+90 (212) 236 76 96

TEKNEDE SÜNNET DÜĞÜNÜ

Joy Tekne Organizasyon tüm özel günlerinizde yanınızda,

Sünnet, dinimizce farz olunan en kıymetli olgulardan birisidir.  Her Müslüman erkek çocuğunun yaşadığı bu eşsiz tecrübede de Joy Tekne Tur Organizasyon ailesi olarak yanınızdayız.  Gelenek ve göreneklerine bağlı olan ülkemizde nişan, düğün gibi kutlamalar çok önemli yer tutmaktadır. Müslüman erkeğin en önemli sembolü olan Sünnet törenleri ise hem dini bilinci aşılamak hem de aileleri mutlu bir günde bir araya getirmenin en kıymetli göstergelerinden birisidir.

Joy Tekne Tur Organizasyon olarak bizler oğlunuz için hayalini kurduğunuz Teknede sünnet düğünü günü için sizinle birlikte en ince ayrıntısına kadar misafirlerinizi ağırlıyoruz.

Sünnet organizasyonumuz küçük beyin yıllar sonra çocuklarına göstereceği fotoğraf ve videolarla bir şölen haline gelecektir. Alışılmışın dışına çıkıp Teknede Sünnet fikrini benimsediyseniz tam yerindesiniz.

İstanbul’un kadife sularında Boğazda Sünnet sizi olduğu kadar gelen misafirlerinizi de mutlu edecektir. Garanti!

Yıllardır her türlü organizasyon da ayrıntıyı kendisine prensip edinmiş Joy Tekne Tur Organizasyon ailesi olarak bizler yapacağınız Sünnet Düğünü organizasyonunda da sizlere eşlik etmekten büyük bir keyif alacağız.Her şeyden önce sizin memnuniyetiniz ve sizin aldığınız kararları uygulama konusunda hassas bir yaklaşımı olan Joy Tekne Tur Organizasyon biliyor ki sizin yaşayacağınız mutlu bir akşam bizim için de büyük mutluluklara vesile olacaktır.

Anadolu’nun kadim geleneklerinin bize verdiği ipuçlarıyla oluşturduğumuz sünnet düğünü programımızda Küçük Bey ve arkadaşları ön plana çıkarılıyor. Talep üzerine düzenlenen organizasyonlarda çocuk ruhu düşünülerek dekor edilmiş teknelerimizde siz ailelerinde istekleri aynı orantıda gözetiliyor. Tercihe bağlı düzenlenecek yemekli/yemeksiz, her zevke her görüşe açık organizasyonlarımızda eğlenmek ve eğlendirmek en önemli hedefimiz.

Sizin için biricik olan bu özel günde, her bütçeye uygun belirleyeceğimiz mönülerimiz, her damağa hitap edeceğini bildiğimiz kaliteli yemeklerimizle, güler yüzü sıcakkanlılıkla yerine getiren çalışanlarımızla bir ömür boyu saklayacağınız anıları size taahhüt ediyoruz. Bu ölümsüz günün her anını fotoğraflarla süslemek her anı video görüntüleriyle bezemek de bizim işlerimizden.

Geleneksel tabuların dışına çıkıp kapalı bir alanda olmaktansa nadide şehrimiz İstanbul’da, İstanbul’un o insana huzur veren Boğaz’ında biricik oğlunuza bu unutulmaz Sünnet Düğününü yaşatmak gelen misafirlerinize her şeyi tam düşünülmüş izzet-i ikramda bulunmak istiyorsanız Joy Tekne Tur Organizasyonu seçerek ilk adımı atmış oldunuz.

İster şatafatlı, ister sade, ne türlü bir organizasyon düşünüyorsanız bizimle sadece paylaşmanız yeter.

Dini değerlerine ve gelenek göreneklerine sonsuz bağlı ülkemizin kıymetli değerleri neyi gerektiriyorsa Joy Tekne Tur Organizasyon bunların tümünü benimsemiş ve benimsediği bu değerlere göre bir konsept oluşturmuştur.

Sünnet Düğünü organizasyonlarımız yanlış algıların dışında her hangi bir kapalı mekan fiyatlarıyla mukayese edildiğinde oldukça da uygun fiyatlıdır.

Sayısı onları geçen tekne ve yatlarımızla sizin belirleyeceğiniz kişi sayısına uygun tekne veya yatlarımızda gerçekleştireceğimiz sünnet düğünü organizasyonu ile gelen misafirlerinize de teknede her hangi bir özel gün organizasyonu fikrini aşılayacağınızdan da oldukça eminiz. Kişi sayınıza, bütçe durumunuza göre size özel teklifler sunabileceğimiz Sünnet Düğünü organizasyonumuzda öncelikli hedefimiz sizin huzurunuz.

