+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

SEVGİLİLER GÜNÜ YAT KİRALAMA

Sevgililer Günü yat kiralama seçeneklerini değerlendirerek, 14 Şubat tarihini ölümsüzleştirebilirsiniz. Sevgililer Günü, ister sözlü ister nişanlı olsun, evli veya bekar bir hayatı paylaşan, inkar edenler de dahil olmak üzere güzel anlamlarla paylaşan herkese bir hediyedir. Sevdiklerinizle mutlu zamanlar geçirmek, dertlerinizi sizinle paylaşmak, dertlerinizi anlatmak, dertlerinizi dinlemek için daha kaç özel ve anlamlı gün var? Yatta Sevgililer Günü organizasyonu, nefes kesen İstanbul manzarası eşliğinde romantizmi, eşsiz huzuru ve mutluluğu doyasıya yaşarken size eşlik edeceğiniz bir akşam olacak. Boğaz'da Sevgililer Günü'nde 14 Şubat'ın büyüsü yeni bir mutlu güne yelken açacağınız gün olacak, ambiyans, müzik ve ışıklar sizi ve sevdiklerinizi özel hissettirecek.Kapalı alanlardan, gürültülü ortamlardan ve trafikten uzakta romantik bir Sevgililer Günü geçirmek istiyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey Sevgililer Günü'nü yatta kutlamak. Yatta Sevgililer Günü yemeği romantik, tenha ve sıcak bir atmosfer yaratır ve en özel duygularınızı paylaşmak için mükemmel bir fırsattır. 

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Yatta Sevgililer Günü Organizasyonu

Yatta Sevgililer Günü organizasyonu ile sevgiliniz, eşinizle farklı bir ortamda birbirinizle uyum yaşayacak, birlikte yeni yönler ve farklı duygular keşfedeceksiniz. Partneriniz için Sevgililer Günü yat kiralama partnerinize ayrı bir zevk ve düşünce olarak görülecek ve bağınızı güçlendirecektir.Bilmeniz gereken ilk şey, sevgilinizle özel yat kiralayabileceğiniz veya Sevgililer Günü kutlamalarımız için teknede ister bireysel ister grup halinde masa ayırtabileceğinizdir. Her iki seçenek de her bütçeye uygun ve her kesime hitap ediyor ve bütçe ne olursa olsun hizmet aynı özen ve hassasiyetle yapılıyor. Sevdiklerinizle birlikte bir teknede baş başa olmak ve anlamlı bir 14 Şubat kutlaması ne güzel olurdu, değil mi? Aşkın şehri İstanbul'da Sevgililer Günü için en özel atmosferde size eşlik ederken en mutlu ortamı, profesyonel ve güler yüzlü hizmeti yaşayacaksınız.

Yatta Sevgililer Günü Kutlaması Detayları

Yatta sevgililer günü kutlaması detayları ele alındığında öncelikle sizinle kararlaştırılan bir menü hazırlanacaktır. Kişisel tercihinize göre alkollü ya da alkolüz olarak içecek seçimlerinizi de yapabilirsiniz. Bunların dışında;

  • Romantik müzikler

  • Dj performansı

  • Keman virtiözü de öncesinde belirlenen isteklere göre ayarlanacaktır.

Sevgililer Günü yat kiralama seçenekleri arasında münferit kutlamalar da yer alır. Çiftler için oldukça şık masalar ve sunumlar hazırlanmaktadır. Salatalar, ana yemekler, mezeler, tatlılar ile içecekler servis edilir. Romantik bir atmosferde 14 Şubat kutlamanızı fotoğraf çekimleri ile de sonsuza dek ölümsüzleştirebilirsiniz. Aynı zamanda ek olarak şampanya patlatılması, havai fişekler ve de lazer gösterisi de seçenekler arasında yer almaktadır. Bunlar ise genel olarak ek ücrete tabiidir. Dünya üzerinde birçok birbirini seven insan ile aynı anda bu günü kutlamak evrensel bir mutluluğun kaynağı olarak kabul edilmektedir. Bu önemli günde partnerinize yapacağınız Sevgililer Günü sürprizi ile o günün unutulmaz olmasını ve kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Pek çok yerden alacağınız Sevgililer Günü yat kiralama hizmeti ve paket içerikleri bilgisi ile siz de bu eşsiz günün planlamasını yapabilirsiniz.

En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi

En özel Sevgililer Günü hediyesi arasında yer alan Sevgililer Günü yat kiralama seçeneği ile partnerinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. Senede bir gün kutlayacak olduğunuz bu güne dair hem romantik hem özel hem de mutluluk verici bu günün yatta kutlanacak olması günün cazibesini iki katına çıkaracaktır. Harika bir sevgililer günü için yat kiralayarak bu günün ayrıcalığını çift olarak keyifle ve aşkla yaşayabilirsiniz.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Faydalı Bağlantılar:

Sevgililer Gününde Boğaz Turu
Sevgililer Günü İstanbul Boğaz Turu

 

Hızlı Teklif Al