+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Teknede Mezuniyet Balosu

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96       [email protected]      
Teknede Mezuniyet Balosu

TEKNEDE MEZUNİYET BALOSU

Teknede Mezuniyet Balosu

Yeni bir hayatın kapılarının açıldığı mezuniyet günü kutlamaya değer özel günler içinde en önemli günlerden. Hem yıllarca süren eğitim hayatının stresini ve yorgunluğunu atmak hem yeni bir hayata doğru ilerlemek arkadaşlarınızla bu mutlu günü paylaşmak için teknede mezuniyet balosundan daha iyi bir seçenek var mı? Boğazın ışıkları arasında rengarenk bir şölen, müzik, dans, eğlenceye dair her şey.

Lise veya üniversite mezuniyeti fark etmeksizin her yaş grubuna ve her türlü zevke uygun mezuniyet töreni için Joy Tekne Organizasyon konsept parti ve eğlenceleriyle sizleri ağırlamaktadır. Liseyi bitirip üniversiteye başlayacaksınız hayatınızda önemli bir dönemeçtesiniz gençliğinizin ve enerjinizin en yüksek olduğu zamanlar mezuniyet balosu da bu enerjinin zirve yapacağı günlerden. Ya da üniversiteyi bitirdiniz artık meslek sahibisiniz ve iş hayatına başlamanıza çok az kaldı. Tüm stres ve yorgunlukları geride bırakıp enerji toplamak için boğazda mezuniyet balosundan güzel ne olabilir?

Hem boğazda tekne turu keyfi hem de arkadaşlarınızla doyasıya eğlence ile gecenin keyfini çıkarın. Dans, müzik, eğlence, yemek, alkollü veya alkolsüz içecek çeşitleri ile dilediğiniz gibi renklendireceğiniz gece ile efsane bir mezuniyete imza atacaksınız. Teknede mezuniyet balosu, İstanbul boğazı, deniz ve tekne keyfi eşliğinde gerek üniversiteye başlamadan gerek iş hayatına atılmadan capcanlı ve tarifsiz bir mutluluğu tatmanızı sağlayacak.

Mezuniyet coşkusunu yaşarken tercih ederseniz yemekli tekne turu ve isteğiniz doğrultusunda hazırlanmış menü dilerseniz hafif aparatif ve ikramlar, cips, çerez gibi seçenekler gece boyu enerjinizin de yerinde olmasını sağlayacak.

Uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri teknede mezuniyet balosu fiyatlarında sağlanan kolaylıklar bütçenizi sarsmadan eğlenceyi dibine kadar yaşamanızı sağlayacak. Eğlencenin ve hareketin şehri İstanbul’u da bu coşkunuza ortak etmek için en güzel yer İstanbul boğazı. Boğazın cıvıl cıvıl atmosferinde gönlünüzce eğlenirken artık hayatta bir adım daha ilerlemenin hazzını ve büyük bir adımı daha gerçekleştirmenin gururunu yaşayacaksınız. Joy Tekne Organizasyon olarak tüm bu duygularınıza ortak olarak düzenlediğimiz  yatta mezuniyet balosu tüm grubun enerjisini ve keyfini yerine getirecek.

Ekonomik yatlar, lüks ve delüks yatlar ve daha birçok seçenek dilediğiniz şekilde ayarlanmaktadır. Kişi sayısının hiçbir problem yaratmadığı teknede mezuniyet organizasyonu için bütçe dostu alternatifler bulunmaktadır. Teknede mezuniyet balosu gecenizin tüm hayatınız boyunca severek hatırlayacağınız bir gün olması için tüm Joy Tekne organizasyon ailesi dört koldan elinden gelenin en iyisini yapacak emin olabilirsiniz. Boğazda mezuniyet kutlaması için en doğru alternatif olan Joy tekne organizasyon yılların tecrübesi ve hizmet amacıyla yanınızda. Siz de boğazda mezuniyet partisi için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin bu güzel günü her zaman güzel hatırlayın. Detaylı bilgi için site üzerinden, telefon ve whatsapp ile bize ulaşabilirsiniz.


HİZMETLERİMİZ

Hızlı Teklif Al