Gelin sizin ve oğlunuzun hayatının en önemli günlerinden biri olan Sünnet Düğününü prenslere layık bir organizasyonla şölen haline çevirelim.

Joy Tekne Organizasyon, kalitesi, hizmet seviyesi, her bütçeye uygun fiyat aralıklarıyla sizin ve ailenizin yanında.

Gülümseyen hizmet anlayışı lezzetten ödün vermeyen algısı her gelen misafiri baş tacı etme prensibiyle on beş yılı aşkın süredir hizmet veren Joy Tekne Organizasyon diyor ki; gelin mutluluğunuzu ölümsüzleştirelim.

Teknede SÜnnet DÜĞÜnÜ

TEKNEDE SÜNNET DÜĞÜNÜ YORUMLAR

Oğlumun teknede sünnet düğününü gerçekleştirdim Süper bir Organizasyon oldu her şey dahil zaten fotoğrafından tutunda süslemesine kadar her şey mevcut. Çok memnun kaldım. Bir çok mekana göre çokta uygun fiyat veriyor ama hizmet anlamında o mekanların üstünde. Tekne deyip geçmeyin teknedeki eğlenceyi başka mekanlarda yakalayamazsınız hem farklı oluyorsunuz. Tavsiye ederim.

H&C
Hülya & Ceyhun (19/03/2016)

Biz oğlumuzun sünnet organizasyonunda farklı bir şey yapıp onunla beraber ekonomik gücü yeterli olmayan iki küçük kardeşimizi de aynı anda sünnet ettirdik. Bizim gibi ekonomik gücü kendisine yeten bir ailenin böyle sorumluluklar almasını vicdani ve toplumsal bilinç adına çok önemli buluyoruz. Yapmışken en iyisini yapalım dedik eşim Naşide ile konuştuğumuzda prenslere layık bir tören düzenleyelim dedik üç delikanlıya. Teknede sünnet düğünü fikrine ne dersin deyince tabi ki olur dedik ve internetten araştırdık. Joy Tekne Organizasyon ile yaptığımız iletişim sonucunda bizim bu hassasiyetimizi gören Sinan Bey eksik olmasın çorbada bizim de tuzumuz bulunsun diyerek yemek/içmek bedelinin kendileri tarafından karşılanacağını belirttiler. Sünnet düğünü organizasyonu esnasında üç küçük prens ve bizler onların aileleri o kadar özel anlar yaşadık ki bu sözcüklerle anlatılamaz. Slayt gösterileri, oyuncaklar, yetişkinlerin eğlenebilmesi için hazırlanan ortam, yiyecekler, içecekler kısacası tüm servis harikaydı. Boğazda sünnet töreninde hassasiyetini bizden eksik etmeyen Teknede sünnet düğünü için masrafları olabildiğince aza indiren sevgili Sinan Bey’e ve onun nezdinde tüm güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkürler ve sevgiler. Öztürk Alkan

N&Ö
Naşide & Öztürk Alkan

Biz Ankara’da yaşayan bir aileyiz. İstanbul’dan işimiz gereği beş sene önce Ankara’ya taşındık. Bu esnada oğlumuz 6 yaşına girdi, işler güçler derken ancak bu yaşta sünnet ettirme olanağı bulduk. Bizim ailelerimiz halen İstanbul’da olduğu için Sünnet Düğünü organizasyonunu İstanbul’da yapmaya karar verdik. Sağolsun iki dedesi de elimizi cebimize sokturmadılar. Tüm masrafları üstlendiler. Zaten bu Sünnet organizasyonunu da oğlumun halası Sevinç düzenledi. Boğazda sünnet yapacağımızı öğrendiğinde Selim’cimin havaya zıplayışını görmeliydiniz. Oleyy diye bir zıplayışı vardı. Teknede sünnet düğünü inanın hayallerimizin ötesindeydi, oğlumuz prensler gibi görünüyor dedeleri ve anane babaannesi onun peşinden koşturuyordu. Böylesine sevinçli bir günü bize yaşattıkları için başta aileme sonra da organizasyon yetkilisi Sinan Bey’e kucak dolusu sevgiler.

G&S
Gülcan & Sami Yürekli

Oğlumun sünnet düğünü için Joy Tekne Turunu seçtik. Seçenekler çoktu ama biz oğlumun denizi ve gemileri çok sevmesinden dolayı teknede sünnet düğünü yapmaya karar verdik. Araştırmalarımız sırasından Sinan beyle tanışarak bir annenin oğlu için neler isteyebileceğini bilmesi yeri geldiğinde beni yönlendirmesi ve bütün isteklerimi yerine getirmesi düğün sahibi olarak hiçbir tedirginliğimin olmamasını sağladı. Yanılmadığımı sünnet günü anladım. Yemekler sıcacık sunumlar masa düzeni süslemeler oğlumun arkadaşları için yaptığı özel alan ve özel yemekler çok güzeldi. Çalışanlar işini severek yapıyorlar.

