+90 (212) 236 76 96

TEKNEDE ŞİRKET YEMEĞİ ORGANİZASYONU - KURUMSAL ETKİNLİK - TEKNE ORGANİZASYONU

TEKNEDE ŞİRKET YEMEĞİ ORGANİZASYONU

Büyük veya küçük ölçekli şirket yemeği, bayii toplantısı, açılış, eğlence, kuruluş kutlaması gibi birçok organizasyonun zirvedeki tek adresi Joy Tekne Organizasyon profesyonel hizmet kalitesiyle her an yanınızda. Teknede şirket eğlencesi, şirketinizin büyüme ve ilerleme yolunda atacağı yerel ve uluslararası tüm toplantılar için birçok tekne seçeneği sunmaktayız. Konuk sayınız ve seçtiğiniz yemek türleri çerçevesinde şekillenen birbirinden lezzetli ikram, aparatif, ara sıcak ve soğuk çeşitleri en lezzetli tatlılar ile muazzam bir teknede şirket yemeğini kusursuz haliyle yaşayacaksınız.

Denizde aklınıza gelebilecek en güzel atmosfer ve manzara eşliğinde hem eğlenip hem yorgunluğunuzu atacak gelecek çalışma ve projeler için enerji depolayıp deşarj olacaksınız. Motivasyon ve takım ruhunun güçlenmesi adına atılacak en mükemmel adımlardan olan teknede şirket organizasyonu başarılı bir iş hayatı için en büyük moral kaynaklarınız arasında yerini alacak. Teknede şirket toplantısı yaparken bir yandan deniz manzarasının tadını çıkarmak hem işverenler hem çalışanlar açısından yenilikçi ve değişik atılımlar için güzel bir alt yapı oluşturmanızı sağlayacak.

Joy Tekne Organizasyon’un yemekli tekne turu koşarak geleceğiniz neşeli bir ortama sahip olup her yıl tekrarlamak isteyeceğiniz gelenek haline gelecek.  Şirket yemeği teknede olunca profesyonel ve kaliteli bir referans olarak iş dünyasında yerinizi alacak ve her zaman önde gelen firmalar içerisinde anılacak hale geleceksiniz.  Hem gezip hem eğlenerek ekip kaynaşmasını sağlayan bir firma her zaman iyi hizmet ve kaliteli çalışmalara imza atma konusunda bir adım öndedir.

Güler yüzlü personel, lezzetli yemekler, müzik ve eğlence seçenekleri, profesyonel hizmet anlayışımız ile verimli yatta şirket toplantıları, unutulmaz tekne şirket organizasyonları için en şahane ambiyansı sağlayıp müşterilerimizden tam not almak konusunda daima iddialıyız. Hayatın her anında anılarınızı güzelleştiren, birçok yenilikçi fikir ve organizasyon ile yüzünüzde gülümsemelere vesile olan Joy tekne Organizasyon teknede şirket eğlencesi, teknede şirket toplantısı gibi organizasyonlar için de biçilmiş kaftandır.

Yeni kurulmuş küçük çalışanlı bir şirket için de köklü ve uluslararası bir firma içinde teknede şirket organizasyonu hazırlayacak geniş bir yelpazeye sahip olan ekibimiz enerjik ve mutlu bir ruh ile teknemizden ayrılmanızı sağlayacak. Joy Tekne Organizasyon gerek iş ortaklarınızın gerek çalışanlarınızın ve rakiplerinizin gözündeki prestijinizi artıracak mükemmel teknede kurumsal etkinlikler ile ürün lansmanları, tanıtımlar, teknede şirket yemeği gibi tüm etkinliklerin vazgeçilmezi olacak.

Siz de firmanızı bir adım daha öne taşımak çalışanların performans düzeylerini artırmak ve motive olmak için teknede şirket yemeği düzenlemek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.
teknede şirket yemeği, teknede şirket eğlencesi, teknede şirket organizasyonu,  teknede şirket, yemekli tekne turu, Teknede organizasyon

 

 Teklif İsteyin  Whatsapp'dan Yazın

Teknede Şİrket YemeĞİ Organİzasyonu - Kurumsal Etkİnlİk - Tekne Organİzasyonu