+90 (212) 236 76 96

TEKNEDE KINA ORGANİZASYONU

Geleneklerine büyük bir özenle bağlı olan bizler için Kına Gecesi düğün habercisidir. Son yıllarda modern adıyla Bekarlığa veda gecesi olarak da bilinen kına gecesi ülkemiz için ayrı önem taşır. Yüzyıllardır süregelen bu gelenek evlenmeye hazır genç kızlar için çok önemli adeta düğünün nasıl olacağına dair de bir ipucudur.

Joy Tekne Turu Organizasyon ailesi olarak bizler ülkemizde ki her türlü hassasiyeti yakından takip ederek konumuz dâhilinde ki tüm organizasyonlara en ince ayrıntısına kadar özen gösteriyoruz.

Kına Organizasyonlarımız için gelin adaylarımızla yaptığımız detaylı görüşme sonucu onların neler talep ettiklerini belirliyor ve Teknede kına orgnizasyonumuzu buna göre belirliyoruz.

Gelin adayımızın belirlediği konsepte uygun olarak adeta bir gelin gibi süslediğimiz Tekne/lerimizle Boğazda kına gelen misafirlerimiz için sonsuz bir eğlence ve mutluluk kaynağı olmaktadır.

Bugüne kadar yaptığımız Teknede kına eğlencelerimizde başta damat beyin annesinin gönlünü almamız gerektiğini ve gelen misafirlerimizin kendilerini olabildiğince özgür hissedecekleri bir ortamda bulmalarını sağladık. Çaldık, oynadık..

Boğazda kına konseptimizde İstanbul manzaralı bol eğlenceli bir akşam sizleri bekliyor.

Ellerinde tefleriyle mum yakıp, türkü söyleyen davetlilerin arasında bindallı giymiş gelin adayımızla onu ağlatmaya hazır annesinin söyleyeceği türkülerle İstanbul Boğazında Kına adeta masallardan çıkmış bir şekilde gerçekliğe bürünüyor.

Joy Tekne Tur Organizasyon olarak bizler yıllara varan tecrübemizle sizlere ferah, huzurlu, eğlenceli, modern bir masal yaşatmanın sözünü veriyoruz.

Kına kıyafetleri, kına müziği, süslemeler, dans şovları, ikramlar, kına mumları, kına takımları...bunlar bir kına gecesinin olmazsa olmazları. Joy Tekne Tur Organizasyon olarak bizler ailenizin bir ferdi gibi her ince ayrıntıya dikkat ederek sizlerin istediği şekilde bir Kına Gecesi Şöleni düzenlemeyi kendimize görev biliyoruz.

Geleneksel Türk aile yapısında Kına geceleri kız ailesi tarafından organize edilir. Bu bir nev-iGelin kızın şanıdır. Gelin babaları ve anneleri olabildiğince ses getiren bir kına gecesini kendilerine görev bilip eş-dostlarına düğün öncesi muhteşem bir gece yaşatmanın heyecanına girerler.

Joy Tekne Tur Organizasyon bu hassasiyetleri göz önünde bulundurarak İstanbul Boğazının serin sularında, sahil boyunca uzanan eşsiz manzara eşliğinde, yemekli/yemeksiz tercihinize göre belirlenmiş mönüleriyle düğün öncesi organizasyon yapma baskısını sizin üzerinizden alıp profesyonel bir ekiple siz ve misafirlerinizi eğlendirmek için yıllara varan tecrübesini konuşturmaktadır.

Yıllar önce kız evinde yapılan kına geceleri, günümüz dedeğişen ve gelişen konjonktürle yerini düğün salonlarına, kır evlerine ya da lüks restoranlara bırakmıştır. Kına gecesini farklı yaşamak isteyen gelinlerimizin tercihleri arasında artık tekne turları da yerini almaktadır. Önyargıların aksine  Kına organizasyon fiyatlarının sanıldığı kadar pahalı olmadığını bugüne kadar bizleri arayan irtibata geçen misafirlerimiz görmüşlerdir.

