+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE DÜĞÜN

 

Bilgi ve rezervasyon için:
0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:
0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Joy Tekne Organizasyon ile en güzel kutlamalara, teknede düğün kutlamasına, en lezzetli düğün yemeklerine ve rüya gibi bir düğüne hazır olun. Teknede düğün fiyatları, boğazda yat kiralama ücretleri, kiralık yat fiyatları, İstanbul yat organizasyonları hakkında bilgi almak için telefon, WhatsApp, mail ve site üzerinden bize ulaşabilir hayalinizdeki düğüne kavuşabilirsiniz.

Teknede Düğün Özellikleri

  • Birçok yat ve tekne seçeneği
  • Farklı düğün konsept ve paketleri
  • Alkollü / alkolsüz menü seçenekleri
  • Gelin-damat hazırlık odası
  • Esnek kurallar
  • İşinin ehli organizasyon ekibi
  • Kişi sayısına ve bütçenize uygun tekne alternatifleri

Teknede Düğün Avantajları Nelerdir?

Teknede düğün nasıl olur? Denildiğinde bilmeyen veya daha önce tekne düğününe katılmamış olan kişiler için çok sıkıcı bir düğün gibi dursa da aslında öyle değildir tekne düğünleri. Teknede düğün yapmanın birçok avantajı vardır. Boğazda tekne düğünleri her zaman daha güzel ve daha eğlencelidir. Çiftler için Tekne düğünlerinde ki en büyük avantaj bütün misafirlerin düğün boyunca bir arada olması, böylelikle hem organizasyon bütünlüğü sağlanıyor hem de bu bütünlük eğlenceye ve videolara yansıyor.

Kalabalığın olduğu yerde eğlence de daha güzel olur. Kara mekânlarında ise kimin ne zaman gelip ne zaman gideceği belli olmadığı için teknede ki düğünlere göre organizasyon bütünlüğü ve kalabalık eğlence ortamı sağlanamamaktadır. Teknede düğün yorumlarına baktığınızda bu yorumlardan da tekne düğününün daha eğlenceli olduğunu anlayacaksınızdır.

Aile büyükleri içinde tekne düğünleri büyük bir avantajdır. Kara mekânlarında ki düğünler de Aile büyükleri sürekli birilerine hoş geldin & güle güle demek zorundadır ve bu yüzden düğün eğlencesine fazla katılamamaktadır. Oysaki tekne düğünlerinde bu şekilde değil aile büyükleri de tüm misafirlerle beraber eğlenceye katılıp çocuklarının düğününden daha da fazla keyif almaktadırlar. Çünkü biniş ve iniş saatleri bellidir.

Teknede düğün organizasyonlarında en çok sorulan sorulardan biride inmek isteyen olursa ne olacak? olmuştur. İnmek isteyen olursa en yakın iskeleye teknemiz yanaşır ve inecek olan misafir indirilir. Bu soru çok sorulmakla beraber genelde bu durum yaşanmamaktadır. Teknede düğün organizasyonuna gelen misafir boğazın ve eğlencenin güzelliğinden dolayı inmekten vazgeçebiliyor :) 

Neden Joy Tekne Organizasyon?

Rüyalar şehri İstanbul’da masal gibi bir düğün için en sıra dışı ve ayrıcalıklı alternatiflerden biri boğaz manzarası eşliğinde düğün! Bu eşsiz ve yıllar boyu hatırlanıp konuşulacak düğün için ise kalitenin ve profesyonelliğin merkezi Joy Tekne Organizasyon en güvenilir adres. En güzel teknede düğün organizasyonların ve Boğaz’ın hakimi Joy Tekne Organizasyon’un ayrıcalıklı dünyasının detayları yazımızda…

Joy Tekne Organizasyon yaklaşık 20 yıldır tekne ve denizcilik alanında hizmet veren köklü ve geniş bir aile. Teknede düğün organizasyonu için tüm tecrübesi ve profesyonelliği ile sizlerin bu mutlu gününü bir şölene dönüştüren Joy Tekne Organizasyon her kapasitede ve konseptte düğün için en güzel ortamı sağlıyor. Ekonomik, lüks ve delüks tekneler ve yatlardan bütçenize ve düğündeki kişi sayısına en uygun olanı sizler için alternatifler arasından Joy Tekne ekibi ve tarafınızla birlikte kararlaştırır. İstanbul Boğazı’nda teknede düğün organizasyonu için birbirinden güzel yat ve tekne alternatiflerinden dilediğinizi seçebilir kışın 400 yazları ise tam 600 kişilik efsane bir teknede düğün kutlaması yapabilirsiniz.

