+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE ŞİRKET YEMEĞİ

İş hayatının yoğun stresinden uzaklaşmak ve dinlenmek için teknede şirket yemeğinden daha güzel bir alternatif var mı? Gemide toplantı ve gemide şirket yemeği gibi güzel etkinlikler hem iş yaşamınızdan aldığınız verimi hem de çalışanlar arası motivasyonu yüksek tutmayı sağlar.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Büyük küçük her firmada şirket yemeği deyince heyecan ve zaman zaman da stres ister istemez artar. Yıllık ve aylık çalışma planları, yenilikler, ekip kadrosu ve daha birçok konunun biriktiği zamanlar firmalar için önemli toplantı konularıdır. Yatta şirket yemeği ise hem stresli alandan uzaklaşmak hem de farklı bir atmosfere girme şansı sağladığı için yeniliklere ve dinginliğe daha açık bir alternatiftir.

Çalışanlarınıza değer verdiğinizi göstermek, şirket içinde bütünlüğü ve birliği sağlamak için gemide şirket yemeği düzenlemek firmanızın ve vizyonunuzun ne kadar kaliteli olduğunu gösterecektir. Aylık ve yıllık toplantılarda küçük ve büyük teknede şirket yemeği hem eğlenceli geçer hem de bir sonraki toplantıyı iple çekmenizi sağlar. Şirket yemeği teknede düzenlendiği zaman birçok otel ve restoranın aksine özellikle kalabalık gruplarda uygun fiyatlı hale gelmektedir.

Teknede şirket yemeğinin en güzel yanlarından bir tanesi ise örnek menü seçenekleri tarafınıza seçenek olarak sunulur. Dilerseniz gemide şirket yemeği menüsünü aynen uygulatabileceğiniz gibi bir kısmını ya da tamamını değiştirebilirsiniz. Sevdiğiniz yemeklerle konsept menüler oluşturabilir teknede şirket yemeğinde hem lezzetli bir yemek hem de keyifli bir atmosfer deneyimi yaşamış olursunuz.

Teknede şirket yemeği tüm çalışanlar ve yöneticiler için özel olarak hazırlanmış bir kiralık tekne olduğu için şirket içi gizli bilgiler ihale konuları gibi önemli detaylar rahat olarak görüşülüp planlanabilir. Kiralık tekne turu, boğazda tekne gezisi gibi organizasyonlar ile farklı ve yaratıcı etkinlikler düzenlemek rakiplerinizin de kalite ve portföy olarak önüne geçmenizi sağlar. Teknede şirket toplantısı canlı ve enerjik geçecek bir dönemin startı olarak herkese daha çok çalışma isteği de ekleyecektir.

Teknede şirket organizasyonu konusunda sadece çalışanlarınız ile sınırlı planlar ile kısıtlamalar yapmayın. Şehir dışından ya da yurt dışından gelen misafirlerinizi şirket yemeği veya şirket toplantısı için İstanbul Boğazı’nda tekne gezisi gibi bir etkinlikle karşılamak harika olmaz mı? Hem şirketinizin prestiji için hem kaliteli zaman geçirmek için teknede şirket toplantısı atmosferi en kusursuz tercih olacaktır. Siz de farkınızı ortaya koymak, yeniliklerle daha büyük hedefler için yola çıkmak istiyorsanız Joy Tekne Turu ile harika bir boğazda tekne turuna hazır olun.

Teknede şirket yemeği seçeneğinin en güzel yanlarından biri de klasik restoran menülerindense size özel olarak planlanmış bir masaya oturmaktır. Sizin zevkinize göre düzenlenmiş bir müzik listesi, şahane aydınlatma, masmavi bir deniz ve dünyanın en seyrine doyulmayan manzarası her zaman yapmak isteyeceğiniz bir şirket organizasyonu. Güleryüzlü personelimiz, son derece profesyonel ve harika yemekler sunan aşçımız ve elbette ki kaptanımız yatta şirket yemeği, gemide şirket yemeği gibi tüm organizasyonlarda tecrübesini ve profesyonelliğini konuşturmaktadır. Alkollü ve alkolsüz olarak gemide şirket yemeği içecekleri yine sizin tercihinize göre hazırlanmakta ve soğutulmaktadır. Önceden görüşülen noktadan kalkış yemek saati duraklamalar gibi tüm detaylara göre hareket edilir.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Yeni müşterilerinize karşı klas bir itibar sunmak, iş yerinizle ilgili önemli kararlar almak, yeni planlar ve keşifler yapmak için boğazda tekne turu, teknede şirket yemeği atmosferi her zaman bir adım daha önde olmanızı sağlayacaktır. Gemide şirket organizasyonu hem rahat hem nezih ortamı ile üst düzey bir akşam yemeği için şahane bir alternatif. Yılların denizcilik ve hizmet tecrübesi, üst düzey müşteri memnuniyeti hedefi, kaliteli yiyecek içecek ve her bütçeye uygun gemi ve kiralık tekne seçeneği Joy Tekne Organizasyonda sizlere sunulmaktadır.

Sadece genel kurul ile küçük çaplı bir iş toplantısı, ya da tüm çalışanlar ile geniş bir motivasyon toplama hedefli şirket yemeği. Boğazda tekne turu, kiralık gemi, yatta şirket yemeği gibi organizasyonlarınız için büyük ve küçük ekonomik, lüks ya da delüks birçok tekne ve guletimiz mevcut. Teknelerimiz, tur kapsamları, kiralık teknede düzenlenebilecek gösteri ve etkinlikler, yemek menüleri ve kalan birçok sorunuz için bizlere whatsapp, mail ya da telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

Siz de büyüyen iş dünyasında yerinizi sağlamlaştırmak ve kendinizi şımartmak için şirket yemeği etkinliklerinde Joy Tekne Turunu seçin. En güzel boğaz turu ve şirket toplantısı gemisi sizin için hazırlanacaktır. Site üzerinden veya dilediğiniz iletişim yolu ile tekneler, ücret bilgisi ve erken rezervasyon ile grup kampanyalarımızı kaçırmayın. Boğazda şirket yemeğinin keyfini çıkarın.

Teknosa

Teknosa

Teknosa (08/08/2019)

Huawei

Huawei

(13/12/2019)

Fibabank

Fibabank

(02/08/2019)

Toyota

Toyota

(06/05/2019)

Koçak Gold

Koçak Gold

(25/08/2019)

Hızlı Teklif Al