Joy Tekne Tur Organizasyon ailesi olarak bizler her türlü bütçeye göre ayarlanmış Kına Gecesi Konseptlerimizle, ayrıntıların detaylarda gizli olduğunun bilincinde eğlenmeyi ve eğlendirmeyi ilk amaç olarak belirleyip misafirlerimize farklı tarzda bir akşam yaşatmayı ve yıllar sonra da hafızalardan silinmeyecek bir organizasyona ev sahipliği yapmayı sizlere vadediyoruz.

Mutluluğun arifesini yaşayan Gelin adaylarımız, yıllar sonra arkadaşlarınıza anlatacağınız bir kına gecesi mi yaşamak istiyorsunuz? Joy Tekne Tur Organizasyon olarak bu mutlu gününüzde sizin yanınızdayız.

Biricik kızlarının mürüvvetini gören anneler ve babalar Joy Tekne Tur Organizasyon her türlü bütçeye uygun alternatifleriyle siz ev sahiplerinin hizmetinde.

Bir gelin edasıyla salına salına giden teknelerimizde unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu için, Joy Tekne Tur Organizasyonun önceliği misafirlerinin mutluluklarını birlikte ölümsüzleştirmek, Boğaz’ın serin sularında giden teknelerde çınlayan “yüksek yüksek tepelere…” türküsü eşliğinde.Teknede Kına,  Teknede Kına Gecesi, Teknede Kına Organizasyonu, Teknede Kına Organizasyonları, Teknede Kına Fiyatları, Kına Teknesi, Teknede Düğün, Tekne Düğünü, Tekne Düğün Organizasyonu, Yemekli Tekne Düğünü, Boğazda Teknede Düğün, İstanbul Boğazında Düğün, Teknede Düğün Fiyatları, Teknede Düğün İstanbul, düğün.com,  Joy Tekne Düğün, Joy Tekne Şikayet, Joy Tekne Yorumlar, Düğün Gemi

Teknede Kına Organizasyonu
Teknede Kına Organizasyonu - Teknede Kına Organizasyonu
Teknede Kına Organizasyonu - Teknede Kına Gecesi
Teknede Kına Organizasyonu - Teknede Kına
Teknede Kına Organizasyonu - teknede kına fiyatları
Teknede Kına Organizasyonu - Teknede Kına Organizasyonu
Teknede Kına Organizasyonu - Teknede Kına Organizasyonu
Teknede Kına Organizasyonu - Teknede Kına Gecesi
Teknede Kına Organizasyonu - Teknede Kına Organizasyonu

TEKNEDE KINA ORGANİZASYONU YORUMLAR

Gerek teknede kına gecesi olsun gerek düğün gecesi, bu unutulmaz günleri bize unutulmayacak kadar güzel yaşattığınız için çok teşekkürler. Teknede kına gecem muhteşem geçti İlk girdiğim ve hiç tereddüt etmeden yaptığımız anlaşmadan hiç pişman olmadık her şey için çok teşekkürler. fotoğraf çekimine, servis hizmetine, güler yüzlü personele, tekne süslemesine, bahşişsiz hizmete çok teşekkürler... Iyiki sizlerle olduk

S&O
Sema & Ozan (11/05/2016)