Teknede düğün organizasyonu yapılacağı tekne tamamıyla sizin için hazırlanmış oluyor. Boğazda tekne düğününü tüm konforuyla yaşamak isteyen çiftler için vazgeçilmez olan en güzel kapalı ve açık alanlar ile tüm tekne size ve konuklarınıza ait. Hem konuklarınız hem sizin için karışıklıktan ve karmaşadan uzak tamamen eğlenceli bir ortam. Güneşin pırıl pırıl içimizi ısıttığı yaz ve bahar aylarında tekne düğünü ve kutlamalar çoğunlukla açık alanda gerçekleştiriliyor. Yağmur, rüzgâr ve bunun gibi kötü hava şartlarında düğünün akışı bozulmadan Teknede düğün etkinlikleri ve davetliler kapalı alana alınır. Her türlü koşul için hazırlık yapılmış olup her iki alanda da masa ve süslemeler düğün için ayarlanmış olmaktadır. Boğaz’da düğün teknelerinin en merak edilen tarafı da şüphesiz eğlence ve dans pistleri. Joy Tekne Organizasyon’un lüks yat ve gemi düğünü alanları en güzel dans salonlarını aratmayacak kadar muazzam.

Joy Tekne Organizasyon’un hizmet yelpazesi ve müşteri portföyü birçok kurumsal ve ünlü firma ile bütünleşmiş durumda. Boğaz turu etkinlikleri kapsamında her alanda referansı bulunan Joy Tekne kurumsal özel büyük küçük tüm etkinliklerde daima yıldız gibi parlıyor.

Joy Tekne ayrıcalığı ile İstanbul’da tekne düğünü ve etkinliklere imza atan firmalardan bazülarünü süralayalüm:  Sabancı ailesinden Carrefoursa, Teknosa, Eroğlu Holding, Enerjisa, Garanti Bank BBVA, Fibabanka, Karya Bilişim, Asos Pırlanta, As Ecza, Selçuk Ecza, Yapı Kredi Bankası, Kale Seramik, Bic, Getir bunlardan yalnızca bir kısmı. Ünlü sanatçülardan Gökhan Tepe de Joy Tekne Organizasyon’un Tekne düğünü organizasyonlarında sahne alan isimlerden.

Joy Tekne Organizasyon, teknede düğün yemeği konusunda da yelpazesi geniş ve birbirinden farklı alternatiflerle farkını ortaya koyuyor. Boğaz’da düğün yemeği için et, vejetaryen, balık, kokteyl, Gurme, Osmanlı gibi pek çok alternatif ile en önemli gününüzde en güzel ve damak tadınıza en uygun yemeği yiyebilir konuklarınıza Boğaz’ın rengârenk Işıkları altında lezzet şöleni de sunabilirsiniz. Sizlere sunulan menülerden istediğinizi seçebileceğiniz gibi menülerde ve yemeklerde de değişiklik yapabilirsiniz.

Düğünden bir hafta öncesine kadar dilediğiniz tarihte teknede düğün menüsü hazırlanır ve tadım yaparsınız. Böylelikle düğünden önce konuklarınıza sunacağınız yemeklerin de provasını yapmış olursunuz.

Düğün pastasını ise isterseniz dışardan getirtebilir isterseniz pastanın pakete dahil olduğu seçeneklerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Joy Tekne Organizasyon’un düğün pastası için de pastacıları bulunmakta.

Joy Tekne Organizasyon Düğün Fiyatları

Teknede düğün fırsatı konusunda her zaman avantajlı fiyatları sizlere sunan Joy Tekne’de ücretlendirme kişi başı olarak hesaplanıyor. Teknede düğün fiyatları 80 liradan başlarken seçeceğiniz pakete göre değişiklikler ve farklılıklar bulunuyor. Kış düğünleri, yaz dönemi fiyatlarına göre yüzde 30 daha ekonomik oluyor. Bütçesi çok yüksek olmayanlar bu alternatifi değerlendirebilir. Boğaz manzarasını en geniş camlardan kapalı salondan izleyebilirsiniz. Teknede düğün sözleşmesi yapılırken anlaşılan miktarın yüzde 30’u ilk ödeme olarak sizden alınır. Daha sonra düğün günü kalan kısmı nakit veya kredi kartı ile ödenebilmektedir.

Düğün Fotoğraflarının En Güzeli Sizin Olacak!

