+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE İFTAR YEMEĞİ FİYATLARI 2022

 

7 NİSAN'DAN İTİBAREN HERGÜN KESİN KALKIŞLI TEKNEDE İFTAR YEMEĞİ

TEKNEMİZ 3 KATLI LOCALI VE MERKEZİ ISITMA SİSTEMİ MEVCUTTUR. 

TEKNE KALKIŞ YERİ:
KABATAŞ 18:45 (KABATAŞ İSKELESİ TÜRK PETROLLERİ ARKASI DENTUR İSKELESİ YANI)
ÜSKÜDAR 19:00 (ŞEHİR HATLARI HALİÇ VAPUR İSKELESİ)
Rezervasyon: 0543  627 07 79 - 78

Program içeriği
Canlı Müzik Fasıl Ekibi,
Sema Gösterisi,
Boğaz Gezisi
Yarım Saatlik Arnavutköy sahilde Camii molası
Kişi başı iftar menüsü,
Sınırsız Çay ve Meşrubat

Misafirlerimiz için teknede extra olarak Osmanlı Macunu ve Pamuk Şeker Hizmeti verilmektedir.

 Bilgi ve Rezervason 

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Teknede iftar kalkış saatleri

Joy Tekne Organizasyon ile iftar organizasyonunda Kabataş’tan ilk kalkış 18:45 itibariyle yapılıyor. Petrol Ofisi’nin hemen arkasında Kızkulesi İskelesi’nden yapılan kalkıştan sonraki durak ise Üsküdar Marmaray Giriş Kapısı’nın Karşısı’ndaki Şehir Hatları Vapur İskelesi. Böylece 19:00 itibariyle Anadolu Yakası’ndaki konuklarımızı da alıyor ve devam ediyoruz. 

Teknede iftar menüsü

İftariye tabağı

  •  Ramazan Pidesi, Beyaz Ekmek, Siyah zeytin, yeşil zeytin, kuru kayısı,
    hurma, vişne reçeli, kayısı reçeli, domates ve salatalık.

Günün çorbası

  • Mercimek çorbası

Ara sıcak

  • Paçanga böreği

Zeytinyağlılar

  • Yaprak sarma
  • Nar ekşili taze kısır

Ana yemek

  • Kasap köfte baharatlı tavuk, yanında pirinç pilavı ve patates püresi

Meyve ve tatlılar

  • Mevsim meyvesi ve yanında hindistan cevizli kemalpaşa tatlısı

İçecekler

  • Su, sınırsız çay, kola, fanta, meyve suları ve soda

 

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

 

Teknede iftar yemeği normal restoran veya katılım programlarının aksine daha konforlu ve daha kaliteli lezzetleri ve hizmetleri ile öne çıkan programlardır. Toplu gruplar eşliğinde kullanabileceğiniz bu sistem sizi her açıdan büyüleyecek ve tam anlamıyla ramazan havasını tatmanızı sağlayacaktır. Eski ramazanların tadını daha iyi alabilmeniz açısından canınızın çektiği lezzetleri davetli grubunuza sunabilir veya hep birlikte menü oluşturabilirsiniz. Ayrıcalıkların beraberinde isteğe bağlı şekilde talep edilen canlı ney ve ilahi grupları da katılım gösteren misafirler arasında güzel bir etkileşim ve memnuniyet konusunu öne çıkarmaktadır. Bu yüzden normal restoranlarda alamayacağınız bu değişik tadın sadece tekne turları kapsamında sunulduğunu belirtmek doğru olacaktır.

Teknede İftar Menüsü Fiyatları 2022

Teknede iftar yemeği menüsünün fiyatları katılım gösterecek davetli sayısına, yemek tercihlerine, ekstra eklentilere ve organizasyon ortamı oluşturan canlı ney ve ilahi grupları eşliğinde değişebilmektedir. Ayrıca standart zengin menü haricinde sizin tercihine göre özel şekilde hazırlanan yemek listesine göre de değişebilmektedir.

Mükemmel atmosferin İstanbul boğaz turu ile birleşmesi ise paha biçilemez lezzet olarak tanımlanırken yaşamadığınız duygularında açığa çıkmasını sağlayacaktır. Özellikle toplu gruplar için sunulan bu programların ramazan ayı boyunca aktif sürdürüleceği bilinmektedir. Şimdiden rezervasyonların alınmaya başladığını düşünürseniz önceden bilgi vermek ve günü gelmeden programı oluşturmak sizin ve davetli grubunuz açısından önemli memnuniyet oluşturacaktır. Emin olun ki yüzer restoran şeklinin konforu her zaman tatmak isteyeceğiniz lezzetlerle doludur.

Teknede İftar

Teknede iftar yemeği insanların çok sık tatmadığı lezzet eşlikleri beraberinde farklı atmosferle tanışmasını sağlıyor. Konforlu yüzer restoran ve eksiksiz menü hizmeti beraberinde kulağınıza gelen ney sesi yaşadığınız ramazan hazzını iki katına çıkaracak. İstanbul şehrinin boğaz güzelliğinde efsane tatları bir arada görmeniz mümkün olup gruplara özel hazırlanabilen menüler eşliğinde farklı bir mekânla da tanışma fırsatınız olacağına emin olabilirsiniz. Çünkü bu atmosferin normal bir restoran da oluşturulması mümkün olmayıp tekne keyfinde bambaşka şekilde sunulduğu bilinmektedir. Bu yüzden birçok şirketin önceden oluşturduğu rezervasyonlar için hızlı hareket edilmesi mantıklı olacaktır.

Teknede iftar yemeği beraberinde eksiksiz hizmetin ramazana yönelik aktifliği öne çıkarması haricinde her şekilde hijyen kurallarına da uyduklarını görebilmenizi sağlamaktadır. Bildiğiniz üzere tüketilen gıdaların taze olması, oturma düzeni menüler ve menü açısından kullanılacak malzemelerin profesyonel şekilde hazırlanıyor olması önemli bir konudur. Çünkü dünya çapında hala devam etmekte olan salgın durumları bulunmaktadır. Bu yüzden her çeşit duruma yönelik önceden alınan tedbirler mevcut konforun iki katına çıkmasını ve memnuniyeti arttırdığını sağladığı bilinmektedir. Öncelikli olan konunun misafirlerin memnuniyeti ve konforu olarak öne çıktığından sunulan hizmetlerde dikkat durumu çok öne çıkmaktadır. Her çeşit isteğinizde talebinize hızlıca cevap veren personeller ve boğazın güzel havası beraberindeki organizasyon keyfi çok yönlü beğeni oluşmasını başaracaktır. Bu yüzden birçok şirket, dernek, vakıf veya işletmelerin bu tarz organizasyonları ramazan ayı boyunca sık tercih ettiği bilinmektedir.

İstanbul Teknede İftar

Teknede iftar yemeği kapsamında başlangıcın tasavvuf müzikleri eşliğinde sunuluyor olması apayrı bir güzellik katmaktadır. Katılım gösteren davetlilerin henüz en başındayken bu atmosferden yararlanıyor olması ramazan havasına girmelerini de sağlamaktadır. Bu yüzden teknede yapılan iftarların ve programların profesyonel ramazan hizmeti ve tekne hizmeti şeklinde değerlendirildiği bilinmektedir. Bunun yanı sıra alışılmış menüler haricinde kendi özel menünüzü hazırlatabilmeniz davetlilerin güzel ve şık masalarla karşılaşmasını ve beğenilmesini sağlamaktadır. Her çeşit lezzetin taze şekilde sunulduğu adres İstanbul boğazındaki tekne turlarındadır.

 

Hızlı Teklif Al