Teknede kına istiyorsanız kesinlikle Joy Tekne Organizasyonu tercih edebilirsiniz. Öncelikle anlaşmalı oldukları Kına ekibi ve fotoğraf firmaları istanbulun en iyi firmaları. Fotoğrafçının organizatör gibi hareket etmesi ve işinizi ne kadar kolaylaştırdığına siz de şaşıracaksınız. Dj ise efsaneydi çalınmasın dediğimiz hiç bir parça çalınmadı, istediğimiz her parça ise çalındı ve ortama o kadar ayak uydurdu ki pist tek bir an bile boş kalmadı. Her şey zamanında ve önceden konuştuğumuz gibi ilerledi. Teknede kına gecesi ancak bu kadar güzel geçer. Yemeklere zaten diyecek bişey bulamıyorum. Ordövr tabağı kesinlikle efsane, ara sıcak mükemmelden öte, ana yemek muhteşem, kına ekibi profesyonel.  Tüm organizasyon planlı ve disiplinli ilerledi, en ufak bir aksaklık dahi olmadı. Bu güzel organizasyonu hazırladıkları ve bize unutulmaz bir düğün yaşattıkları için Başta Sinan bey ve Joy Tekne Organizasyon ailesine çok teşekkür ederiz.

H&A
Hilal & Alp (08/08/2017)

Kızımın teknede kına gecesini gerçekleştirdik . işletmeden çok memnun kaldık. kendi kına tahtlarının olması ve ücret almamaları ayrı bir artı oldu bizim için :) teknede kına organizasyonumuz hem denizin ortasında eğlenceli bir şekilde gerçeklşti hemde bütün misafirlerimiz memlun ayrıldı. Teşekkürler Joy Tekne..

S&A
Semiha & Aydaş (21/11/2015)

KINA GECEMİ TEKNEDE YAPMAYA KARAR VERDİĞİMDE ÇEVREMDEKİ BİRÇOK KİŞİ ŞAŞIRMIŞTI. ARAŞTIRMAYA BAŞLADIĞIMDA JOY TEKNE ORGANİZASYON SAHİBİ SİNAN BEYLE TANIŞTIM.BANA SUNMUŞ OLDUĞU TEKNEDE KINA PAKETTİ YETERLİ GELDİ. KINA GECEMDE ORGANİZASYONCULARIN OLMASI GERÇEKTEN ÇOK İYİYDİ.HİÇBİRŞEYE MÜDAHHALE ETMEK ZORUNDA KALMADIM.TEKNEDE KINA GECEM ÇOK GÜZEL GEÇMİŞTİ.ŞAŞIRAN MİSAFİRLERİMDE TEKNEDE KINA HATTA DÜĞÜN VE NİŞAN YAPMAYA KARAR VERDİLER.HERKEZE TAVSİYE EDİYORUM ÇOK TEŞEKKÜRLER JOY TEKNE ORGANİZASYON

F&T
Filiz & Tan /24/09/2017)

200 Kişilik teknede kına organisazyonum olucaktı.Bizim adetlerimizde kınada yemek olur. Bende karada yaptıgım araştırmalar sonucunda aldıgım fiyatlar beni şoka sokmuştu.Daha sonra bir arkadaşım teknede kına gecesi yapmam konusunda bana ısrar etti bende bakmak istedim. google sayesinde Sinan bey le tanıştım aslında bir kaç firma daha vardı ama en güvenilir en güzel cevapları ondan almıştım. Annemle birlikte ofisine giderek konuştuk tekneleri gezdirdi. Benim tedirginliklerim oldgunu biliyordu kendisi ve beni ikna ederek kına organizasyonumu teknede yapmaya karar vermiştim tekne karadaki mekanlara göre çok şık ve tertemizdi. Teknede Kınam için organisazyoncu tutmuştum. Çok güzel ve şık bir kına oldu.Biz çok mutlu ayrıldık. Artık Düğün için Yada Kına için talipleriniz çok olucak Sinan bey :) çevremiz çok hayran kaldı.Çok Teşekkürler :)

g&a
Güliz & Ayaz (24/06/2017)

Selam Teknede Kına gecemi bu firma yaptım. benim düşünmediğim ayrıntıları düşünüp bana süpriz yapan Sinan Bey ve güleryüzlü,ekibine çok teşekkür ederim.Eksiksiz hizmet, samimiyet, tüm güzellikler o gece bizimleydi, iyi ki Joy Tekne ile çalıştık

D&Y
Didem & Yaşar (22/05/2016)