İstanbul Boğazı’nda teknede düğün gerek manzarası gerek görkemi ile herkese nasip olmayan bir kutlama. Ama tabi bir de bu güzel ve anlamlı günü ölümsüzleştirmek ve düğün fotoğraflarına bakarken bu mutlu anları hatırlamak var. Joy Tekne Organizasyon ile tekne düğünü yapanların en büyük avantajlarından birisi de düğün fotoğraflar ve İstanbul’da düğün dış çekimi için yeni mekân aramalarına gerek kalmaması. İstanbul Boğazı, Boğaz Köprüsü, Kız Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Rumeli Hisarı gibi tarihe tanıklık etmiş muazzam yapılar düğün fotoğraflarınızda yer alıyor.

Joy Tekne Organizasyon’da tekne düğünü için fotoğrafçımız mevcut. Ama yine isteğinize bağlı olarak dışarıdan da fotoğrafçı getirebilirsiniz. Boğaz’da fotoğraf çekimi için de dilediğiniz gibi planlayarak fotoğraf çektirebilirsiniz.

A’dan Z’ye Her Detayıyla Şahane Bir Organizasyon

Joy Tekne Organizasyon ailesi olarak tüm Boğaz’da düğün, kutlama, etkinlik ve kokteylleriniz en şık ve eğlenceli şekilde tamamlanır. Daha Boğaz’da gemi düğünü planlanırken ana akış belirlenir ve her zaman sizin öncelik ve istekleriniz belirleyici olur. Joy Tekne Organizasyon sizlere sözleşmede olmayan sürpriz ödemeler, faturalar çıkarmaz. Konuşulan fiyat üzerinden ödeme alınır eğer sizin teknede düğün tarihine kadar ekstra bir isteğiniz olursa buna göre yeni eklemeler yapılır ve sizin bilginiz dahilinde yenilikler ve eklemeler ücretlendirilir. Düğün sırasında sizi strese sokacak hiçbir şey yaşanmaz çünkü alanında uzman profesyonel ekibimiz tüm detaylara hakimdir. Bu da sizin en güzel gününüzü en rahat şekilde yaşamanızı sağlar. Dilediğiniz renk ve türde süsleme ve çiçekler, drone çekimi, fotoğraf çekimi, orkestra gibi ekstra hizmetler bulunmaktadır. Tüm bu detaylar sizlerle sözleşme yapılırken konuşulur ve buna göre anlaşma yapılır.

Eğlence Sabahın İlk Işıklarıyla Bitiyor

Joy Tekne Organizasyon’un teknede düğün kutlamalarında düğün sonrası harika after partyler düzenleniyor. Saat 00.00’ dan sonra devam edeceğiniz harika parti ile arkadaş grubunuzla tüm enerjinizlneceğiniz muazzam bir parti düğün sonrası için organize ediliyor.

Teknede Düğün Sık Sorulan Sorular

Teknede düğün hakkında merak edilen tüm konuları ve soruları yanıtlıyoruz.

Teknede düğün nasıl olur?

Tekne düğünü, karadaki mekanlara göre çok daha güzel ve organize edilmiş şekilde oluyor. 4 saat boyunca insanlar bir arada olduğu için konuşulan program akışına tamamen uyuluyor ve bu da eğlenceli şekilde videodaki görüntülerine kadar yansıyor.

Teknede nikah kıyılır mı?

Evet, nikahınızı teknede kıyabilirsiniz. Nikah dairesinden gün alırken nikahınızı teknede kıymak istediğinizi belirtmeniz yeterli.

Tekne fiyatlarına süsleme dahil mi?

Fiyatlarımıza standart tekne ve masa süslemesi dahil.

Tekneye dışarıdan fotoğrafçı getirilir mi?

Evet getirebilirsiniz. Ama firmamızın anlaşmalı profesyonel fotoğrafçısı da  mevcut. Tekne düğünü konseptini bilen fotoğrafçı olmasında fayda var.

Teknede düğün kaç saat sürüyor?

Standart olarak 4 saat sürüyor ama bu süre isteğiniz üzerine artırılıp azaltılabilir.

Tekne düğününde hangi noktalara uğranıyor?

Misafirlere uygun olan kalkış noktası seçiliyor. Bu iskelelerden bazıları Kabataş, Kadıköy, Beylerbeyi, Beykoz, İstinye, Karaköy, Eminönü ve Sarıyer olabilir. Farklı iskeleler için iletişime geçmeniz yeterli.

Teknede düğün fiyatları nasıl?

Teknede düğün yapmak isteyen misafirlerimizin bütçesine uygun alternatifleri sunuyoruz. Hizmet; içerik, menü kalitesi, organizasyon kalitesi ve ilgi alaka herşey aynı kalitede olup seçeceğiniz teknemizin tipi boyutu ve kalitesi fiyatlarımızı değiştiriyor. 

