+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE DÜĞÜN SIK SORULAN SORULAR

Contact on WhatsApp

Teknede Düğün Organizasyonu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Tekne düğünü, karadaki mekanlara göre çok daha güzel ve organize edilmiş şekilde oluyor. 4 saat boyunca insanlar bir arada olduğu için konuşulan program akışına tamamen uyuluyor ve bu da eğlenceli şekilde videodaki görüntülerine kadar yansıyor.

Evet, nikahınızı teknede kıyabilirsiniz. Nikah dairesinden gün alırken nikahınızı teknede kıymak istediğinizi belirtmeniz yeterli.

Fiyatlarımıza standart tekne ve masa süslemesi dahil. 

Evet getirebilirsiniz. Ama firmamızın anlaşmalı profesyonel fotoğrafçısı da  mevcut. Tekne düğünü konseptini bilen fotoğrafçı olmasında fayda var. 

Standart olarak 4 saat sürüyor ama bu süre isteğiniz üzerine artırılıp azaltılabilir.

Misafirlere uygun olan kalkış noktası seçiliyor. Bu iskelelerden bazıları Kabataş, Kadıköy, Beylerbeyi, Beykoz, İstinye, Karaköy, Eminönü ve Sarıyer olabilir. Farklı iskeleler için iletişime geçmeniz yeterli.

Teknede düğün yapmak isteyen misafirlerimizin bütçesine uygun alternatifleri sunuyoruz. Hizmet; içerik, menü kalitesi, organizasyon kalitesi ve ilgi alaka herşey aynı kalitede olup seçeceğiniz teknemizin tipi boyutu ve kalitesi fiyatlarımızı değiştiriyor. Min 100 kişi için kişi başı fiyatlarımız ortalama 130 TL’den başlıyor.

 

Hızlı Teklif Al