+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

İSTANBUL YILBAŞI TEKNE KUTLAMASI NASIL OLUR?

İstanbul yılbaşı kutlamaları için son yıllarda en popüler etkinliklerin başında tekne turları gelir. Nasıl bir kutlama istediğinize ve tekneye gelecek olan kişi sayısına göre fiyatlar değişir. 30 kişilikten 200 kişiliğe kadar farklı sayıda insan alabilecek tekne boyutları vardır. Gezi teknesi, yat veya lüks yat gibi seçenekler mevcuttur.

Kutlama için ne planladığınızı organizatör ile paylaştığınızda sizin için en uygun ve bütçenizi zorlamayacak seçenekleri belirleyerek size sunarlar. Anlaşma yapıldığında size sadece hazırlık yapmak kalır. Unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi için organizatörle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.
Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Sevdiklerinizle birlikte yeni yılı kutlarken bir yandan da boğazın muhteşem bölgelerini gezmiş olursunuz. İstanbul yılbaşı akşamını teknede özel hazırlanmış yılbaşı menüsü ile geçirebilirsiniz. Bazı müşteriler yalnızca tekne kiralamayı tercih edebilir. Bu şekilde etkinlik detayları kendilerine ait olur. Organizatör ile her şey dahil paket için anlaşırsanız tekne süslemeleri, menü, fotoğraf çekimi, canlı müzik gibi her şey dahil olarak hizmet alırsınız. Tek yapmanız gereken tekneye zamanında gelmek ve eğlenmeye başlamaktır.

Müşteriler eğer sanatçı talep ederse özel olarak getirilir ya da dansöz dans gösterileri düzenlenebilir. Planlama yapılırken müşterilerin istekleri her zaman göz önünde bulundurulur. Etkinliğe kaç kişinin geleceğine ve istediğiniz aktivitelere göre farklı fiyat seçenekleri olur.

Eğer dışarıda kalabalık bir ortamda eğlenmek istemiyorsanız sevdiklerinizle yalnız olabileceğiniz bir tekne turu tam size göredir. Birbirinden leziz yemekler eşliğinde her zaman güzel olarak hatırlayacağınız bir anı sahibi olursunuz.

Teknede Yılbaşı Eğlencesi

Teknede yılbaşı kutlamak isterseniz canlı müzik, DJ performansı, fasıl ekibi ve benzeri birçok aktivite için anlaşabilirsiniz. Teknede yılbaşı eğlencesi kutlaması için sanatçı da çağırmak isteyebilirsiniz.

Havai fişek gösterileri, drone çekimleri gibi birçok farklı hizmet de sunulan kutlamalar sizin ve misafirleriniz için unutulmaz bir akşam olur. Konforlu bir ortam olan tekneler sizin için özel olarak konsept dahilinde süslenir. Organizatör ile görüşerek yalnızca tekne kiralaması da yapabilirsiniz. Bu durumda etkinliğe ait detaylar size ait olur. 

Yılbaşı akşamı gelecek olan kişi sayısı önemlidir. Bu sebeple kaç kişinin geleceğine dair bir liste vermeniz faydalı olur. İsteğe göre alkollü ya da alkolsüz içki seçenekleri vardır. Kutlamaya çocuk gelecekse onlar için hazırlanan yemek ve içecekler de vardır. Unutulmaz bir kutlama akşamı için iletişime geçmeniz yeterli olur. Teknede etkinlik başladığında boğaz turu da başlar ve muhteşem manzaralar eşliğinde devam eder.

Teknede Yılbaşı Fiyatları

Teknede yılbaşı kutlamak istediğinizde teknenin boyutu, gelecek misafir sayısı, alacağınız ek hizmetler fiyatı belirleyen etmenler olur. Turu ayarladığınızda ödemeyi peşin olarak yaparsınız ve size daha sonra hiçbir ek ücret çıkarılmaz. 

Teknede yılbaşı fiyatları yılbaşı günü teknede kutlamak için hem uygun fiyatla hem de farklı bir eğlence düzenlemiş olursunuz. Etkinlik akşamın ilk saatlerinde başlar ve sizin talebinize göre devam eder. Menü seçenekleri çok çeşitlidir ve dünya mutfağı yemekleri ile unutulmaz bir akşam yaşayabilirsiniz.

Tekneye gelecek olan kişi sayısına göre farklı tekne boyutları vardır. Gezi teknesi, yat, lüks yat seçenekleri ile bütçenize uygun ve tam istediğiniz gibi bir kutlama gerçekleştirebilirsiniz. Etkinliğin başlangıç saati ve tekneye biniş saati belirli olur. Bu sebeple gelecek olan kişilerin tam vaktinde iskelede olması gerekir.

Yılbaşı kutlamaları tüm dünya gibi bizim ülkemizde de önemlidir ve insanlar sevdikleriyle birlikte olmak isterler. Kalabalık ortamları çok sevmiyorsanız sizin için en ideal yılbaşı kutlaması teknede yapılan eğlencelerdir.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.
Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Hızlı Teklif Al