K&G
Kaan & Görsen (18/03/2016)

Ben eşim ve kendi adıma Joy Tekne Tur çalışanlarına sonsuz gönülden teşekkür ederim. Oğlumuz Furkan’ın Sünnet organizasyonununu Joy tekne Organizasyonla yaptık. Oğlumuz 5 yaşında, sünnet düğününden önce o kadar korkuyordu ki anlatamam. Ama sünneti yapılıp Boğazda Sünnet için tekneye bindiğimizde tüm korkuları sanki uçup gitti. 110 kişiyi bulan konuklarımız da balonlarla süslenmiş sünnet yatağı baş köşeye konmuş Teknede Sünnet törenimizi gördüklerinde ayrı ayrı memnuniyetlerini eşime ve bana söylediler. Sünnet Düğünü organizasyonunu hakkıyla yerine getiren güler yüzlü servisleriyle bizi mutlu eden Joy Tur çalışanlarına çok teşekkürler ve sevgiler.

Teknede Sünnet
Semiha & Faruk Yılmaz

Biz oğlumuz adına size kucak dolusu sevgiler yolluyoruz. Ne güzel bir Sünnet Düğünü organizasyonuydu Palyaço bile getirilmişti. Canım oğlum sünnet olduğunu bile unuttu. Annem kayınvalidem, görümcelerim tüm akrabalarım bayıldılar. Çalan müzik, hele o yemekler. Sünnet organizasyonu değil de sanki normal düğün havası estirdiler. Teknede sünnet hayallerimden bile güzeldi. Şu anda bunları size tekne de çekilen fotoğraflara bakarken yazıyorum. Kocama da söyledim oğlumuz büyüyünce güzeller güzeli gelin adayımızla böyle bir teknede Boğazda düğün yapalım olur mu diye. Bize bu mutluluğu yaşatan Joy Tekne turu çalışanları sizleri seviyoruz. İyi ki varsınız.

B
Berkin Ailesi

Sünnet düğünümüz için seçmiş olduğumuz her şey çok başarılıydı. Yemekler, sunumlar ve istemiş olduğum süslemeler olsun oğlumun Padişah gibi gelişi gözümün önünden çıkmıyor.

Çok teşekkürler Joy Boğaz Tekne Turu.

Y&S
Yasin & Soylu (03/08/2013)

Merhabalar;

Joy Boğaz Tekne Turu ile teknede düğün organizasyonumuzu gerçekleştirdik. 350 kişilik Sünnet düğünü için seçtiğimiz tekne çok şık ve güzeldi. Yemekler ve süslemeler harikaydı.

Teşekkürler Sinan Bey

A&S
Aydan & Semih (07/12/2013)

Oğlumun sünnet düğününü teknede yaptık ve çok güzel unutulmaz bir düğün oldu. Yemek konusunda olsun soğuk mezeler konusunda olsun sunum ve hizmet gayet başarılıydı. Her an yanımızda olan Sinan Bey bütün isteklerimize cevap verdi.

Joy Tekne Turuna sonsuz Teşekkürler.

Y&T
Yasemin & Tolga (22/10/2015)

Oğlumun sünnet düğünü için Sinan bey ve ekibiyle bir araya gelip çok güzel bir teknede sünnet düğünü gerçekleştirdik. Oğlum tekneleri çok seviyordu ve bu fikir ondan çıktı. Bizde onun isteği doğrultusunda sünnetini yaptık. Rabbim izin verirse de düğününde teknede gerçekleştireceğiz.

Teşekkürler Joy Tekne Turu.

M&M
Melisa & Melih (03/09/2015)

Merhabalar; 

Joy Boğaz Tekne Turunda Oğlumun Sünnet düğününü gerçekleştirdik. Yemekli ve şık bir organizasyon oldu yemekleri gayet güzel ve sıcak ikram edildi. Canlı müziği, güler yüzlü hizmeti ve Boğazın eşsiz manzarasında güzel bir organizasyon oldu. Bizim beklentimizin fazlasını karşıladılar. Özellikle palyaçosu çok profesyoneldi, gece boyunca tüm çocukların ilgi odağı olup, misafirlerimizin daha rahat ağırlamamızı sağladı.

Joy Boğaz Tekne Turu ekibine ve Sinan Beye teşekkür ederiz.

