+90 (212) 236 76 96

TEKNEDE DÜĞÜN ORGANİZASYONU

2020 TEKNEDE DÜĞÜN REZERVASYONLARINDA HEDİYE KAMPANYASI EKİM AYINDA YAPILACAK ANLAŞMALARDA,
6 ALTERNATİF HEDİYE, TERCİH SİZİN;

1.Alternatif. Düğün teknesinde Video Çekimi ve 15  Fotoğraf Hediye
2.Alternatif; Pembe Klasik Gelin Arabası 
3.Alternatif; Düğün Pastası ve Profesyonel Dj Performansı  
4.Alternatif; 4 Kişilik Canlı Müzik Orkestra Ekibi, Oryantel Ve Ses Işık Tesisatı 
5.Alternatif; Geli̇n Yolu, Tag, Kürsü Ve Beyaz Hali 
6.Alternatif; Phantom 4 İle 4k Drone Çeki̇mi̇ 
Teklif İsteyin  Whatsapp'dan Yazın

Hayatınızın en özel günlerinden olan hayat arkadaşınız ile birlikte bir ömre adım attığınız sevdikleriniz ile bir arada olacağınız düğün gününüzü en güzel biçimde geçirmek ister misiniz? Joy Tekne Organizasyon olarak teknede düğün organizasyonumuz ile   akıllara kazanacak harika bir töreni sizler için sunuyoruz. Birbirinden güzel yat ve tekne seçenekleri ve kaliteli ve profesyonel hizmeti ile her anını eşsiz bir mutluluk ile geçireceğiniz İstanbul Boğazı’nda düğün hem sizler hem de misafirleriniz için anlatılmaz güzellikte geçecek.

Tekne düğünü fiyatları Joy Tekne Organizasyon farkı ile boğazda aklınıza gelen birçok mekandan çok daha ekonomik. Boğazın kenarındaki mekanlar ya da isim yapmış otellerin sıradan salonları yüksek rakamlar ile size gelirken Joy Tekne Organizasyon’un fiyatı çok daha ekonomik ve uygun.  Kapalı ve açık salonları sayesinde her türlü hava koşulunda düğün yapabilme imkanı sunarak düğününüzün aksaksız ve dört dörtlük şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Boğazda tekne düğünü beklentilerinizin o kadar üstünde olacak ki gecenin bitmesini hiç istemeyeceksiniz. Her anının doyasıya tadını çıkaracağınız yemeksiz ve yemekli tekne düğünü organizasyonlarımız sizin tercihleriniz doğrultusunda birçok organizasyona da ev sahipliği yapıyor. Farklı alternatif ve eğlence türleri ile hem eğlencenin hem mutluluğun zirvesine çıkacaksınız. Ülkemizin en güzel şehirlerinden olan cennet İstanbul tekne düğünü için zaten en cazip yer iken siz de bu güzellikten mahrum kalmak istemeyeceksiniz.

Sizin tercihleriniz doğrultusunda hazırladığımız boğazda tekne düğünü seçeneklerimizi yemekli alkollü alkolsüz; ya da kokteyl olarak alkollü ya da alkolsüz şekilde planlıyor bütçenize uygun seçenekler doğrultusunda her kesime uygun tören ve aktiviteler sunuyoruz. Teknede düğün fiyatları, alternatif hizmetler, fotoğraf çekimi ve yemek menüleri, içecek türleri gibi tüm aklınıza takılanları destek ekibimizden ya da iletişim numaramızdan dilediğiniz an öğrenebilirsiniz.

Misafir sayınız ve alternatif aktivite isteğiniz ile orantılı olarak en uygun tekne düğün için hazırlanır birçok prova ve etkinlik sonrası boğazda düğün gününüz en romantik hali ile yaşanmış olur. Teknede düğün gibi hem farklı hem de ilk anından itibaren eğlenceli bu serüvene çıkarken Joy Tekne Organizasyon tüm detaylarla ilgilenip harika bir tekne düğünü yaşamanızı sağlar.

Boğazda tekne düğünü deyince en güvenilir ve profesyonel hizmet ile sınırları zorlayan Joy Tekne Organizasyon birbirinden çeşitli yemek menüleri, içki ve meşrubat türleri, profesyonel fotoğraf çekimi ve son teknoloji ses ve ışık sistemi ile muazzam bir düğün töreni için tüm olanaklara sahiptir.

