+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE İFTAR ORGANİZASYONU 2023

BOĞAZIN ÖDÜLLÜ FİRMASINDAN,
HERGÜN KESİN KALKIŞLI TEKNEDE İFTAR YEMEĞİ
KİŞİ BAŞI 300 TL
Bilgi ve Rezervason 0543 627 07 78 - 0543 627 07 79

TEKNE KALKIŞ YERİ:
KABATAŞ 19:00 (KABATAŞ DENTUR İSKELESİ )
ÜSKÜDAR 19:10 (DENTUR İSKELESİ)
BİTİŞ ÜSKÜDAR 22:15 KABATAŞ 22:30

Program içeriği
Canlı Müzik Fasıl Ekibi,
Sema Gösterisi,
Boğaz Gezisi
Kişi başı iftar menüsü,
Sınırsız Çay ve Meşrubat

REZERVASYON İÇİN Bir kişinin ödemesini önceden hesaba atıyorsunuz Kalan miktarı tekneye girişte veriyorsunuz.
Ödeme yaptıktan sonra  dekont ile beraber aşağıdaki whatsapp numarasına;
1 Kişinin adı soyadı
telefon numarası 
hangi tarihte kaç kişi geleceğini 
ve nerden bineceğinizi atmanız yeterli


Misafirlerimiz için teknede extra olarak Osmanlı Macunu ve Pamuk Şeker Hizmeti verilmektedir.

 Bilgi ve Rezervason 0543 627 07 78 - 0543 627 07 79

 Bilgi ve Rezervason 

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Teknede iftar kalkış saatleri

Joy Tekne Organizasyon ile iftar organizasyonunda Kabataş’tan ilk kalkış 18:45 itibariyle yapılıyor. Petrol Ofisi’nin hemen arkasında Kızkulesi İskelesi’nden yapılan kalkıştan sonraki durak ise Üsküdar Marmaray Giriş Kapısı’nın Karşısı’ndaki Şehir Hatları Vapur İskelesi. Böylece 19:00 itibariyle Anadolu Yakası’ndaki konuklarımızı da alıyor ve devam ediyoruz. 

Teknede iftar menüsü

İftariye tabağı

  •  Ramazan Pidesi, Beyaz Ekmek, Siyah zeytin, yeşil zeytin, kuru kayısı,
    hurma, vişne reçeli, kayısı reçeli, domates ve salatalık.

Günün çorbası

  • Mercimek çorbası

Ara sıcak

  • Paçanga böreği

Zeytinyağlılar

  • Yaprak sarma
  • Nar ekşili taze kısır

Ana yemek

  • Kasap köfte baharatlı tavuk, yanında pirinç pilavı ve patates püresi

Meyve ve tatlılar

  • Mevsim meyvesi ve yanında hindistan cevizli kemalpaşa tatlısı

İçecekler

 

  • Su, sınırsız çay, kola, fanta, meyve suları ve soda

Teknede iftar organizasyonu sayesinde büyük şirketler çeşitli etkinlik kapsamında ramazan ayı boyunca tekne turu iftar programlarından yaralanabiliyor. İnsanların yoğun talep gösterdiği ramazan etkinliklerin manevi yönden büyük etkiler sunması beraberinde ramazanın keyfi bir başka çıkıyor. Yüzer restoran sayesinde her çeşit aktiflik sunabilen iftar programları açılışı tasavvuf müziklerle yapıyor. Semazenler, canlı ney ve ilahi grupları ile bambaşka havaya gireceğiniz ortamı sunan ramazana özel organizasyonlar 1 aylık süre zarfında her gün aktif hizmet sunuyor. Önceden alınan rezervasyonlara yönelik hazırlığı yapılan organizasyonların yemek menüleri de oldukça zengin olup isteğe bağlı şekilde de değiştirilebilmektedir. Manevi yönden katkı sağlarken insana dair duyguların pekişmesini de sağlaması ve ilahiler eşliğinde ramazanın yaşanmasını sağlaması bu ortamların yüksek talep görmesini de sağlıyor.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Teknede İftar Organizasyonu

