kiralama, vip tekne kiralama, tekne kiralama fiyatları, kiralık yat, tekne kiralama,yat kiralama, vip tekne, vip yat

Vİp Yat Kİralama, KİralIk Yat

VİP YAT KİRALAMA, KİRALIK YAT YORUMLAR

Sibel Kocacık : Nişanlımın Hollanda’dan gelen misafirlerini ağırlamak üzere Yat kiralamaya karar verdik. Avrupa’dan gelen insanların Türkiye’de en çok hoşlarına giden şey misafirperverlik. Yıllarca Hollanda’da yaşadıktan sonra Türkiye’ye gelen nişanlım benimle birlikte oradayken çok yardımlarını gördüğü sevgili arkadaşlarına özel bir gün yaşatma kararı aldı. Benim de canıma minnet tabi J Vip yat kiralama hizmetini almak için daha önce Joy Tekne Tur ile anlaşan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Joy Tekne tur’la konuştuk. Fiyatları sandığımdan daha makul buldum. Siz hiçbir şeye karışmayacaksınız dediklerinde çok ciddilermişJ Türk misafirperverliğini dorukta yaşattılar bize. Yemekler, içkiler, Boğaz, Adalar.. Kiralık yat değil sanki bize ait bir yattaymışçasına kendimizi rahat hissettik. Misafirlerimize ve bize yaşattığınız her şey için çok teşekkürler Joy Tekne Tur çalışanları, çok klas bir gündüJ

Kiralık Yat Fiyatı
  1. Bircan Demir : Vallahi Adalar, Modalar derler ya, öyle gezdirdi bizi Joy Tur. Ne yalan söyliyeyim Vip yat kiralama deyince biraz ürkmüştüm. Çok şaşalı geldi bana başta. Ay ben orda ne giyerim nasıl davranırım telaşına kapılmadım değil. Arkadaşlarımın daveti üzerine hafta sonu felekten bir gün çalalım niyetine gittiğimiz Yat turunda hiç de öyle kasılmamıza gerek olmadığını anladım. Yorum yazmak için tekne kiralama şirketinin adını istediğimde Sinan Bey kötü yorum yazacaksanız vermeyelim adresi diye şaka yaptı. Sinan bey nasıl kötü yorum yapabilirim ki. Her şeyi düşünmüşsünüz. Demirleyeceğiniz yerler, yiyecekler her şey ama her şey çok güzeldi. Yıllardır bu işi yaptıkları her hallerinden belli olan Joy Tekne Tur organizasyon yaptığım araştırmaya göre onlarca tekne ve yatın sahibi. Sadece bir konuda belki eleştiri yapabilirim, lükse o kadar çabuk alıştık ki şimdi her hafta sonu Kiralık yat peşinde koşacağız anlaşılanJ
Tekne Kiralama
  1. Melda Onurlu : Geçen Pazar günü en yakın arkadaşım Güliz’in organizasyonu ile çok istediğimi bildiği Yat Turuna çıktık. Fenerbahçe İstanbul’da en sevdiğim yerdir. Orada marinada yatları gördükçe ne güzel diye iç çekerdim. Sağolsun Güliz, erkek arkadaşımı ayarlamış ve kalabalık bir arkadaş gurubu ile Yat kiralama firması bulmuş. Tüm gün İstanbul’u deniz üzerinde bikinilerimizle gezmek kadar heyecan verici ne olabilir ki. Unutamayacağım bu doğum günü sürprizi için arkadaşlarıma ve çok pahalı olacağını düşündüğüm bu Kiralık Yat organizasyonu sahibi sevgili Sinan Bey’e çok teşekkür ederim.
Kiralık Yat