Tekne düğünü gibi özel organizasyonların bir numaralı durağı olarak erken rezervasyon ve uygun ödeme seçenekleri ile hizmet kalitemizi daima artırırken en mutlu gününüzde bizi de tercih ettiğiniz için bir an bile pişman olmayacaksınız. Merak ettikleriniz, düğün tarihi, düğün dekoru, misafir kapasitesi ve aklınıza gelen tüm diğer detaylar için bizimle iletişime geçin sevincinize sevinç ekleyin.
Teknede Düğün, Tekne Düğünü, Tekne Düğün Organizasyonu, Yemekli Tekne Düğünü, Boğazda Teknede Düğün, Teknede Düğün Fiyatları, Teknede Düğün İstanbul, 

 

Whatsapp'dan Yazın Teklif İsteyin

 

 

Teknede Düğün Organizasyonu
Teknede Düğün Organizasyonu - teknede düğün
Teknede Düğün Organizasyonu - Teknede Düğün
Teknede Düğün Organizasyonu - 1-(1015)
Teknede Düğün Organizasyonu - teknede düğün
Teknede Düğün Organizasyonu - teknede düğün
Teknede Düğün Organizasyonu - teknede düğün
Teknede Düğün Organizasyonu - teknede düğün
Teknede Düğün Organizasyonu - teknede düğün
Teknede Düğün Organizasyonu - teknede düğün Fiyatları
Teknede Düğün Organizasyonu - teknede düğün
Teknede Düğün Organizasyonu - teknede düğün organizasyonu
Teknede Düğün Organizasyonu - teknede düğün organizasyonu
Teknede Düğün Organizasyonu - teknede düğün
Teknede Düğün Organizasyonu - boğazda teknede düğün
Teknede Düğün Organizasyonu - teknede düğün fiyatları
Teknede Düğün Organizasyonu - teknede düğün fiyatları
Teknede Düğün Organizasyonu - 1-(721)
Teknede Düğün Organizasyonu - 1-(327)
Teknede Düğün Organizasyonu - 1-(323)
Teknede Düğün Organizasyonu - 1-(319)
Teknede Düğün Organizasyonu - 1-(317)
Teknede Düğün Organizasyonu - 1-(1146)

TEKNEDE DÜĞÜN ORGANİZASYONU YORUMLAR

Teknede düğün olurmu demiştim ilk başta ama yapılınca çok güzel oluyormuş hemde inanın karada yapılan organizasyonlardan çok daha güzel veçok fazla avantajları varmış..Bir arkadaşımın Nişanına katılmıştım teknede onuda Sinan Bey düzenlemiş çok güzel bir nişan organizasyonu olmuştu ve bizi Sinan beye yönlendirdi görüşmemiz için.
Kendimde düğünüm için araştırma içerisindeydim.Orda kararımı verdim ve organizasyon sahibi olan Sinan Beyle Tanışıp ofisinde detayları konuştuk.Düğünümüz 300 kişilikti teknenin kapalı ve açık alanın olması istediğmiz süslemelerin yapılması yemeklerin lezzetti sunumları hepsi çok güzeldi.Sinan Bey teknede düğün yapmak isteyenler için idael bir konsept herkeze tavsiye edebilirim.Joy Boğaz Tekne Turuna ve Sinan Beye teşekkür ederiz.

G&D
Gülşah & Devrim (12/01/2017)

28.12.2014 tarihinde, "Joy Tekne Organizasyon" kapsamında 250 kişilik bir teknede düğün organizasyonu gerçekleştirdik. Eşim, ben ve düğünümüze/etkinliğimize katılım sağlayan tüm yakınlarımız/misafirlerimiz organizasyon bitiminde memnuniyetlerini dile getirmekten eksik kalmadı. Kış aylarında böyle bir etkinliği, böylesine bir deli cesaretle yapmak herkeste önyargılar oluşturmuştu elbette fakat, genel itibariyle çok güzel, eğlenceli ve renkli geçti. Küçük bir kaç aksaklık dışında olumsuz hiçbir şeyle karşılaşılmadı. 4 saatlik sürenin nasıl geçip gittiğini halen anlamış değiliz. Organizatörümüz Sinan Durmuş ve yardımcısı Zeki Emre Durmuş'a da ayrıca şükranlarımızı borç biliriz. Güvenilir, samimi, çözüm odaklı, ılımlı yapıları; tespit ettiğimiz en belirgin farklarından sadece bir kaçı. Bu ve bunun gibi etkinliklerde, kesinlikle tavsiye edilir... Dilediğiniz her şeye, hayallerinize kavuşabilirsiniz... Rüzgar iseniz, yelkenlidir "Joy Tekne Organizasyon", kaptanıdır Sinan Durmuş ve ekibi... ;) 
Not: Teknede Düğünümüzde hizmet veren, emeği geçen; Fotoğraf Ekibine, Garson Arkadaşlara ve Diğer Çalışanlara ayrıca sonsuz teşekkür ederiz...

