+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

İSTANBUL’DA TEKNEDE DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Contact on WhatsApp

Mutluluk devamında eğlence getirir ve yüzlerin hep güldüğü anları ifade eder. Teknede düzenlenebilen ve her şeyin en modern şekilde olduğu tekne düğünü her dönemin gözdesi olmuştur. Denizin üzerinde ve parıltılı ışıklar altında mutlu günleriniz için harika bir seçim olan tekneler, düğünler için özel olarak hazırlanmaktadır. Düğünler, çiftlerin en özel günlerinden biridir ve mutlu günlerinde sevdiklerini de memnun etmek isterler, çiftlerin ve misafirlerin mutluluğu için teknede düğün organizasyonu ile tüm düzenlemeler yapılır. 

Aynı zamanda misafirlerin rahatlığı ve organize edilen günün her ayrıntısı ile birinci elden organizasyon ekibi ilgilenmektedir. En güzel ve en özel gününüzün her anı harika geçsin diye firmamız uzman ekibiyle hep sizin yanınızda olacaktır. Tekne içerisinde düğün gibi teknede kına da yapılabilmektedir. Kına için düzenlenen parti şeklinde organizasyonların en eğlenceli ve en modern yeri teknelerdir. Parti şeklinde, yöreye uygun ya da küçük bir grupla yenilecek bir yemek gibi her türlü konseptli organize kınalar tekne de yapılabilmektedir.

Tekne içerisinde düzenlenecek kına gecesi için özel olarak istenilen her şey yapılır, kişiler genel anlamda istediği ve hayalini kurduğu her detayı boğazda teknede düğün sayesinde hayata geçirebilir. Tekne içerisinde gerçekleştirilecek tüm parti ve organizasyonlar için belirli fiyatlar vardır. Bu fiyatlar yapılacak olan etkinliğe, etkinliği içeriğine ve misafir sayısına bağlı olarak değişim gösterebilir. Teknede düğün fiyatları, sezonluk olarak da değişim gösterebilmektedir. Sezon içersin de oluşan talep ve yapılan iş fiyat belirlemede etken rol oynamaktadır. Teknede düğün en çok tercih edilen organizasyonlar arasındadır bunun yanında düğün, kına, nişan ve benzeri tüm özel günlerde tekne tercih edilmektedir.

İstanbul Teknede Düğün

Teknede Düğün

Herkes özel gün, düğün, kına gibi tüm mutlu günlerinin özel mekânlarda ve ilgili bir ekiple geçmesini istemektedir. Özel günler için en çok tercih edilen mekânlar arasında yer alan tekneler özellikle yıllar içerisinde yüksek beğeni almıştır. İstekler dâhilinde tasarlanan ve düşünceler ile geliştirilen her imkân tekne organizasyon ile mümkündür. Kişi ya da kişilerin istekleri yerine getirilerek hayal ettiği her şey olan en özel gün teknede yaratılmaktadır. Denizin uçsuz bucaksız ve masmavi huzuru içinde sevdiklerinizle geçireceğiniz her dakika özel olmalı bunun için tüm imkânlar sağlanmış ve her detay düşünülmüştür. Teknede düğün İstanbul özellikle düğün organizasyonları için en kaliteli mekândır, oldukça fazla kişi tarafından tercih edilir ve kişiler hizmetten hep memnundur. Tekne içerisinde özel yemek alanları, özel odalar ve hijyenik lavabolar bulunmaktadır. Organizasyon boyunca tekne de evinizde olduğu kadar rahat edebilirsiniz ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Teknede Yemek

Teknede düğün, kına gibi organizasyonların yanında yemek organizasyonları da yapılabilmektedir. Tekne içerisinde özel gün ve davetler için yemekler düzenlenebilmektedir. Teknede iftar yemeği ramazan aylarının en çok tercih edilen organizasyonlarıdır. Kalabalık aileler ve misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak isteyen kişiler iftar yemekleri için tekneyi tercih edebilmektedir. Teknede verilen yemek davetleri için özel olarak çalışan ekipler mevcuttur bunun yanında davet veren kişiler iftar da verilecek yemekleri özel talepler doğrultusunda hazırlatabilir. Teknede iftar için her detay düşünülmüştür ve ramazan ayı ruhuna uygun bir şekilde hazırlıklar yapılır. Özel ekip ve yemeklerin yanında iftar yemeğinde her şeyin sorunsuz geçmesi için her detay düşünülmüştür. Teknede iftar yemeği organizasyonu ile güler yüzlü ve kaliteli hizmet sizinle.

 

Hızlı Teklif Al