+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE MEZUNİYET BALOSU FİYATLARI

Mezuniyet partisi planlamaları öncesi sıklıkla sorulan sorulardan ilki şüphesiz Teknede Mezuniyet ucuz mu? Sorusudur. Mezuniyet partilerinde içerik talep edilen şeylere bağlı olarak artar ya da azalır. Bu anlamda özel bir gün geçireceğiniz göz önünde bulundurulduğunda, talepleriniz doğrultusunda bir maliyet planı çıkarmanız gerektiği söylenebilir. Mezuniyet balolarında fiyatlar üzerinde etkili olan şeylerden biri yiyeceklerden. Partide ikram edilen yiyeceklerin belli bir maliyeti vardır ve kişiye özel olarak hazırlanır. Dolayısıyla bu ikramlıkların maliyeti davete katılacak kişiler tarafından karşılanmaktadır.

Organizasyonda olacak ek hizmetlerin de katılımcıların bireysel olarak ödeyeceği fiyat üzerinde bir etkisi olur. Bazı Mezuniyet partilerinde kişilerin taleplerine bağlı olarak alkollü içecekler ikram edilmektedir. Bu içecekler maliyeti yukarı yönlü olarak değiştirecektir. Ayrıca organizasyona gelecek bir ünlü, dansçı kızlar ve ya dansöz gibi ayrıntılar da ekstra bir maliyet anlamına geleceğinden katılımcıların ödeyeceği rakamı şekillendirebilir. Tüm bu bilgilerden hareketle, Organizasyonu üstlenecek şirket ile detaylı olarak görüşmek, bütçe ile doğru orantılı talepler oluşturmak maliyeti düşünebilmek etkenlerdendir. Her organizasyonda olduğu gibi teknede Mezuniyet Balosu da her bütçeye özel olarak şekillendirilebilir.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Teknede Mezuniyet Balosu Kaç Saat Sürüyor?

Mezuniyet Balosu öncesinde merak edilen bir diğer konu da Teknede Mezuniyet Balosu kaç saat sürüyor? konusudur. Planlamaya bağlı olarak Mezuniyet partileri farklı zaman aralıklarında olabilir. Genellikle Mezuniyet baloları

  • 18.00 ila 00.00 arası

  • 20.00 ila 02.00 arası

  • 24 saatlik konaklamalı Mezuniyet partileri

  • 2 gece 1 gün Mezuniyet kutlamaları şeklinde olabilir.

Yatta Mezuniyet Balosunda Ne Giyilir?

Mezuniyet partileri katılımcıların en çok önem verdiği organizasyonlarda biridir. İster lise mezuniyet balosu olsun ister üniversite mezuniyet partisi olsun, tüm katılımcılar günlerce hazırlanır ve en şık giysilerini bu balo için tercih eder. Klasik bir Mezuniyet partisi konsepti söz konusuysa, erkeklerin süit tarzı bir takım elbise, rahat kunduralar tercih etmesi önerilirken, kadınların ise abiye ve sezonun trendlerini yansıtan gece kıyafetleri giymeleri önerilir. Kadınlar için ayakkabı tercihlerinde önerilen parti başladığında topuklu, stiletto tarzı ayakkabılar olurken parti sonlarına doğru konforlu hissetmelerini sağlayacak rahat ayakkabılardır. Bu açıdan kadınların yedek olarak bir ayakkabı daha götürmeleri önemlidir.

Konseptli bir Mezuniyet Balosu yapılacaksa, konsepte uygun giyinmek oldukça önemlidir. Aksi takdirde ortamda bulunan diğer katılımcılarla uyum yakalanamayacağı için kendinizi rahatsız hissetmeniz söz konusu olabilir. Parti öncesinde konu hakkında mutlaka bilgi alınmalı ve partinin motorunu yansıtan giysiler seçilmelidir.

Konaklamalı Yat Kiralama Fiyatları

Konaklamalı yat organizasyonları en maliyetli yat organizasyonları arasında yer almaktadır. Bu tarz organizasyonlarda belirlenen gün ve gece boyunca seçilen koy ve ya körfezde demirlenen yat, katılımcıların konaklamalı olarak vakit geçirmesine olanak tanır. Konaklama suresi planlamaya bağlı olarak 1 ila 3 güne kadar çıkabilmektedir.

Katılımcılar demirlenen alanda denize girme şansına da sahip olur, süre uzun olacağı için etkinlik ve parti süresi de bir hayli uzundur. Kişilerin tüketmesi gereken öğün sayısı artar ve ikramlıklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği de dahil olur. Bu açıdan çok daha kapsamlı ve detaylıdır.

Konaklamalı yat kiralama fiyatları konusunun yüksek olmasının temel nedeni konaklama süresince çalışacak olan personele ek olarak bir doktorun da bulundurulmalıdır. Ek olarak standart bir yat organizasyonunda olduğu gibi yiyecekler, ikramlıklar, içecekler ve ekstra olarak ifade edilen tüm hizmetler de fiyat üzerinde doğrudan etkili olan konulardandır.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Hızlı Teklif Al