N&İ
Neslihan & İsmail (28/12/2014)

28 kasım 2015 tarihinde nişanımı yapmıştım firma sahibi Sinan ve Berna çifti çok profesyonel bir şekilde organizasyonumu gerçekleştirdi. Düğünümü 45.000 TL vererek kır düğününde yapmıştım. ama joy tekne turu kadar bile güzel yemekleri yoktu ve eğlence ilgi alaka joy tekne turunda çok daha iyiydi. Kesinlikle tüm çevreme tavsiye ettiğim güvenilir bir firma şimdiden tüm evleneceklere iyi eğlenceler dilerim

C&G
Canan & Günay (28/11/2016)

Oğlum Noyan ve İnci Altını Joy Teknede Düğün Organizasyonu ile evlendirdik. Sinan bey başta tüm organizasyondan çok memnun kaldığımız için 19 kasım 2016 da ikinci oğlum Emre Ve Büşra Altının düğününü de aynı organizasyon farklı teknelerde yaptık. Süperdi. Özellikle Gelin damat yatla tekneyi çevreleyip selamladı. Çok anlamlı ve güzeldi. Allah tüm çiftleri mutlu etsin.

Sinan bey ve Joy Tekne Turu Organizasyon firmasına teşekkür eder başarılarının devamını dileriz...

Dr. Feyza - Süleyman Altın

B&M
Büşra & Mehmet (19/11/2016)

İlk aradığım andan itibaren benimle saygı ve sabırla ilgilenen, her istediğimi ben daha açıklamadan anlayan Sinan Bey, aynı şekilde istediğimde ulaşabildiğim Berna Hanım ve nişanım süresince bütün profesyonelliğiyle yanımızda olan Zeki Bey, hepinize çok teşekkür ediyorum öncelikle. Nişanımda karşılama kokteyli, yemekler, garsonların hizmeti çok profesyonel ve çok güler yüzlüydü. Davetlilerimiz her şeyden çok memnun kaldılar. Hatta o kadar ki nişanımız sonrasında bir çok kişi firmanızın iletişim adreslerini benden aldılar. Özellikle de kendim açısından hayatımda bir kez yaşayacak olduğum duyguyu çok iyi hissettirdiniz. Ben hala nişanımın mutluluğunu yaşıyorum. En başından beri size güvenmekle en doğru kararı vermişim. Her şey için çok teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun inşAllah.

E&H
Elif & Hasan (29/04/2017)

Çok sevgili Berna Hanım, Sinan ve Zeki Bey sizler işinizde inanılmaz alakalı tecrübeli sabırlı yani tek kelime ile MUHTEŞEMSİNiZ.Düğünümüzde istediğimiz herşey kusursuzdu bizim düşünemeyip yaptığınız jestler ise bizi bir o kadar mutlu etti.Biz ve tüm dostlarımız unutulmaz bir gece yaşadık.Sonsuz teşekkürler

B&O
Büşra & Orçun (27/08/2016)

Alkollü - kokteyl şeklinde 120 kişilik bir teknede düğün gerçekleştirdik. Yiyeceklerden de alkol servisinden de tüm konuklarımız memnundu. En çok yorum yapılan şirket olduğunu gördüğümüzde doğru adreste olduğumuzu anlamıştık ama işlerini ne kadar ciddiyetle yaptıklarını , ellerinden gelenin ötesine dahi geçmekten çekinmediklerini bizzat yaşayarak öğrendik. Hem bu kadar uygun fiyatlı hem de bu kadar mükemmel bir organizasyon yaptığımız için çok mutluyuz. Hiç bir aksilik yaşamadığımız gibi , neredeyse tüm organizasyon yapacak konuklarımız bizden telefon numaralarını istedi ; biz de seve seve verdik tabi ki :) Bizi hiç bir konuda kırmadığınız , bir dediğimizi iki etmediğiniz ve tüm çevremiz tarafından gördükleri en güzel düğün seçilen bir güne başarıyla imza attığınız için çok teşekkür ederiz !!!

