+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE İFTAR MENÜSÜ FİYATLARI

Teknede İftar Yemeği Organizasyonumuz, Teknede İftar Programı Fasıl ve Semazen Eşliğinde olmaktadır.
Yemekten sonra teknemiz 30 dakikalık namaz için Camii molası vermektedir.

EXTRA HİZMET OLARAK TEKNEMİZDE OSMANLI MACUNU VE PAMUK ŞEKERİ MEVCUTTUR.

Kalkış Noktalarımız:
18:45 Kabataş (Petrol Ofisi arkası, Kızkulesi iskelesi)
19:00 Üsküdar Marmaray Girişi Karşısı (Şehir Hatları Vapur İskelesi)

TEKNEMİZİN ÜZERİNDE JOY TEKNE ORGANİZASYON YAZMAKTADIR.

İftar Menüsü

 • İftariye Tabağı
 • Beyaz Peynir, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin,
 • Kuru Kayısı, Hurma, Tereyağı, Bal,
 • Reçel, Domates, Salatalık
 • Günün Çorbası
 • Mercimek Çorbası
 • Ara Sıcak
 • Pastırmalı Paçanga Böreği,
 • Zeytinyağlılar
 • Yaprak Sarma,
 • Nar Ekşili Taze Kısır
 • Ana Yemek
 • Kasap Köfte Baharatlı Tavuk  Yanında Pirinç Pilavı ve Yanında Patates Püresi
 • Salatalar
 • Mevsim Salatası üzerinde haşlanmış mısır
 • Meyve ve Tatlılar
 • Mevsim Meyvesi ve Yanında Hindistan cevizli Kemalpaşa Tatlısı,
 • İçecekler:
 • Sınırsız Çay, Kola, Fanta, Meyve suları, Soda, Su,  Su

 

Teknede İftar Yemeği

Ramazan her yıl tüm Müslümanlar tarafından iple çekilen mübarek bir aydır. Bolluk ve bereketi, insanlar arasında dayanışmayı, maneviyatı ve nefsi yönünden güçlenmeyi, mutlu olmayı, birbirine karşı anlayışlı davranma ve empatiyi artırır. Biz de Joy Tekne Organizasyon olarak denizcilik, kiralık tekne turu, yemek organizasyonları, yemekli tekne organizasyon alanında on beş yılı aşkındır süregelen çalışma ve hizmetlerimize teknede iftar programı eklemeyi yıllardır misyon edindik. Mübarek Ramazan ayının bereket ve ihsanını paylaşırken iftar sofralarınızı renklendirmek, sizlere  yeni ve neşeli bir ortam sunmak, iftar sevincini paylaşmak amacıyla teknede iftar yemeği organizasyonumuza her yılki şevkimizle devam ediyoruz.

Teknede iftar yemeği hem size ve sevdiklerinize farklı bir akşam geçirmek hem Ramazan ruhunu geniş ve huzurlu bir sofrada paylaşmak için hassasiyetle hazırladığımız en keyifli organizasyonlarımızdan. Her yıl siz değerli konuklarımızın neşe ve sevinçle teknede iftar programında ezan sesini beklemesine, aynı iftar sofrasında ekmeği, suyu, sohbeti ve şükretmeyi paylaşmasına ön ayak olmak ve birlik ve beraberlik duygusunu sizlerle yaşamak Joy Tekne Organizasyon’un gelecek yıla hazırlanmasında en büyük motivasyon kaynağı.

Huzurun, bir arada olmanın çok renkliliğin şehri olan İstanbul’da iftar yemeği bir de teknede olunca ve paylaşımın çok olduğu bir ortam olunca Ramazan ruhunu ve maneviyatını hissetmenin yeri ayrı bir güzel. İstanbul teknede iftar yemeğinize eşlik ederken büyükleriniz ve çocuklarınızla, kardeşlerinizle, küçüklerinizle böyle bir etkinlikte bulunmak gelenek ve göreneklerimizi yaşatmada kolaylık ve güzellikler elde etmenizi yaşayan kültürümüzü güçlendirmenizi sağlayacak.

Boğazda iftar yemeğine birkaç kişi ile küçük bir katılım yapabileceğiniz gibi akrabalarınızla, iş arkadaşlarınızla, şirketinizle, şehir ve ülke dışından gelen misafirlerinizle grup olarak da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Boğazda iftar yemeği hem keyifli hem neşeli bir kalabalık sayesinde huzurlu ve karmaşasız geçecek.

Teknede iftar İstanbul programı sadece iftar sofrası ve yemeklerden ibaret değil. Namaz kılmak ve diğer ibadetlere katılmak isteyen konuklarımız için teknemiz kara molası da vererek gecenin sizlerin isteği doğrultusunda şekillenmesini sağlamaktadır. Mübarek Ramazan ayında herkesin kendi isteğince ibadet etmesini sağlayacak şekilde hizmet veren Joy Tekne Organizasyon sizlerin mutluluk ve sevinciyle güçlenmekte ve ilerlemektedir.

Gelelim teknede iftar yemeğinin merak edilenlerinden menü kısmına. Tekne personellerimiz teknede iftar organizasyonu sırasında servise iftariyelik ve çorbalarla başlarken hafif bir iftar için zeytinyağlılar, sonrasında ana yemek ve tatlı ile muazzam bir lezzet şöleni yaşamanız için en kaliteli servis ve sunum hizmetini sunmaktadır.

Boğazda iftar yemeği hem siz hem sevdikleriniz için farklı ve güzel bir ambiyans yaşamanızı sağlamanın yanında cazip fiyatı ile bütçenizi de yormayacak. Hem kaliteli hizmet, hem şahane sunum ve lezzet, teknede iftar programının tadının damağınızda kalmasına neden olabilir. Teknede iftar organizasyonu ile iftar sonrası çay keyfinizi denize nazır gerçekleştirebilir bütün gün süren açlık sonrasını yemek yiyen vücudunuzun dinlenmesini ve rahatlamasını sağlamış olursunuz. Boğazda Ramazan organizasyonumuz teknede iftar yemeği ile sınırlı değil. Katılmak isteyen konuklarımız için açık büfe kahvaltı ile teknede sahur programımız da bulunmaktadır. Teknede iftar fırsatı herkesin eline geçen bir şey değil en azından coğrafi olarak. Siz de Ramazan ayında İstanbul’daysanız veya gelecekseniz nu manevi hazzı birlikte yaşamaya ne dersiniz?

Joy Tekne Organizasyon ile Ramazan etkinliklerinde de yanınızda ve hizmetinizdeyiz. Teknede iftar programı, teknede sahur kahvaltısı, teknede iftar yemeği, boğazda iftar yemeği, teknede iftar fiyatları, grup halinde ve bireysel katılım için bizi arayabilirsiniz. Boğazda iftar programımıza katılın Ramazan sevincini ve bereketini birlikte yaşayalım.

 

Hızlı Teklif Al