Annemle işlerin yoğunluğu yüzünden çok uzun zaman görüşememiştik. Sürekli yeni işler çıkıyor ve hayat telaşının içinde onunla görüşmeyi ihmal ediyordum. Bir gün annem çok büyük bir rahatsızlık geçirdi. Ondan sonra annemi ne kadar çok sevdiğimi ve ona ne kadar az ilgi gösterdiğimi anladım. Bir dakika onun yanından ayrılmamaya başladım. Hatta bir anda karar verdim ve patronuma istifa ettiğimi söyledim. Beni ikna edemediler ve anneme daha çok vakit ayırmaya, bir süre çalışmamaya karar verdim. Annemle zor bir süreç atlattık. Çok şükür ki artık sağlıklı ve daha mutlu çünkü hep yanındayım. Neyse sözü uzattım ama bu hikayeyi anlatmak istedim. Çünkü ailemiz bizim için çok değerli. Annem evde hasta yatmaktan çok sıkılmıştı ve artık iyileşmişti. Bende onu mutlu etmek adına bir yemekli tekne turu hazırladım. Annemle birlikte akşamüstü tekne turuna çıktık. Annem elbette çok fazla sevindim ve bana uzun uzun sarıldı. Uzun zamandır onu bu kadar mutlu görmemiştim. Daha sonra boğaz manzarasında, rüzgar püfür püfür eserken çok güzel bir yemek yedik. Yemekler, servis, organizasyon çok güzeldi. Teknede akşam yemeği fırsatı bizi annemle daha çok yakınlaştırdı ve hayata bağladı diyebilirim. Sinan bey, bizim için herşeyi yaptı ve bizi evdeymişiz gibi rahat ettirdi. Çok güzel bir yaz akşamında anne kız çok keyifli vakit geçirdik. Tüm ekibe teşekkür ediyorum.

Didem Şen : Ben gezmeyi çok severim, değişik şeyler yaşamayı da. Bir farklılık olsun diye internette sörf yaparken bu hafta sonu zenginler gibi yaşayalım dedim eşime. Çok yakın aile dostlarımız Merve ve kocası Suat’ı da ayarladık. İş kiralık yat bulmaya kalmıştı. Arama motoruna yazdığımda ilk öne çıkanları aradım bizimle sıcak samimi bir şekilde konuşan Joy Tekne Tur da karar kıldık. Gerçekten de kendimizi zenginler gibi hissettiğimiz muhteşem bir gün yaşattı bize Joy Tekne. Hafif müzik eşliğinde yediğimiz yemekler, bikini ile öğlen vakti güneşlenme. Akşama doğru içtiğimiz içkiler. Bizim gibi bir günlüğüne de olsun zengin hissetmek isteyen herkese tavsiye ederiz. Vip yat kiralama sandığımızdan daha ucuzdu. Ama Yat kiralama konusunda uzman ekip bize paha biçilemez bir gün yaşattı.

Vip Yat Kiralama
  1. Serhan Bildik : Patronumun isteği üzerine Suudi Arabistanlı misafirlerimizi ağırlamak için Lüks bir yat bulmam gerekti. Yaptığım incelemeler sonucunda Vip yat kiralama konusunda uzman Joy Tekne Organizasyonu buldum. Kiralık tekne, Kiralık Yat onlarca tekne ve yat arasından seçin seçebildiğinizi. Tüm hafta sonu boyunca Yat turu yapmak üzere anlaştığımız Joy Tekne Tur bize ve müşterilerimize inanılmaz bir hafta sonu geçirdi. Yemekler, içkiler tam müşterilerimizin istediği şekildeydi. Kaliteli servisleriyle mideye hitap etmelerinin dışında göze hitap etmeyi bilen bir sunum. Bizim gibi ihracat yapan bir firmada en önemli şey müşterilerin memnuniyetidir. İstanbul’un tüm güzelliklerini bize sunan gezmedik sahil şeridi bırakmayan Joy Tekne Tur Organizasyon sorumlularına müşterilerimiz gözünde ki itibarımızı pekiştirdikleri için sonsuz teşekkür ederiz.
Vip Yat Kiralama