B&Y
Buse & Yunus (04/06/2016)

Büşra&Fahrettin;
16.04.2016 tarihinde nikah sonrasi teknede yemekli düğün organizasyon oldu. Her şey gerçekten çok iyiydi. Şu eksikti diyemeyiz. Öncelikle Sinan bey sonrasinda da ekibine cok tesekkur ederiz. Ciftlerin bu özel gününde kesinlikle soru işareti kalmadan güvenip calisacabilecegi bir firma.Teknede düğün isteyen Herkese şiddetle tavsiye olunur.

B&F
Büşra & Fahrettin (16/04/2016)

Biz o kadar çok yer gezdik o kadar kişilerle görüştükki kafamamız çok karışmıştı.Daha sonra  Sinan Bey e ulaştık.Görüşmek için ofisine gittik bizi çok sıcak ve samimi karşıladı bu durum çok hoşumza gitti.İsteklerimizi belirttik herşeyi ılımlı ve çok güzel geçti bize o güveni verdi.Görüşmeye gittiğimz gün bir organizasyonun olucagını belirtip bizide davet etti bizde seve seve gittik, gördüğümüz manzarayla kendi düğünümüzünde nasıl geçicegini canlandırdık. Fotoğrafçı ekibi çok profesyoneldi. ikramlar,yemekler, pasta ve çok güzeldi süslemeleri gerçekten özenerek yaptıkları belliydi. Teknede düğünde canlı müzik ve DJ performansıda vardı.Bizimde aklımızda sadece DJ Performansı olsun demiştik ama Canlı müzik ekibini görünce onuda istedik:)gerçekten ses çok güzeldi etkilenmemk elde degildi ve eglendrimesini biliyorlardı herkezi oynarken görmek çok güzeldi.Sinan Beyin devamlı yanımza gelip ilgilenmesi ve Gelin damadında yanında ayrılmaması dikkatimizi çekti.garsonların bütün masalarla özenerek ilgilenmesi bizi mest etmişti.

Biz Beşiktaşta inmek istedik ve Sinan Beye hemen ona göre organizesini yaptı.
Ertesi gün Sinan beyi arayarak randevu oluşturduk Teknede Düğün yapmaya karar verdik, katıldıgımız organisazyonundaki ilgi alakanın çok hoşumuza gittigini aynı ilgi alakayı bizim düğünümüzde göstericegine emin bir şekilde anlaşmayı sagladık. Teknede Düğün günümüz geldiginde yanılmadığımızı bir kez daha anlamıştık. Eşim ve benim kafamıza takılan hiçbirşey olmadıgını biliyorduk Sinan bey işini gerçekten emegiyle yaptgını söylemeliyim. Tekne Düğünümüz o kadar çok konuşuluyorki Misafirlerimizden karada düğün yapmak isteyenler bile acaba bizdemi teknede düğün yapsak düşüncelerini duyar oldum:)

Bu sizin hizmet kalitenizden ve işinizi gerçkten severek yapmış oldugunuzdan kaynaklanıyor. Sizi herkese tavsiye edicez. Başarılarınızın devamın dileriz

M&C
Mehtap & Caner (29/10/2017)

2 Haftadır çevremdeki hrkes benim düğünümü konuşuyor bu çok güzel çok onur verici bir durum. Çok güzel bir organizasyon geçirdik çok güzeldi ve organizaysonumuzda hiçbir aksaklık yaşamadık.. Sinan Beyin ilgisi çok güzeldi bizi en çokta bu sebeple tekne düğün yapmaya teşvik etmişti Sinan Beyin ilgisi bütün gece düğün bitimine kadar üzerimizdeydi ve çok memnun kalmıştık. tek ilgi gelin ve damada yapılan yaklaşım değildi bu misafirlerimlede birebir ilgilenilmişti 350 kişilik bir organizaysondu ve bizde misafirleirmizde yemeklerden servisten hizmetten ilgi alakadan çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim Teşekkürler Joy Boğaz Tekne Turu

S&A
Sinem & Adnan (29/01/2017)

21.5.2016 oğlum Noyan ve İnci Altını joy tekne düğün organizasyonu ile evlendirdik. Sinan bey başta tüm organizasyondan çok memnun kaldığımız için 19 kasım 2016 da ikinci oğlum Emre Ve Büşra Altının düğününüde aynı organizasyon ile farklı teknelerde teknede düğün yaptık .Süperdi. Özellikle Gelin damat yatla tekneyi çevreleyip selamladı. Çok anlamlı ve güzeldi. Allah tüm çiftleri mutlu etsin .Sinan bey ve Joy tekne tur organizasyon firmasına teşekkür eder başarılarının devamını dileriz...
Dr Feyza- Süleyman Altın

B&E
Büşra & Emre (19/11/72017)

Teknede Düğün veya Nişan yapmayı düşünüyorsanız, kesinlikle tek adres: Joy Tekne...

