+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE İSLAMİ DÜĞÜN FİYATLARI

 

Teknede İslami düğün fiyatları düğününüzde olmasını istediğiniz hizmetlere bağlı olarak farklılık gösterir. Düğün çiftler için en özel günlerden biridir ve çiftler düğün gününün kusursuz olmasını ister.

Düğünün olacağı mekan da en önemli hususlardan biridir. Son yıllarda en popüler düğün mekanlarından biri de tekneler olmuştur. Farklı ve unutulmaz bir düğün için muhafazakar aileler tekne düğünlerini oldukça fazla tercih ederler.

İslami düğünlerde çiftlerin isteğine göre semazen ekibi ya da ilahi okumaları gerçekleştirilebilir. İslami düğünlerde şarkı çalınmaz ve çiftler şarkıyla giriş yapmaz. En çok tercih edilen giriş şekli ilahi çalmasıdır. Yine ailelerin isteğine göre haremlik ve selamlık kısımlar oluşturulabilir.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

İslami Düğün Organizasyonu

Muhafazakar çiftler hem gözlerden uzakta rahat olabilecekleri hem de istedikleri hizmetleri alabilecekleri İslami düğünleri tercih ederler. Teknede İslami düğün fiyatları almak istediğiniz hizmetlere göre değişir.

Düğün sırasında semazen gösterisi, ilahi grubu gibi hizmetler tercih ederseniz fiyat buna göre belirlenir. Ayrıca bazı düğünler yemeksiz bazıları yemekli olabilir. İslami düğünlerde alkollü içecek servis edilmez ve tüm yemekler helal olarak hazırlanır.

Teknede çalışan ve kadınlara hizmet edecek olan tüm çalışanlar da kadın olur. Kaptanın erkek olması durumunda tekneyi belirlenen alana demirledikten sonra gemiden ayrılır. Kadın kaptanlar ile de düğününüz tamamen sizin istediğiniz gibi düzenlenebilir. Girişte ilahi çalmak istemezseniz dua ya da salavat eşliğinde de giriş yapabilirsiniz.

İslami Düğün Nasıl Olmalı

Tekne düğünlerinde ilk olarak düğüne kaç kişinin katılacağına göre uygun boyutta tekne seçimi yapılır. Teknede İslami düğün fiyatları seçtiğiniz tekne türüne göre de değişir.

Teknelerin farklı boyutları vardır ve dilerseniz lüks yatları da tercih edebilirsiniz. Düğünde sunumu yapılacak her türlü alkolsüz içecek ve yemekler hijyenik koşullara uygun şekilde hazırlanır.

Haremlik selamlık olmasını tercih ederseniz oturma planı bu şekilde yapılır. Teknede erkekler ve kadınlar için ayrı tuvalet, ayrı soyunma odası bulunur. Ayrıca ibadetinizi rahat bir şekilde gerçekleştirmeniz için özel bölüm bulunur. Her şey muhafazakar bir ailenin kendini en iyi hissedeceği şekilde düşünülmüştür.

İslami Düğün Müzikleri

İslami düğünlerde şarkı çalınmaz. Çiftin isteğine göre ilahi grubu gelebilir ve ilahiler söylenir. İslami düğün başlangıcında mutlaka Kuranı Kerim okunur. Teknede İslami düğün fiyatları uygun fiyat seçenekleri ile bütçenize göre seçimler yapabileceğiniz seçeneklerine sahiptir.

İlahi grubu olmasını isterseniz seçenekler içerisinden dilediğiniz grubu seçebilir ve düğününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Yemekli bir düğün olacaksa yemekler İslami usullere uygun şekilde pişirilir ve çalışanlar haremlik selamlık uygulamasına göre hizmet eder.

Düğününüz için tercih edebileceğiniz bir diğer hizmet de semah gösterisidir. Ailelerinizle birlikte sizin için unutulmaz olan bir düğün gerçekleştirerek mutluluğa ilk adımınızı atabilirsiniz. Verilen hizmetlerin hepsi sizin onayınızla gerçekleştirilir ve kalitelidir.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

İslami Düğün Giriş Müzikleri

İslami düğünlerde ilahiler ve dualar eşliğinde giriş yapabilirsiniz. Teknede İslami düğün fiyatları farklı hizmet seçeneklerine sahip olduğu için her bütçeye uygundur. Düğün için en uygun alan bulunarak tekne demirlenir ve dilerseniz gündüz vakti dilerseniz de akşam vakti düğün yapabilirsiniz.

İslami usullere uygun olarak gerçekleştirilen düğünlerde takı töreni yapılır fakat anons gerçekleştirilmez. Eğer anons yapılmasını isterseniz bu tercih size bağlıdır. Muhafazakar ailelere uygun olacak şekilde ve tüm hazırlıklar İslami usullere uygun olarak gerçekleştirilir.

Hazırlanan yemekler hijyenik koşullara uygun şekilde hazırlanır ve düğünde yalnızca alkolsüz içecekler sunulur. Dilerseniz hoca çağırarak kendisinden konuşma yapmasını da isteyebilir ve düğüne katılmasını sağlayabilirsiniz.

Faydalı Bağlantılar: 

İslami Tekne Turu Organizasyonu
Muhafazakar Tekne Turu
İslami Tekne Organizasyonu

 

 

Hızlı Teklif Al