+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

İSTANBUL BOĞAZINDA TEKNE TURU ORGANİZASYONU

İstanbul boğazında tekne turu organizasyonu yapmak isteyen kişiler bu tür organizasyonları yapan kişiler ile iletişime geçmektedir. Tekne organizasyonları son yıllarda oldukça popüler duruma gelerek özel kutlamaların, özel yemeklerin ilk akla gelen planı olmaktadır. Deniz olmayan şehirlerde bile göller üzerinde bulunan tekneler ile bu tarz organizasyonlar yapılmaktadır. Evlilik teklifi yapacak kişi tekne organizasyonu ile anlaşarak bu özel gününü en anlamlı şeklide planlamaktadır. İstanbul köprüsüne yapılacak olan bir ışıklandırma ile teklif şatafat kazanmaktadır. İstanbul boğazında tekne turu organizasyonu yapan firmalar kendilerini tercih eden kişiler için farklılık yaratacak birçok durum yaratmaktadır. 

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Bir kutlama organizasyonu için çıkılan boğaz tekne turunda ise yine firmalar havai fişek gösterisi gibi değişik durumları sunarak rakiplerinden bir adım önde olmak istemektedir. İstanbul boğazında tekne turu organizasyonu yaptırmak isteyen kişiler seçeceği firmaları önceki yapılan organizasyon görüntüleri, sunulan hizmet gibi durumları göz önüne alarak seçmektedir.

İstanbul’un En İyi Yatları

İstanbul boğazında tekne turu organizasyonu yapacak kişiler aldıkları hizmetten memnun kalarak verdikleri ücretin karşılığını almak istemektedir. Bunun için kişiler yapacakları organizasyonun çeşidine göre yatları ve verdikleri hizmetleri araştırmaktadır. Bir instagram sayfasındaki yorumlar ya da Google üzerinde tekne turu organizasyonunun aldığı puanlar seçim yapacak kişileri etkilemektedir.

İstanbul boğazında tekne turu organizasyonu, organizasyona kaç kişinin katılacağına göre de değişmektedir. Bir iş yemeği ya da kalabalık bir doğum günü kutlaması için sayı belirlenmekte ve seçilecek tekne de buna göre seçilmektedir. Büyük teknelerin daha çok insan kapasitesi olması kalabalık organizasyonlarda daha büyük teknelerin seçilmesini gerektirmektedir.

Boğazda Tekne Kiralama

İstanbul boğazında tekne turu organizasyonu en az iki saat süre ile yapılmaktadır. Tekneler belirlenen saatte tura başlamakta ve anlaşma saatine kadar hizmet vermektedir. Tekneden yemek hizmeti gibi hizmetlerde alınmaktadır. Ayrıca teknelerin alkollü ve alkolsüz olarak farklı konseptleri de bulunmaktadır. Tekne kiralayacak kişiler sunulan menüye, teknenin alkol durumuna göre de tekne seçimlerini yapmaktadır. Bazı kişiler tekne menüsü içinde alkol olmasını ararken bazı kişiler ise alkolsüz konsept sunan tekneleri tercih etmektedir.

Teknede geçirilen zamanın yönetimi aslında kiralayan kişinin elinde olmaktadır. Tekne içerisinde gezinti süresinde müzik çalınmasını isteyen bir kişi bunu bir ses sistemi ile yapabileceği gibi keman çalan birisi ile anlaşarak tekne turlarına kemanı da dahil edebilmektedir. Tekne turu organizasyonu yapan firmalar bu ve benzeri konularda müşterilerini bilgilendirmekte ve yönlendirmektedir.

İstanbul Boğaz Tekne Turu Fiyat

İstanbul boğazında tekne turu organizasyonu yapmak isteyen kişiler organizasyonun konusuna göre tekneleri seçmektedir. Tekne organizasyon hizmeti sunan firmalara çıkılacak tekne turuna kaç kişi katılacağı, kaç saat süreceği bilgileri verilmektedir. Ayrıca sunulan farklı menülerden de tekne turu yapacak kişiler seçim yapmaktadır. Organizasyon sahipleri verilen bilgilere ve alınmak istenen hizmete göre bir fiyat çalışması yapmaktadır. Teknenin büyüklüğü de fiyatı etkileyen bir durum olmaktadır. 

Özel süslemeli ve kalabalık ile yapılan turlar sadece ve kısa süreli turlardan ücret olarak daha fazla olmaktadır. Ayrıca tekne turunda alkol olması da fiyatı arttıran bir durum olmaktadır. Tekne turu yapacak olan kişiler aradıkları özellikleri birkaç farklı organizasyona ileterek fiyat alabilmektedir. Bu sayede de verilen tekliflerden en uygun olanı seçilmektedir.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

TEKNEDE ORGANİZASYON

2024 İstanbul Yılbaşı Programları

İstanbul Teknede Yılbaşı Partisi 2024

2024 Istanbul New Year Programs

New Year’s Boat Organization

Teknede Yılbaşı Organizasyonu

2024 New Year’s Eve Part on the Boat

Teknede Yılbaşı Partisi 2024

Istanbul New Year Party on the Boat 2024

Teknede Evlenme Teklifi

İstanbul’da Yemekli Tekne Turu Organizasyonu

İstanbul Yılbaşı Tekne Kutlaması Nasıl Olur?

Teknede Kahvaltı Organizasyonu

İstanbul Boğazında Tekne Turu Organizasyonu

Evlenme Teklifi En Özgün Fikir Nedir?

Teknede Sünnet Düğünü

Teknede Nişan Organizasyonları

En İyi Evlenme Teklifi Nasıl Olur?

Yüzme Turu Organizasyonu

Tekne Turunda Yapılabilecekler

Yatta Süpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

İstanbul Gezi Teknesi

Teknede Kurumsal Şirket Organizasyonu

İstanbul Tekne Nişan Organizasyonu

Teknede Fasıl Organizasyonu

İstanbul’daki En İyi Tekne Organizasyonu

Gemide Şirket Organizasyonu

Kurumsal Şirketlere Özel Gemi Turu

Şirketler İçin Gemi Organizasyonu

2023 Teknede Yılbaşı Organizasyonu

2023 Yılbaşı Teknede Parti

2023 Yılbaşı Teknesi

Yılbaşı Tekne Organizasyonu İstanbul

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı Tekne Partisi

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı

Tekne Partisi

Yılbaşı Tekne Organizasyonu

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı Partisi

İstanbul Boğazı Parti Organizasyonu

2023 Yılbaşı Partisi

2023 Yılbaşı Partisi Organizasyonu

2023 Yılbaşı Teknesi

2023 New Year’s Eve on the Boat in Istanbul

2023 New Year’s Eve Boat in Istanbul

2023 New Year’s Day Party Details

2023 Party Organization

2023 New Year’s Day Party Details

Tekne Partisi Pahalı Mı?

İstanbul’da Teknede Organizasyon Nasıl Yapılır?

Tekne Organizasyonu Fiyatları

 

Hızlı Teklif Al