+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE KINA GECESİ

Kına gecesi Türk kültür ve geleneklerinde oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Her gelin adayı evlilik yolunda gerçekleştireceği düğün, kına, nişan gibi organizasyonların kusursuz olmasının hayalini kurar. Sevdikleriyle beraber olacağı ve dünya evine girmeden önce tadını çıkaracağı bu son gecenin mükemmel olmasını her gelin hak eder. 

Teknede Kına ile Misafirlerinize Unutulamayacak Anlar Bırakın

 Mavi ve serin suları, tarih kokan kıyılarıyla boğaz herkesin göz bebeğidir. En ince detayına kadar özenle hazırlanmış bu gecede konuklarınıza en güzel hediyeniz mutluluğunuz ve İstanbul'un dillere destan manzarası olsun. Kalabalık ve gürültüden uzakta, sadece sevdikleriniz ve size ayrılmış bir teknenin konforunda şahane bir kına gecesi ve teknede düğün sizi bekliyor. Kına geceniz için düşündüğünüz tüm aktivite ve performansları gerçekleştirebileceğiniz teknelerimiz ile bambaşka bir organizasyon deneyimi yaşayacaksınız. Uzman ekibimiz arzu ettiğiniz her şeyi kına gecenizde sizin için gerçekleştirirken, size ve sevdiklerinize bu kadim manzaraya karşı gecenizin tadını çıkarmak kalacak. Kına gecesi hiç bu kadar özel olmamıştı. Teknede kına organizasyonlarımız ile kına geceniz emin ellerde olacak. Sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirdiğimiz özel organizasyon planlarımız ile yüzde yüz memnuniyeti garantiliyoruz.

Teknede Kına Gecesi Organizasyonu

Organizasyon Stresi Sizi Yıpratmasın

 Evlilik yolunda ilerlerken nişan, kına ve düğün gibi önemli organizasyonların stresi genellikle çiftleri yorar ve yıpratır. Ömür boyu hafızalara kazınacak bu güzel günlerin tadının doya doya çıkartılmasına engel olur. Özenli ve profesyonel ellere bırakılmayan organizasyonlar ise kusursuz olması beklenen bu özel günlerde çiftlere ve konuklara hoş olmayan anlar yaşatabilir. Tekne organizasyon planlarımızı hazırlarken ilk önce sizi dinliyoruz. Sizi klişe ve standart planlarla yorup özel günlerinizin stresiyle baş başa bırakmıyoruz. Katılacak davetli sayısına uygun oturma planlamalarımızla tatsız süprizlere fırsat vermiyoruz. Kına gecesinde gerçekleştirmek istediğiniz tüm etkinlikleri güvenle sağlayabilecek teknik donanımımız var. Hint kınası veya dans gösterisi... Gerisi hayal gücünüze kalmış.

Tekne düğünü ve kına organizasyonlarımız size boğazın maviliklerinde sadece siz ve sevdiklerinizden oluşan güvenli ve huzurlu bir ortam sunuyor. Hem gözünüze hem de damağınıza hitap edecek organizasyonlarımız sırasında başınıza gelebilecek bütün süprizler için önceden önlem alıyoruz. Teknede iftar yemeği , düğün ve kına organizasyonlarınızı profesyonellikle gerçekleştiriyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimiz sayesinde davet sırasında yaşanabilecek aksaklıkların problem olmasını engelleyerek size kusursuz bir kına gecesi yaşatmayı hedefliyoruz. Davetinizin organizasyon aşaması boyunca size daima destek oluyoruz. Etkinliklerinizden önce yaşayacağınız stresi minimuma indirerek hayat boyu hatırlayacağınız bu özel süreci sizin için keyif haline getiriyoruz. Davetlileriniz ise burunlarında denizin kokusu, kulaklarında güzel müzikler, ağızlarında enfes tatlar ile geceyi tamamlıyorlar. Teknede düğün İstanbul ve onun eşsiz manzarası ise size bulabileceğiniz en güzel dekoru sunuyor.

Teknede Düğün Organizasyonu ve Etkinlikleriniz Uzman Ellerde

 Özel günleriniz için planladığınız tüm organizasyonlarınız uzman ellerde ve keyif dolu bir şekilde gerçekleştiriliyor. Sadece kına değil, teknede iftar organizasyonu gibi etkinliklerinize de ev sahipliği yapıyoruz. Mavilikler içinde kusursuz bir teknede iftar , düğün veya kına gecesi için doğru adrestesiniz. Her türlü organizasyonun kendi özel ihtiyaçlarına göre şekillendirdiğimiz teknelerimiz, organizasyon için gerekli her şeyi sağlayan teknik donanımımız, sizin ve sevdiklerinizin yüzünü güldürecek uzman ekibimiz ile rüya gibi bir geceyi garanti ediyoruz. Süreç ve Teknede Düğün fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın, herkes özel günlerden güzel anılarla ayrılmayı hak eder.

 

Hızlı Teklif Al