Tekne düğününde ne giyilir? 

Kısa elbise veya etek modelleri dar kesim olarak daha uygundur. Uzun ve rüzgarda savrulmayacak şekilde olan elbiseler de düğünde giymek için uygundur. Düz kesim abiye modelleri tekne hareket halindeyken hareket alanınızı kısıtlamaz. En çok tercih edilen kıyafetlerden biri de bluz ve pantolon takımlarıdır.

Faydalı Bağlantılar:

Teknede Düğün Organizasyonu
Boğazda Düğün Organizasyonu
İstanbul'da Lüks Teknede Düğün Organizasyonu
Teknede Düğün Sık Sorulan Sorular
Boğazda Nikah Yapılır mı?

 

TEKNE DÜĞÜNÜ

Teknede Düğün

İstanbul’da Teknede Düğün Organizasyonu

Boğazda Düğün Organizasyonu

İstanbul’da Lüks Teknede Düğün Organizasyonu

Teknede Düğün Pahalı Mı?

Teknede Düğün Nasıl Olur?

Teknede Düğün Yorumları

Teknede Düğün Sık Sorulan Sorular

Teknede Düğün Fiyatları

Boğazda Nikah Yapılır mı?

Tekne Düğünü Sık Sorulan Sorular

Boğazda Teknede Düğün Hizmeti

İstanbul Teknede Düğün Hizmeti

Boat Wedding on the Bosphours

En İyi Tekne Düğünü Organizasyonları

Best Boat Wedding

2022 Yaz Sezonun En İyi Düğün Önerileri

2022 Tekne Düğünü Organizasyonu

2022 Yaz Düğünü

Tekne Düğünü Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Boat Wedding Service in the Bosphorus

Wedding on a Luxury Boat in Istanbul

How about the best boat weddding

How is Istanbul Boat Wedding?

Boat Wedding Organization on the Bosphorus

2023 Boğazda Tekne Düğünü Organizasyonu

2023 İçin En İyi Tekne Düğünü

2023 İçin İlgi Çekici Düğün Konsepti

2023 Yaz Düğün Trendleri

2023 Yaz Sezonu En İyi Tekne Düğünleri

İstanbul Boğazında Nikâh Organizasyonu 2023

İstanbul’da En İyi Tekne Düğünü Organizasyonu

Tekne Düğününde En Çok Merak Edilenler

Teknede Nikâh Organizasyonu Yapılabiliyor mu?

Gemide Düğün

2023 Attractive Wedding Concept

2023 Boat Wedding Organization On The Bosphorus

2023 Summer Season Best Boat Weddings

2023 Summer Wedding Trends

Best Boat Wedding For 2024

Best Boat Wedding Organization in Istanbul

Best Istanbul Boat Wedding Organization 2024

Is it Possible to Organize a Wedding on the Boat?

The Most Wondered Things at the Boat Wedding

Wedding Organization in the Bosphorus 2024

Alkolsüz Tekne Düğünü

2024 Tekne Düğünü Davet Organizasyonu

En Lüks Teknede Düğün İstanbul

2024 Yılı Teknede Düğün Konseptleri

Tekne Düğünü Kıyafetleri

Tekne Düğününde Ne Giyilir?

Tekne Düğünü Davetiye

Teknede Düğün Fiyatlari

Full Paket İstanbul Boğazı Tekne Düğünü Tüm Detayları

Teknede Nikâh Olur Mu?

Müzikli Tekne Turları

Teknede Yapılan Düğünde Ne Giyilir?

Boğazda Yemekli Tekne Turu Organizasyonu Detayları

Teknede Düğün Kaç Kişilik?

Teknede Düğün Fiyatları Ne Kadar?

All-Inclusive Boat Wedding Packages

Boat Wedding Packages

Can You Get Married on a Boat?

How Much Does it Cost to get Married on a Ship?

Is it Cheaper to Get Married on a boat?

2024 Tekne Düğünü Organizasyonu

2024 Yaz Düğünü Organizasyonu

2024 Yaz Sezonunun En İyi Tekne Düğünü Önerileri

2024 Istanbul Yacht Wedding

2024 Boat Wedding in the Bosphorus

2024 Boat Wedding Organization

2024 Wedding in the Bosphorus

2024 Teknede Düğün

2024 İstanbul Boğazında Düğün

2024 Yaz Sezonu Tekne Düğünü

 

Hızlı Teklif Al