+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE İFTAR

7 NİSAN'DAN İTİBAREN HERGÜN KESİN KALKIŞLI TEKNEDE İFTAR YEMEĞİ

TEKNEMİZ 3 KATLI LOCALI VE MERKEZİ ISITMA SİSTEMİ MEVCUTTUR. 

TEKNE KALKIŞ YERİ:
KABATAŞ 18:45 (KABATAŞ İSKELESİ TÜRK PETROLLERİ ARKASI DENTUR İSKELESİ YANI)
ÜSKÜDAR 19:00 (ŞEHİR HATLARI HALİÇ VAPUR İSKELESİ)
Rezervasyon: 0543  627 07 79 - 78

Program içeriği
Canlı Müzik Fasıl Ekibi,
Sema Gösterisi,
Boğaz Gezisi
Yarım Saatlik Arnavutköy sahilde Camii molası
Kişi başı iftar menüsü,
Sınırsız Çay ve Meşrubat

Misafirlerimiz için teknede extra olarak Osmanlı Macunu ve Pamuk Şeker Hizmeti verilmektedir.

 Bilgi ve Rezervason 

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Teknede iftar kalkış saatleri

Joy Tekne Organizasyon ile iftar organizasyonunda Kabataş’tan ilk kalkış 18:45 itibariyle yapılıyor. Petrol Ofisi’nin hemen arkasında Kızkulesi İskelesi’nden yapılan kalkıştan sonraki durak ise Üsküdar Marmaray Giriş Kapısı’nın Karşısı’ndaki Şehir Hatları Vapur İskelesi. Böylece 19:00 itibariyle Anadolu Yakası’ndaki konuklarımızı da alıyor ve devam ediyoruz. 

Teknede iftar menüsü

İftariye tabağı

 •  Ramazan Pidesi, Beyaz Ekmek, Siyah zeytin, yeşil zeytin, kuru kayısı,
  hurma, vişne reçeli, kayısı reçeli, domates ve salatalık.

Günün çorbası

 • Mercimek çorbası

Ara sıcak

 • Paçanga böreği

Zeytinyağlılar

 • Yaprak sarma
 • Nar ekşili taze kısır

Ana yemek

 • Kasap köfte baharatlı tavuk, yanında pirinç pilavı ve patates püresi

Meyve ve tatlılar

 • Mevsim meyvesi ve yanında hindistan cevizli kemalpaşa tatlısı

İçecekler

 • Su, sınırsız çay, kola, fanta, meyve suları ve soda
 • Teknede iftar organizasyonları son yıllarda popülerleşmiş davet anlamında kullanılmaktadır. Belirli kişi sayısına yönelik ramazan ayı boyunca uygulanan organizasyonlar birçok şirket açısından önemli bir faaliyet anlamına gelmektedir. Aynı zamanda çalışanlar ve işverenler arasında etkileşim katkısı sunan programlardır. İstanbul boğazında yapılmakta olan iftar organizasyonları çalışanlar açısından verim sağlarken ibadetin güzel tarafını da vurgulamaktadır. Çok yönlü katkı sunan iftar programında yemek listesi önceden sunuluyor olup çeşitli aktivitelerinde eklendiği biliniyor. İster özel gruplarda yat keyfi beraberinde isterseniz 500 kişiye kadar katılım gösterebileceğiniz programlar talep edilebilmektedir. İftar programlarına yönelik beklentinizi doğru ve eksiksiz karşılayan teknede iftar sistemiyle online talep yapabilmeniz mümkündür.

 

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Teknede İftar Menüsü 

Teknede İftar menüsü birbirinden değişik ve bol çeşitli yemekleri sayesinde birçok kişiye aynı saatte eksiksiz hizmet sunan önemli bir program sayılır. Ramazan ayı boyunca her gün açık ve aktif sürdürülen bu hizmet şık yüzer restoran kapsamında sunulmaktadır. Zengin iftar menüsü tercih edilmesi halinde her çeşit yiyeceğin sunulduğu lezzetli masaların boğaz turuyla birlikte apayrı bir güzelliğe büründüğü bilinmektedir. Bugüne kadar tercih ettiğiniz mekânlardan çok daha şık ve güzel olan tekne turu eşliğindeki organizasyon birçok şirketin önceden rezervasyon yapmasıyla devam ettirilmekte olan hizmetlerdir. Hizmet kalitesi çok yüksek olup deneyimli elemanlar sayesinde her isteğin gerçeğe dönüştürülmesi mümkündür. Normal iftar menüsü haricinde isteğe yönelik katılım gösteren grupların talepleri de dikkate alınmaktadır. 

Teknede iftar menüsü beraberinde gruplara özel sunulan yemeklerin tercihe bırakılarak seçilmesi de mümkündür. Standart menü haricinde bu desteğin sunulması tekne iftarlarını daha çok popüler hale getirmiştir. Çünkü oruçlu iken insanın canı bin bir çeşit lezzetlerden çekebiliyor. Buna olanak tanınması da teknede iftar programlarına ayrıcalık getiriyor. Sunulan hizmetin bu kadarıyla bitmemesi ise katılımcıların daha çok memnun kalmasını sağlıyor. Toplu iftar programlarındaki ney ve canlı ilahi grubunun da dikkat çektiği biliniyor. Ramazanın tadını verimli bir şekilde alabileceğiniz tekne turları bu yüzden farklı şekilde yorumlanan iftar programları olarak biliniyor. 

 width=

Boğazda İftar 

Teknede iftar veya boğazda iftar şeklinde öne çıkan programlar şirket, okul, vakıf, dernek ve birçok işletme açısından ramazan ayında çok önemli destek sağlıyor. İftar yemeği kapsamında misafirleri eksiksiz şekilde ağırlamanın verdiği haz ve mutluluk apayrı bir hizmet olarak tanımlanıyor. Canlı ilahilerin bulunması sayesinde yemeğin tadı bir başka oluyor. İlahi bir simge anlamında ney sesisin etkisiyle davetlerin sonunda memnuniyet ve mutluluğunu belirten katılımcılar hem işverene hem de organizasyonu gerçekleştiren tekne turu elemanlarına teşekkürlerini belirtiyor. Normal mekanların konfor düzeyinin çok üzerinde tutulan tekne sistemi hijyen kurallarına da fazlasıyla dikkat ediyor. Bu sayede güvenle tüketilen yiyecekler ve katılım programlarının sürekli talep görmesini sağlıyor. 

Tekne İftarı 

Teknede iftar menülerinde öncelikli olan durumlar yapılacak yemeklerde kullanılan malzemelerdir. Yemeklerin lezzetli ve çok güzel olmasını sağlayan kuralları harfiyen uygulayan aşçıların tazeliğe önem veriyor olması yemek lezzetini 2 kat çoğaltıyor. Boğaz havası alarak tüketilen gıdalar ramazan ayında özellikle tercih edilen lezzetlerdir. Mevsimlik salatalar ve sebzeler eşliğinde taleplerinize yönelik özel menü hazırlanması normal restoran şeklinin daha konforlu hale dönüşmesini sağlamaktadır. 

İftar programlarında dileyen misafirlere yönelik ilahi grubu ve canlı ney müzik eklemesi de yapılabiliyor. Farklı atmosfer, kaliteli yiyecekler ve ramazanın değişik ambiyansta sunuluyor olması her türlü toplu gruplar için aktiftir. Misafirlerin dikkat etmesi gereken tek şey rezervasyon tarihinin önceden belirlenmiş ve alınmış olmasıdır. 

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Hızlı Teklif Al