+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

İSTANBUL YAT KİRALAMA SEÇENEKLERİ VE TÜM DETAYLARI

Özel anlarınızı ölümsüz hale getirmenin ilk kuralı özel seçimler yapmanızdan geçer. Bu açıdan düşündüğünüzde evlilik teklifini yapacağınız yer, düğün mekân seçimi, parti kutlama alanı veya birçok alternatif durumla ilgili araştırma yapmanız gerekecektir. Özel anlar için araştırma yaptığımızda öne çıkan konunun İstanbul yat kiralama seçenekleri ve tüm detayları olduğunu görmekteyiz. Yat kiralamak genellikle evlilik teklifi yapacak bireyler için geçerlidir. Özel konuşmalar veya özel anların paylaşımı açısından çok talep gören bu seçeneğin son derece memnun edici olduğunu da söylemeliyiz. Organizasyon firması ile iletişime geçtiğinizde seçtiğiniz konsepte uygun hizmet şekli, yat kiralama seçeneği konuşulmaktadır. Saatlik veya günlük şekilde kiralama da yapabilmeniz mümkündür. Yemek servisi, içecek servisi veya özel anlar için yardımcı personel gibi birçok detayda bu hizmetin içerisinde yer almaktadır. 

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.
Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Yat Kiralama Seçenekleri 

Yat kiralama seçenekleri doğrultusunda davet tekneleri hakkında araştırma yapmanız mümkün olacaktır. Fiyatına ve talebinize uygun yat seçenekleri bütçeniz beraberinde tercihinize göre şekillenecektir. Birbirinden güzel küçük ve büyük kapasiteli yatlar davet edeceğiniz kişi kapasitesine göre seçilmektedir. Organizasyon eşliğinde hoş sürprizler yaşayacağınız bu seçenekler önemli bir ayrıcalık demektir. Genel bakımdan yat kiralama her insan için ayrıcalıklı bir şeydir. Çoğu kişi bu yatların saatlik ücretinin yüksek olduğunu düşünse de fiyatların oldukça uygun olduğunu ve her bütçeye göre uygunluk sağladığını belirtebiliriz. 

Yatta Evlilik Teklifi 

Her çiftin evlilik adımlarını atacağı o önemli evlilik teklifini alacağı ve yapacağı gün çok özel anlardan biridir. Bu doğrultuda sevdiğinize yapacağınız en büyük jest yatta evlilik teklifi olabilir. Çünkü eşsiz boğaz manzarası eşliğinde sadece size ve sevdiğiniz kişiye özel hazırlanmış bir masa, mumlar, sürpriz teklif anı hazırlanacaktır. Kişiye dair özel hazırlık yapılması mümkün olan ayrıcalıklı sistem yat kiralama seçenekleri doğrultusunda ulaşabileceğiniz kolaylıktadır. Üstelik son derece uygun olması da bunun bir ayrıcalığıdır. Yatlar saatlik veya günlükte kiralanabilir. Yatı kullanacak personel ve hizmet personelleriniz de bu anların ölümsüz olmasını sağlayacak kişilerdir. Samimi yaklaşım, titiz ve özenli çalışma şekliyle kendinizi ve sevdiğinizi en özel konforla buluşturmanız mümkündür. Bu bakımdan çok seçkin bir seçenek olduğunu belirtmek gerekir. Ayrıca çokta talep gördüğünü belirtmemiz gerekir. 

Yatta Doğum Günü Partisi 

Her insanın yıl genelinde özel anlarından biri de doğum günü olarak bilinir. Yılın her günü bu açıdan her insan için özel bir gün demektir. Bu özel anı farklı hale dönüştürmek hem kutlama hem de sürpriz bir teklif yapmak için yat kiralama düşüncesi son derece mantıklı bir karardır. Yatta doğum günü partisi yapılacak en güzel doğum günü partileri anlamına gelmektedir. Sevdiklerinizle eşsiz ve güzel saatler paylaşırken anı unutulmaz kılacak alternatifler olduğunu da belirtmeliyiz. İsteğe bağlı yemek ve içecek seçimleri, atıştırmalıklar, pasta kesim anı, fotoğraf çekimi ve renkli atmosfer eşliğinde müzikli bir davet planlaması oldukça muazzam bir seçim olduğunu öne çıkarmaktadır. Fiyatları ise son derece uygun olup herkesin bütçesine uygunluk sunmaktadır. Ödeme seçeneklerinde sağlanan kolaylıklar yat kiralamalarının daha çok rağbet görmesini sağlamıştır. 

Yemekli Özel Yat Turu 

Yemekli özel yat turu özel anlarınızı en sevdiğiniz kişilerle paylaşmak için birebir seçenektir. Her insan hayatının en az bir gününde bu özel şeyi yaşamak istemektedir. Mevsime uygun taptaze sebzeler ve meyvelerle süslenmiş bir sofra ve yanında uyumlu içeceklerin bulunması mümkündür. Uygun fiyatlı olan bu seçeneğin yanına birde müzikal bir program eklenebilir. Yanı başınızda keman çalan ekip personeli bunlardan biri olabilir. Mum ışığı ve boğazın eşsiz suları üzerinde farklı anlar yaşamanız mümkündür. Anı unutulmaz hale getiren fotoğraf çekimleri ise önemli detay olup her baktığınızda aynı anı yeniden yaşamanızı sağlayacaktır. Ödeme seçenekleri ise saatlik veya günlük şekilde hesaplanmaktadır.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.
Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Hızlı Teklif Al