Teknede iftar organizasyonu beraberinde talebe yönelik ekleme ve çıkarma durumlarının mevcut olması isteğe özel hazırlığın kaliteli bir şekilde yapılabildiğini de gösteriyor. Bilindiği üzere iftar menüleri çoğunlukla standart menülerden oluşmaktadır. Çoğu restoranda ramazan dönemi boyunca benzer yemek listesi mevcuttur. Bu durumu değiştirebileceğiniz konforlu bakış açısı ve şık tekneler eşliğinde ramazanın tadı 2022 yılında bir başka olacak. Her bakımdan yüksek potansiyel ve katkı sunan teknede iftar faaliyetleri pek çok şirketin her yıl personeline sunduğu organizasyon şeklidir.

Okulların yemekleri kapsamında da velilere özel sunulan program şeklinde değerlendirilmektedir. Her açıdan baktığınızda hayatınızdaki monoton veya alışılagelmiş döngüyü değiştirebileceğini söylemek mümkündür. Çünkü ramazan demek insanın hem manevi hem de sağlık yönünden olumlu yönde değişmesini sağlamak demektir. Tutulan orucun bir başka güzellikte açılabilmesini sağlayan organizasyonlar sayesinde hem kendinize hem de personelinize veya arkadaşlarınıza iyilik etmiş olursunuz.

Teknede İftar

Teknede iftar organizasyonu son dönemin en popüler değişimlerinden biri olmuştur. Yüzer restoranın boğaz keyfi ile birleşmesini sağlayan bu sisteminin pandemi beraberindeki salgınla insanları sosyallikten uzaklaştıran döngünün de kırılmasını sağlamaktadır. İlahilerin ve tasavvuf müziklerin insan sağlığına büyük katkıları vardır. Bu yüzden pek çok misafirin katılım eşliğinde bu beklentilerinin de karşılanması mümkündür. Denizin dalgaları üzerinde ay ışı eşliğinde sevdiklerinizle yemek yemenin ayrıcalığı farklıdır. Bunun yanı sıra ramazana özel menülerin taze ve lezzetli bir şekilde özenle hazırlanıyor olması çok şık ve konforlu tekne turlarını öne çıkarmaktadır.

Teknede iftar organizasyonu 20 kişilik ekipten 500 kişilik ekip sayısına kadar hizmet sağlayabilmektedir. Her bakımdan memnun kalacağınız bu katılımlar sayesinde mükemmel atmosferi yakalamanız ve yaşatmanız mümkündür. Standart zengin menülerin fiyatı bellidir. Fakat katılım gösterecek kişi sayısına göre değişen fiyatlar ekstra şekilde talep edeceğiniz özelliklerle de değişmektedir. Bu yüzden tek kişilik fiyat listesine bakarak değerlendirmeniz yanlış olabilir. Ramazan öncesi katılım gösterecek kişi sayısına ve menüye göre fiyat almanız daha doğru olacaktır. Ayrıca önceden rezervasyon yaptırmanız halinde ay boyunca tekrardan bir organizasyona girişmenize gerek kalmayacaktır.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Boğazda İftar

Teknede iftar organizasyonu genellikle büyük işletmelerin, şirketlerin, derneklerin ve vakıfların personeline her ramazan sunduğu kaliteli bir hizmet sayılır. Program içine dâhil edilecek durumlar beraberinde işverenler ve çalışanlar arasında mevcut bağların da kuvvetlendiği bilinmektedir. İnsanlar geçtiğimiz 2 yıl içinde sık şekilde kapalı ortamların etkisinde kalmış olup monoton bir hayata sürüklenmiştir. Bu döngüyü kırabilme açısından deniz havası eşliğinde boğaz turu yaparak yüzer restoran keyfi tatmak ayrıcalıktır. Uygun fiyatlar eşliğinde yapabileceğiniz bu organizasyon katılımları manevi açıdan da hayatınızda önemli farklılıklar oluşturacak ve unutulmaz anılarınızdan biri olacaktır.

 

Hızlı Teklif Al