+90 (212) 236 76 96

TEKNEDE SÜNNET DÜĞÜNÜ YORUMLAR

Oğlumun teknede sünnet düğününü gerçekleştirdim Süper bir Organizasyon oldu her şey dahil zaten fotoğrafından tutunda süslemesine kadar her şey mevcut. Çok memnun kaldım. Bir çok mekana göre çokta uygun fiyat veriyor ama hizmet anlamında o mekanların üstünde. Tekne deyip geçmeyin teknedeki eğlenceyi başka mekanlarda yakalayamazsınız hem farklı oluyorsunuz. Tavsiye ederim.

H&C
Hülya & Ceyhun (19/03/2016)

Oğlumun sünnet düğünü için Joy Tekne Turunu seçtik. Seçenekler çoktu ama biz oğlumun denizi ve gemileri çok sevmesinden dolayı teknede sünnet düğünü yapmaya karar verdik. Araştırmalarımız sırasından Sinan beyle tanışarak bir annenin oğlu için neler isteyebileceğini bilmesi yeri geldiğinde beni yönlendirmesi ve bütün isteklerimi yerine getirmesi düğün sahibi olarak hiçbir tedirginliğimin olmamasını sağladı. Yanılmadığımı sünnet günü anladım. Yemekler sıcacık sunumlar masa düzeni süslemeler oğlumun arkadaşları için yaptığı özel alan ve özel yemekler çok güzeldi. Çalışanlar işini severek yapıyorlar.

K&G
Kaan & Görsen (18/03/2016)

Oğlumun sünnet düğününü teknede yaptık ve çok güzel unutulmaz bir düğün oldu. Yemek konusunda olsun soğuk mezeler konusunda olsun sunum ve hizmet gayet başarılıydı. Her an yanımızda olan Sinan Bey bütün isteklerimize cevap verdi.

Joy Tekne Turuna sonsuz Teşekkürler.

Y&T
Yasemin & Tolga (22/10/2015)

Oğlumun sünnet düğünü için Sinan bey ve ekibiyle bir araya gelip çok güzel bir teknede sünnet düğünü gerçekleştirdik. Oğlum tekneleri çok seviyordu ve bu fikir ondan çıktı. Bizde onun isteği doğrultusunda sünnetini yaptık. Rabbim izin verirse de düğününde teknede gerçekleştireceğiz.

Teşekkürler Joy Tekne Turu.

M&M
Melisa & Melih (03/09/2015)

Merhabalar; 

Joy Boğaz Tekne Turunda Oğlumun Sünnet düğününü gerçekleştirdik. Yemekli ve şık bir organizasyon oldu yemekleri gayet güzel ve sıcak ikram edildi. Canlı müziği, güler yüzlü hizmeti ve Boğazın eşsiz manzarasında güzel bir organizasyon oldu. Bizim beklentimizin fazlasını karşıladılar. Özellikle palyaçosu çok profesyoneldi, gece boyunca tüm çocukların ilgi odağı olup, misafirlerimizin daha rahat ağırlamamızı sağladı.

Joy Boğaz Tekne Turu ekibine ve Sinan Beye teşekkür ederiz.

BK
Batuhan KILIÇ (30/08/2014)

Oğlumun sünnet düğününde göstermiş olduğunuz ilgi alaka için teşekkürler. Teknenin süslemeleri yemekler çok güzeldi. Oğlumu o tahtın üstünde Padişahlar gibi olması beni çok duygulandırdı. Sizlerin sayesinde bu güzel organizasyon sıkıntısız ve çok güzel geçti. Teşekkürler Sinan Bey ve ekibi.

SÜLEYMANOĞLU Ailesi

E&S
Efe & Süleymanoğlu (27/06/2014)

Oğlumun sünnet düğünü için Joy Boğaz Tekne Turunu seçtik ve iyi ki seçmişiz diyoruz yemekler mükemmelin ötesindeydi sunumları da bir o kadar harika süslemeler tam benim oğlum için hayal ettiğim gibi oldu. Altın süslemeler, şamdanlar çok şıktı isteklerimiz doğrultusundaydı her şey. Özel tutuğumuz palyaço teknede özel olarak ayarladığımız bölümde hem misafirlerimizin çocuklarını hem de sünnet çocuğunu çok güzel eğlendirdi. Bizde büyükler olarak içimiz rahat ve huzurlu bir şekilde eğlendik. Konuklarımdan aldığım yorumlar doğrultusunda söylemeliyim ki çok arkadaşım teknede sünnet düğünü için Sinan Beyi ve ekibini tercih edeceklerdir.

Ö&E
Ömer & Erdoğan (23/06/2014)

Teknede sünnet düğünümüz inanılmaz güzel geçti emeği geçen JOY BOĞAZ TEKNE TURU ve Ekibine Teşekkürler.

U&P
Umut & Parçalı (27/05/2014)

Merhabalar;

Joy Boğaz Tekne Turu ile teknede düğün organizasyonumuzu gerçekleştirdik. 350 kişilik Sünnet düğünü için seçtiğimiz tekne çok şık ve güzeldi. Yemekler ve süslemeler harikaydı.

Teşekkürler Sinan Bey

A&S
Aydan & Semih (07/12/2013)

Sünnet düğünümüz için seçmiş olduğumuz her şey çok başarılıydı. Yemekler, sunumlar ve istemiş olduğum süslemeler olsun oğlumun Padişah gibi gelişi gözümün önünden çıkmıyor.

Çok teşekkürler Joy Boğaz Tekne Turu.

Y&S
Yasin & Soylu (03/08/2013)