Burda yazılan yorumların abartıldığını düşünebilirsiniz (çünkü ben öyle olduğunu düşünmüştüm ) ancak Sinan Bey ile tanıştığınızda aslında her şeyin tam da yorumlarda yazıldığı gibi olduğuna ve OLACAĞINA emin olabilirsiniz 

Biz 275 kişilik Teknede yemekli Nişan organizasyonumuzu Joy Tekne ile gerçekleştirdik ve de çok doğru bir tercih yaptık. Nişandan ayrılan misafirlerimiz yemek, ilgi alaka, müzik, eğlence...ve aklınıza gelebilecek her şeyden o kadar memnun kaldıklarını dile getirdiler ki bu bizi gerçekten çok mutlu etti. Teknede Üzerinden günler geçti ancak biz hala nişanımızın çok güzel olduğu yönünde geribildirimler almaya devam ediyoruz.

Sinan Bey’e  ne kadar teşekkür etsek azdır. Tek kelimeyle: Şahanesiniz!

H&F
Hande & Fırat (14/10/2017)

Her genç kız gıbı sımdıye kadar çok fazla düğüne gittim , çok fazla düğün araştırdım ve Teknede Düğün Organizasyonu Yapmaya karar verdim,  Ama baştan sona kendim planlasaydım geceyi ancak bu kadar gerçek olabilirdi hayallerim. Düğünüm üzerinden 2 aya yakın bir süre geçti ama hala her gören bana düğünümle ilgili birşeyler söylüyor. Çok ama çok tatlı , sıcak bir ekip , ailemizden birileri gibi etrafımızda dönerken onlar bizi hiç rahatsız etmeden eşlik etmişler aslında bu güzel anlarımızı ölümsüzleştırmısler... iyi ki joy tekne ile yollarımız kesişmiş , iyi dunyanın en tatlı cıftıyle bırlıkte olmusuz. Yemeklerden tutun , dans eğlence ve gösterılere kadar Herşey ama herşey mukemmeldi.. Teşekkürler Joy Tekne Organizasyon

G&S
Gamze & Sezer (26/08/2017)

Düğünümüzü teknede yapmak istedik. Açık hava olsun, eğlenceli olsun, istanbulda boğazın tadını çıkaralım istedik. Düğün.com dan araştırma yaparak bulduk Joy Tekneyi. Yorumları okuyarak ve referanslara bakarak karar verdik. İyiki Joy Tekneyi seçmişiz. Teknede Düğün ile Muhteşem boğaz manzarasında lezzetli yemekler yedik, beğendiğimiz şarkılarda dans ettik eğlendik, Düğün Teknemize yatla geçiş yaparak inanılmaz bir deneyim yaşadık. Düğün sahipleri genelde yorulur ve hiçbirşey anlamaz. Bizim için öyle olmadı. Peri masallarındaki gibi büyüleyiciydi 

B&T
Berrin & Teoman (20/08/2017)

Dün bize sizinle gerçekleştirdiğimiz Tekne düğünümüzden, çok memnun kaldık. Başta tüm hayallerimizin gerçek olmasına vesile olan Sinan Bey'e, gece boyunca organizasyondan sorumlu olan ve tek bir aksaklık bile yasanmasına izin vermeyen Zeki Bey ve Aydın Bey e tüm yönlendirmeleri ve desteği için sonsuz teşekkür ederiz. Yemeklerden ayrıca bahsetmek isteriz:) her ne kadar düğün sırasında yemiş olamasak da, ailelerimiz ve arkadaşlarımız büyük övgülerle bahsediyorlar. Biz de menü seçimleri sırasında bayılmıştık her birine. Pastamızdan bahsetmiyoruz bile... Kısacası hayal ettiğimiz herşey fazlasıyla gerçekleşti... Teknede Düğün Organizasyonu yapmak isteyen herkese tavsiye edicez.. Tüm ekibe teşekkürlerimizi sunarız.