BK
Batuhan KILIÇ (30/08/2014)

Oğlumun sünnet düğününde göstermiş olduğunuz ilgi alaka için teşekkürler. Teknenin süslemeleri yemekler çok güzeldi. Oğlumu o tahtın üstünde Padişahlar gibi olması beni çok duygulandırdı. Sizlerin sayesinde bu güzel organizasyon sıkıntısız ve çok güzel geçti. Teşekkürler Sinan Bey ve ekibi.

SÜLEYMANOĞLU Ailesi

E&S
Efe & Süleymanoğlu (27/06/2014)

Oğlumun sünnet düğünü için Joy Boğaz Tekne Turunu seçtik ve iyi ki seçmişiz diyoruz yemekler mükemmelin ötesindeydi sunumları da bir o kadar harika süslemeler tam benim oğlum için hayal ettiğim gibi oldu. Altın süslemeler, şamdanlar çok şıktı isteklerimiz doğrultusundaydı her şey. Özel tutuğumuz palyaço teknede özel olarak ayarladığımız bölümde hem misafirlerimizin çocuklarını hem de sünnet çocuğunu çok güzel eğlendirdi. Bizde büyükler olarak içimiz rahat ve huzurlu bir şekilde eğlendik. Konuklarımdan aldığım yorumlar doğrultusunda söylemeliyim ki çok arkadaşım teknede sünnet düğünü için Sinan Beyi ve ekibini tercih edeceklerdir.

Ö&E
Ömer & Erdoğan (23/06/2014)

Teknede sünnet düğünümüz inanılmaz güzel geçti emeği geçen JOY BOĞAZ TEKNE TURU ve Ekibine Teşekkürler.

U&P
Umut & Parçalı (27/05/2014)

Merhabalar, biz katıldığımız bir tekne turu organizasyonundan sonra canımız oğlumuz Efecan’ın Sünnet Düğünü organizasyonu teknede yapmaya karar verdik. Başta acaba çok mu pahalı olur falan derken internetten baktık her hangi bir düğün salonundan çok az bir farkı olduğunu gördük. Teknede sünnet düğünü İstanbul’un o eşsiz manzarasının büyüsüyle biricik oğlumuza yaptığımız Boğazda Sünnet düğünüçekilen fotoğraflar, servis edilen yemekler tam anlamıyla şahaneydi. Etrafta koşuşturan çocuklar, hediyelere boğulmuş oğlumuzun mutluluğu görülmeye değerdi. Tek çocuğumuz olan Efecan’ın bu ilk mürüvvetinde bize her konuda yardım eden ilgisini alakasını üzerimizden bir dakika bile eksik etmeyen tüm organizasyon çalışanı arkadaşlara çok teşekkür ederiz. Sevgili Sinan Bey, söylediğiniz her şeyi tam olarak yaptınız size de ayrıca sevgiler.

S&G
Sanem & Göktuğ Çevik

Oğlum Ege daha tekneden inerken şunu söyledi "Anne birdaha teknede düğün yapalım mı?" 
Hava güzel, deniz güzel, tekne güzel...
Teknede sünnet Organizasyonu harika, tüm sevdiklerimiz yanımızda...
Daha ne isterdik ki. 
Ellerinize, emeklerinize sağlık. Çok teşekkür ediyoruz. Sevgilerimizle...

T&E
Ege (24/07/2016)

OĞLUMUN SÜNNET DÜĞÜNÜ İÇİN JOY TEKNE ORGANİZASYONU SEÇTİK SEÇENEKLER ÇOKTU AMA BİZ OĞLUMUN DENİZİ VE GEMİLERİ ÇOK SEVMESİNDEN DOLAYI TEKNEDE SÜNNET DÜĞÜNÜ YAPMAYA KARAR VERDİK. ARAŞTIRMALARIMIZ SIRASINDAN SİNAN BEYLE TANIŞARAK BİR ANNENİN OĞLU İÇİN NELER İSTİYEBİLECEĞİNİ BİLMESİ YERİ GELDİGİNDE BENİ YÖNLENDİRMESİ VE BÜTÜN İSTEKLERİMİ YERİNE GETİRMESİ DÜĞÜN SAHİBİ OLARAK HİÇBİR TEDİRGİNLİĞİMİN OLMAMASINI SAGLADI. VE YANILMADIĞIMI SÜNNET GÜNÜ ANLADIM.YEMEKLER SICACIK SUNUMLAR MASA DÜZENİ SÜSLEMELER OĞLUMUN ARKADAŞLARI İÇİN YAPTIĞI ÖZEL ALAN VE ÖZEL YEMEKLER ÇOK GÜZELDİ.ÇALIŞANLAR İŞİNİ SEVEREK YAPIYORLAR

GÖRSEN AİLESİ

K&G
Kaan (18/03/2017)