+90 (212) 236 76 96

TEKNEDE NİŞAN ORGANİZASYONLARI

Nişanlanmak hayatlarını birleştiren iki gencin sevdikleri ve aileleri ile birlikte yeni hayatlarına doğru atılan ilk resmi adımdır ve en güzel anlardandır. Joy Tekne Organizasyon geçmişte organize ettiği birçok teknede nişan kutlamasına yenilerini eklerken sizlerin mutlu günlerini muhteşem törenleri ile taçlandırmaktadır.

Yüzüklerin takıldığı, ailelerin kaynaştığı, gelin ve damat adaylarının yeni bir hayata emin adımlarla ilerlediğinin nişanı olan bu güzel gün teknede nişan organizasyon farkı ile rüya gibi ve senelerce konuşulacak bir törene sahip olabilir.

Misafirleriniz için tüm tekne ve süslemelerin itina ile hazırlandığı, ambiyansın teknede nişan kutlaması için romantik bir ruha büründüğü tekne nişanı eğlencelerimiz evlilik yolunda hatırlanacak en güzel günler içerisinde hiç şüphesiz ilk sıraya adını yazdıracak.

Dilediğiniz dekor ve konsepti tercih edebilirsiniz. Ayrıca teknede nişan kutlamamızda tüm organizasyon detaylarını düşündüğümüz gibi kokteyl parti şeklinde bir eğlence de düzenleyebiliriz. Dilerseniz alkollü ya da alkolsüz içecek talep edebilir ve daha birçok farklı eğlence eklentisi için bizlerden talepte bulunabilirsiniz.

Boğazda teknede nişan hem farklı hem de neşeli bir organizasyon arayan aile ve gençler için harika bir fikir. Yeni nesil aktiviteler ile geleneksel motifleri bir araya getirdiğimiz teknede nişan organizasyonlarımız geçmiş ve gelecek nesiller arasında sağlam bir bağ kurulmasının temelini de atmaktadır.

Nişan, düğün, parti, organizasyon, kutlama, kına gecesi gibi etkinlikler için gidilen birçok kapalı mekan ve salonlar açılışı çok yüksek rakamlarda tutarken Joy Tekne Organizasyon teknede nişan kutlaması, tekne düğünü ve aklınıza gelen birçok özel gününüzde en makul ve uygun seçenekler ile bütçenizi aşmadan içinizden geçen töreni gerçekleştirmenize destek olmaktadır. Teknede nişanda fırsat fiyatları, birbirinden eğlenceli konseptler, yeni fikir ve değişikliklere açık etkinlikler için bize ulaşabilirsiniz. Boğazda nişan töreninizi unutulmayacak bir şekilde organize ederken daha pek çok etkinlikte yanınızda olmasını isteyeceğiniz Joy Tekne Organizasyon ailesi olarak üstümüze düşenden fazlası ile yanınızdayız.

Siz de süper lüks teknelerimizde nişan organizasyonu için bizimle iletişime geçin, istediğiniz günü kaptırmadan harika bir kutlamaya imza atın. Erken rezervasyon fiyatlarını kaçırmadan teklif isteyebilir çevrimiçi destek ekibimizden hizmet alabilirsiniz.

Teknede NİŞan OrganİzasyonlarI