+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE ŞİRKET YEMEĞİ ORGANİZASYONU

 

Çalışma hayatının biriktirdiği stres ve yorgunluğu atmak ve önemli şirket toplantılarını gerçekleştirmek için iş yaşantınızda da Joy Tekne Organizasyon ile bir adım daha öne çıkın. Teknede şirket yemeği, boğazda tekne turu, yemekli boğaz turu gibi tüm organizasyonlarımızda tüm titizliğimizle çalışırken sizlerin de güzel iş yemekleri geçirmesini sağlıyoruz. Gemide şirket yemeği, kiralık yat ile boğaz turu gibi etkinliklerimizde menü başta olmak üzere tüm detaylar size özel olarak planlanmaktadır.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Teknede Şirket Toplantısı

Sizler için hazırlanmış özel delüx yat, kiralık yat ve teknelerimiz ile hem İstanbul’un kalabalığından uzak ve sakin hem İstanbul boğazında tekne turu yaparak verimli ve motive edici teknede şirket yemeği gerçekleştirebilirsiniz. Hem çalışan toplantıları hem partner ve ekip toplantıları için şirket yemeği teknede, şirket toplantısı boğazda gerçekleştiği zaman daha kaliteli ve enerjik bir ortam sunulmaktadır. Büyük ve küçük şirketler ve holdingler, iş ortakları, şehir dışı ve yurtdışı misafirlerini ağırlarken Joy Tekne Organizasyon ile yat turu, teknede şirket yemeği, teknede şirket toplantısı gerçekleştirip prestijlerine de yatırım yapmaktadır.

Birçok menü seçeneği ile organize edilen teknede şirket yemeği ve yatta şirket toplantısı etkinliklerimizde et, tavuk, balık menüsü, aperatifler, tatlılar, sıcak ve soğuk mezeler, zeytinyağlılar olmak üzere eksiksiz bir ziyafet hazırlanır. Yemeklerin hem sunumu hem lezzeti şirket toplantısı teknede yapılırken en özenli şekilde planlanmaktadır.

İş dünyasında daha büyük adımlar atmak, çalışmaları zenginleştirmek için yapacağınız görüşmeleri Boğazda tekne turu eşliğinde yapmanın motivasyonu tartışılmaz.  Teknede şirket yemeği hem kendinizi hem ekibinizi daha iyi hissettirirken şirket toplantısı gemide tüm çalışmalara canlılık vermenizi sağlayacaktır. Teknede şirket yemeği, teknede şirket toplantısı, Boğazda tekne turu, Boğazda yat turu gibi organizasyonlar çalışanlarınıza verdiğiniz değerin de bir göstergesi olacaktır.

Teknede şirket yemeği ve yatta şirket toplantısı organizasyonları için dilediğiniz kiralık yat ve kiralık tekne sizin için hazırlanmaktadır. Şirket yemeği teknede yapılırken özellikle toplamanız gereken bir sayı kuralı yoktur. Her bütçeye ve kişi sayısına uygun teknede şirket toplantısı için yat, tekne ve delüks yatlarımız sizlerle ortak kararlaştırılarak teknede şirket toplantısı, Boğazda yat turu için hazırlanmaktadır. En güzel şekilde hazırlanıp belirlenen saat ve günde hizmetinize sunulan kiralık yatlarımız sarsıntıları önleyici son teknoloji ekipmanlarla üretilmiştir. Yatta şirket yemeği avantajlarından biri de sakin ortamda size özel hazırlanmış masada tam motivasyonla toplantınız hiç bölünmeden günü değerlendirmeniz olacaktır.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Siz de boğazda şirket yemeği, teknede şirket toplantısı, gemide bayi toplantısı gibi organizasyonları Joy Tekne Organizasyon farkı ile gerçekleştirmek ister misiniz? Hem firmanıza hem çalışanlarınıza hem ortaklarınıza seviye atlatacak benzersiz şirket toplantısı teknede, yatta şirket yemeği etkinlikleri için bize site üzerinden, mail veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. 

 

Hızlı Teklif Al