+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE BOĞAZ TURU

 

Sevgililer Günü’nde Boğaz turu keyfi ile 14 Şubat’ı sizin için unutulmaz bir kutlamaya dönüştürebilirsiniz. Eşsiz İstanbul Boğazı’nın tadını çıkarırken bu konuda hizmet veren birçok yat/tekne kiralama organizasyonlarından faydalanabilirsiniz. Yatlarda ya da teknelerde yapılan partiler ve de kutlamalar son yıllarda oldukça tercih edilen organizasyonlar arasında yer alıyor. İstanbul Boğazı’nın manzarası eşliğinde profesyonel bir hizmet alarak sevgililer gününüzü bu kutlamaya dâhil edebilirsiniz. Pek çok organizasyon firması ile iletişime geçerek ve kiralama hizmetleri, içerikleri hakkında bilgi alarak bu Boğaz turunu düzenleyebilir, sevdiğinize unutamayacağı bir sürpriz sunabilirsiniz. En önem verdiğiniz kişinin son derece mutlu olmasını istemez miydiniz? O zaman Sevgililer Günü kutlaması için neler yapılabilir, hep beraber bakalım.

Sevgililer Günü’nü Denizde Kutlamak

Sevgililer Günü’nde Boğaz turu keyfini yat, tekne ve gulet üzerinde denizde kutlayın. Tercihe göre saatlik ve günlük olarak kiralama seçenekleri ile profesyonel bir hizmeti en özel gününüzde alabilirsiniz. Sevgililer Günü’nü denizde kutlamak isteyen herkesin alabileceği bu hizmet ile herhangi bit aksaklık yaşamadan bu özel günü kutlayabilirsiniz.  Romantik ve de özel duyguların yansıdığı Sevgililer Günü’nde yat kiralamak İstanbul’un en özel yerlerinden birinde boğaz turu yapmak sevginizi göstermenizin en güzel yolu olacaktır. Bu organizasyonunuzu hesaplı bir şekilde yatta düzenleyebilir, sevdiğiniz ile kaliteli ve de keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. İsteğe göre bu organizasyona;

  • Havai fişek,

  • Lazer gösterisi,

  • Şampanya patlatma,

  • Keman vb. farklı konseptleri de ekleyebilir ve gecenizin çok daha eğlenceli, özel geçmesini sağlayabilirsiniz.

Boğaz’da Sevgililer Günü Kutlaması 

Boğaz’da Sevgililer Günü kutlaması ile partnerinize bir sürpriz yapmak isterseniz, son derece şık bir sevgililer günü etkinliği olan Sevgililer Günü’nde Boğaz turu hediye edebilirsiniz. Özel, süslü bir masada, lezzetli yemekler ile sevgilinize veya eşinize onun ne kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Bunun için ilgili firmalar ile görüşerek size en uygun olacak kutlama seçeneklerini ve de paketlerini değerlendirebilirsiniz.

Boğaz’da Sevgililer Günü Kutlaması İçin Sebepler

Kulağa son derece romantik gelen Sevgililer Günü Boğaz turu tercihi ile klasik organizasyonlardan farklı bir etkinlik elde edebilirsiniz. Diğer bilindik kutlamalar yerine bu tip bir etkinlikte bulunmak daha farklı bir ambiyans yakalayabilir, partnerinizi şaşırtabilirsiniz. Hatta dilerseniz dilediğiniz dekorasyon ve de müzik seçimleri ile çok daha kişisel bir hale de getirebilirsiniz. Menü tercihleri de aynı zamanda kişiselleştirilebilmektedir. Sessiz ve saki, gürültüden uzak, huzur dolu bir akşam için de muhteşem bir seçim olacaktır. Boğaz’da Sevgililer Günü kutlaması için sebepler arasında ise son olarak mükemmel bir organizasyon ile evlilik teklif etmek yer alıyor. Lazer gösterisi, havai fişek gibi etkinlikleri tercih edere aşkınızı tüm İstanbul’a ilan ederken, hayat arkadaşı olarak gördüğünüz kişiye evlilik teklifinde bulunabilirsiniz. 

Sevgililer Günü Evlenme Teklifi

Sevgililer Günü evlenme teklifi, kimine çok sıradan gelse de birçok kişi için son derece özel olarak görülmektedir. Hem romantik ve sevgi dolu bir gün olması hem de o günün çok daha özel anılması ve hatırlanması için Sevgililer Günü Boğaz turu evlilik teklifi için oldukça tercih edilebilir bir etkinlik olabilir. Sevgililer Günü için güzel bir hediye almanın yanı sıra evlilik teklifi için yüzük almak, organizasyonu tarzınıza göre romantik bir şekilde tasarlamak sevdiğiniz için muhteşem bir sürpriz olacaktır. Dilerseniz sadece yat kiralama hizmetlerinden değil, organizasyon firmalarından da bu konuda destek alabilir ve bu özel günü çok daha önemli hale getirebilirsiniz.

Faydalı Bağlantılar:

Teknede Sevgililer Günü Organizasyonu

 

Hızlı Teklif Al