M&S
Melike & Sinan (12/02/2017)

10 Numara, 5 Yıldız Hizmet. Eğer teknede düğün düşünüyorsanız, gözünüz kapalı bir şekilde Sinan Bey ve Ekibine güvenebilirsiniz. Yemekler, servis ve hizmet gerçekten kusursuzdu. Siz ve misafirleriniz kesinlikle memnun kalacaktır.

S&O
Sena & Ölçüm (22/07/2017)

Kübra&Faruk;
25/09/2016
Hayallerimizden de güzeldi düğünümüz.Eşim denizci olduğu için teknede düğün konseptimizi çok güzel tamamladı. Sadece bizim için değil davetlilerimiz içinde unutulmayacak ve hep bir tebessümle anlatılacak çok hoş anılar bıraktı. İnsanın kendi düğününde eğlenmesi çok önemli ve biz çok eğlendik. Yemekler lezzetli servis zamanlaması yerindeydi. Ve manzara ile de şıklığı taçlanmış oldu. Kendi düğünümüzü övmüş gibi olduk :) Ama bu övgüleri bizde çevremizden hep alıyoruz.Bu yüzden Teknede Düğün organizasyonunu en güzel şekilde yapan Joy Tekne Organizasyona çok teşekkür ederiz.Sinan Bey ekibi ve Sinan Bey'in sevgili eşi bu süreçte bize destek oldular, isteklerimizi yerine getirdiler hepsine tekrardan çok teşekkürler.Evlenecek çiftlerimize tavsiyemizdir.

K&F
Kübra & Faruk (25/09/2016)

21 Kasım 2015 Cumartesi günü Joy Tekne de yapmış olduğumuz teknede düğünümüz için çok mutluyuz! Sizlerin güler yüzü ve ekibin koordinasyonu sayesinde muhteşem bir gece yaşadık. Bir çok şehirlerden ve yurt dışından gelen misafirlerimizin hepsinin yüzü gülerek ayrıldı, çok eğlendik herşey güzeldi. Sinan Bey ve ekibi ile gerek düğün öncesi gerek düğün günü sürekli kontak halinde kaldık ve herşey kontrol altındaydı. Organizasyon,müzik,fotoğraf firmalarına; söz verdiği herşeyi yaptıkları, sabırlı, tecrübeli kusursuz seçimleri ve ilettiğimiz son dakika isteklerine harfiyen uydukları için çok teşekkür ederim. Ailelerimiz çok mutlu oldular, konuklarımız daha ne olsun ki dediler teknede düğün ancak bu kadar şahane geçer dediler.. Hakikaten daha ne olsun? Yemekler çok iyiymiş, garsonlar hiç rahatsız etmemiş ve masalarda bulunan boşlar hep toparlanmış, huzursuz tek bir durum olmamış. Bunların hepsi için teşekkür ederim. Herşey çok güzeldi fotoğraflardan ve videolardan izleme ve inceleme fırsatı bulacağız elbette fakat ambiyans harikaydı. Fotoğraf ekibi kimseyi fotoğraf alması için sıkıştırmamış ve sanırım güzel satışlar olmuş. Bunların dışında projeksiyon cihazı kesinlikle profesyoneldi, ben teknik bir adamım yıllarca konferanslarda teknik ekip olarak görev aldım kullandığınız ekip ve ekipmanlar tam anlamıyla profesyoneldi o yüzden çıkacak olan video ve fotoğraflardan hiç şüphem yok. Ayrıca dış çekimler için seçmiş olduğunuz arkadaş işini severek yapıyor. Kendisi soğukta bizi de motive ederek çekimler yaptı. - Çok teşekkür ederim. Teknede Düğün yaptım ve Herkesten duyduğum ortak bir şey var;, "müzikler çok güzeldi tam yerinde nabza göre çaldı ve bizi çok eğlendirdi." bunun için sizlere çok teşekkür ederim profesyonel ekiple çalışmanın tadı farklıymış. Bir sonraki organizasyonlarda kesinlikle sizleri önereceğim. Tebrik ederim. Daha size nasıl teşekkür ederim bilmiyorum. Ekipte ve o gün orada bizlere yardımcı olan arkadaşlar ile çıkışta tek tek görüştüm teşekkürlerimi ilettim gözden kaçırdıklarım varsa affola. Hepinize bu en özel günümüzü inşa ettiği için teşekkür ederim. İyiki varsın Joy tekne :)

Ayşe&Engin
Ayşe & Engin (21/11/2015)