+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

MUHAFAZAKAR TEKNE TURU

Muhafazakar tekne turu İslami değerlere uygun şekilde düzenlenen etkinliklerdir. Muhafazakar aileler için özel olarak düzenlenen turlar günümüzde oldukça popülerdir. İslami değerleri göz önünde bulundurarak hazırlanan turlar sayesinde deniz turu yapmak isteyen ama katılamayan aileler de bu şekilde istedikleri tatili yapma şansı elde ederler. Birçok farklı rota arasından dilediğinizi seçebilir ve hayal ettiğiniz gibi güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Tekne ya da yat seçimleri gelecek kişilerin sayısına bağlıdır. Kişi sayısına göre teknenin büyüklüğü belirlenir. Teknelerde erkek personel çalışıyor olsa da kadın personeller de eşlik ederler. Tur sırasında gün boyunca denize girebilir, güneşlenebilir ve diğer aktivitelerden isteğe göre de yararlanabilirsiniz.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Muhafazakar Gezi Turları

Muhafazakar tekne turlarına katılmak istediğinizde haftanın belirli bir günü katılabilirsiniz. Muhafazakar gezi turları yabancı gözlerden uzak bölgelere giderek tura katılan kişilerin özgürce denize girmesini ve güneşlenmesini sağlar. Haşema kullanımı ile huzurlu bir tatil sizi bekler. İslami değerlere uygun şekilde düzenlenen turlara çiftler ya da aileler katılabilir. Müşteriler hangi taleplerde bulunursa turun hazırlıkları da bu taleplere göre düzenlenir.

Turlara belirli bir sayıda insan katılabilir. Tur sırasında molalar olur ve aileler dilerse teknede kalır dilerse de karaya çıkabilirler. Yiyecek tur tarafından karşılanır ve aileler kendi yiyeceklerini getiremezler. Tüm hizmet hijyen kurallarına uygun şekilde sunulur. Teknede çalışan ekibin hepsi profesyoneldir.

Muhafazakar Turlar

Muhafazakar tekne turları tamamen İslami değerlere uygun olarak düzenlenir. Muhafazakar turlar sırasında alkollü içki servis edilmez. Dikkat edilen diğer hususları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Yiyecekler İslami kurallara uygun şekilde hazırlanır.

  • Servis yapan kişiler muhafazakar kurallara uygun hareket ederler.

  • Kadın ve erkekler için ayrı tuvalet ve soyunma kabinleri vardır.

Namaz vakitleri için ibadet yapabilecekleri özel alanlar mevcuttur. Muhafazakar aileler tekne turu yapmak istediğinde kadın çalışan elemanların da olması aileler için rahat bir ortam sağlar.

Teknede erkek personelin olmasının nedeni mürettebatın erkek olma zorunluluğundan kaynaklanır. Artı olarak eklenen kadın çalışanlar sayesinde aileler hiçbir sorun yaşamadan istekleri deniz turunu keyifli şekilde yapabilirler.

Muhafazakar Gezi Turları

Muhafazakar tekne turlarında ana mürettebat erkek personel olur ve tekne müsait bir bölgeye gidip demirlediğinde gelen insanlara servisi yalnızca kadın çalışanlar yapar. Bu şekilde ailelerin istediği mahremiyet sağlanmış olur. Muhafazakar gezi turları sırasında tekne demirlediğinde erkek personel karaya iner ya da başka bir teknede bekler.

Koy değişimi yapılacağı zaman erkek personel tekneye geri gelerek yeniden demirlenecek noktaya götürdükten sonra tekneden ayrılır. Tüm tur boyunca süreç bu şekilde devam eder. Tekneleri haftalık olarak da kiralayabilirsiniz. Her gün başka bir koy olmak üzere sizin için oldukça keyifli bir tatil olur. Erkek personel her gün geminin rotasını belirledikten sonra tekneden ayrılır.

Muhafazakar Tekne Turları Antalya

Muhafazakar tekne turları Antalya ve pek çok güzel tatil şehrimize düzenli olarak gerçekleştirilir. Gözden uzakta insanlar rahat bir şekilde denize girebilir ve güneşlenebilirler.  Aileler kendilerinden başka hiç tekne olmayan bölgelerde özgür bir şekilde tatil yapabilirler. Yabancı gözlerden uzak olduğu için kadınlar istediği kıyafetle denize girebilir. Teknede çalışan tüm personel profesyoneldir.

Kiralama öncesi sizinle görüşülerek nasıl bir hizmet istediğiniz detaylıca konuşulur ve sonrasında sözleşme hazırlanır. Sözleşme hazırlandıktan sonra da tur sabahı sizi profesyonel ekip karşılar. Tur boyunca tüm istekleriniz eksiksiz bir şekilde karşılanır. Tekne içerisinde acil durum olursa hazır bekletilen personel hemen olaya girerek müdahale eder.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Hızlı Teklif Al