+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

İSTANBUL BOĞAZINDA İFTAR YEMEĞİ TURU 2022

7 NİSAN'DAN İTİBAREN HERGÜN KESİN KALKIŞLI TEKNEDE İFTAR YEMEĞİ

TEKNEMİZ 3 KATLI LOCALI VE MERKEZİ ISITMA SİSTEMİ MEVCUTTUR. 

TEKNE KALKIŞ YERİ:
KABATAŞ 18:45 (KABATAŞ İSKELESİ TÜRK PETROLLERİ ARKASI DENTUR İSKELESİ YANI)
ÜSKÜDAR 19:00 (ŞEHİR HATLARI HALİÇ VAPUR İSKELESİ)
Bitiş 22:30 Üsküdar 23:00 Kabataş

Program içeriği
Canlı Müzik Fasıl Ekibi,
Sema Gösterisi,
Boğaz Gezisi
Yarım Saatlik Arnavutköy sahilde Camii molası
Kişi başı iftar menüsü,
Sınırsız Çay ve Meşrubat

Misafirlerimiz için teknede extra olarak Osmanlı Macunu ve Pamuk Şeker Hizmeti verilmektedir.

 Bilgi ve Rezervason 

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Teknede iftar kalkış saatleri

Joy Tekne Organizasyon ile iftar organizasyonunda Kabataş’tan ilk kalkış 18:45 itibariyle yapılıyor. Petrol Ofisi’nin hemen arkasında Kızkulesi İskelesi’nden yapılan kalkıştan sonraki durak ise Üsküdar Marmaray Giriş Kapısı’nın Karşısı’ndaki Şehir Hatları Vapur İskelesi. Böylece 19:00 itibariyle Anadolu Yakası’ndaki konuklarımızı da alıyor ve devam ediyoruz. 

Teknede iftar menüsü

İftariye tabağı

  •  Ramazan Pidesi, Beyaz Ekmek, Siyah zeytin, yeşil zeytin, kuru kayısı,
    hurma, vişne reçeli, kayısı reçeli, domates ve salatalık.

Günün çorbası

  • Mercimek çorbası

Ara sıcak

  • Paçanga böreği

Zeytinyağlılar

  • Yaprak sarma
  • Nar ekşili taze kısır

Ana yemek

  • Kasap köfte baharatlı tavuk, yanında pirinç pilavı ve patates püresi

Meyve ve tatlılar

  • Mevsim meyvesi ve yanında hindistan cevizli kemalpaşa tatlısı

İçecekler

 

  • Su, sınırsız çay, kola, fanta, meyve suları ve soda

İstanbul boğazında iftar yemeği turu sayesinde bugüne kadar yaşayamadığınız ramazan atmosferini yaşayabileceksiniz. Tasavvuf müzikleriyle başlangıcı yapılan yüzer restoranlarda ramazan havasından keyif almanız da mümkün olacaktır. İster zengin iftar menüsü isterseniz de kendi menünüzü önceden oluşturup sunulan hizmete vermeniz yeterlidir. Tam olarak istediğiniz gibi hazırlanacak lezzetlerin taze ve kaliteli malzemelerle yapılacak olması memnuniyetinizi de arttıracaktır. Genellikle toplu gruplar eşliğinde katılım gösteren misafirlerin 20 ile 500 kişilik sayı arasında değiştiği bilinmektedir. Kendinizi özel hissedeceğiniz ve ramazanın tadını bir başka tadacağınız bu yerde şıklığın ve konforun yanı sıra bambaşka keyif alacağınıza emin olabilirsiniz.

İstanbul boğazında iftar yemeği turu sayesinde önceden tatmadığınız menü lezzetleri, boğaz havası ve ilahilerin güzelliği ile tanışabilirsiniz. Erken rezervasyon eşliğinde yapabileceğiniz bu katılımlar size katkı sağlarken grubunuza da önemli katkı sunacaktır. Güzel bir atmosfer olarak hem size hem de grubunuza çok iyi geleceği düşünülen bu ortam yapıldığı günden bu yana çok popülerleşmiştir. Ayrıca çok rağbet gördüğünü de belirtmek gerekir. Bu yüzden önceden rezervasyon yaptırmak çok akıllıca olacak ve yerinizi ve programınızı sunarken kolaylık olacaktır.

Teknede İftar

İstanbul boğazında iftar yemeği turu beraberinde size eşlik edecek semazen grubu ve tasavvuf müzikleriyle ramazanın atmosferini en iyi şekilde yaşamanız mümkün oluyor. Toplu gruplara yönelik hazırlanıp eksiksiz sunulan lezzet ve hizmetler beğenilmekle kalmayıp sık talep görüyor. Yüzer restoran şeklinde de öne çıkan bu sistem her açıdan beğeni toplarken insanlara manevi anlamda da katkılar sunabiliyor. Özellikle ramazan ayı boyunca Türkiye’nin birlik ve beraberliğini yansıtan ambiyansın boğaz turunda sunuluyor olması fevkalade bir şekilde yorumlanıyor. Katılan birçok kişinin beğenisinde öne çıkan yorumlar genel bakımdan yapılması gereken bir faaliyet şeklinde yorumlansa da işyerlerinin sunduğu organizasyonların personeller ve işveren arasındaki bağıda kuvvetlendirdiği biliniyor.

Tekne turuyla iftar yemeği yemenin lezzeti iki kat fazladır. Düşündüğünüzde martıların sesi, akşamüstü deniz üzerinde yüzer restoran keyfi yaşamak her insanı hoşuna gidecek bir şeydir. Hiç kimsenin hayır diyemeyeceği bu teklifin yanına birde özel menü hazırlanma imkânı sunulunca konforunun üst düzey olduğunu söylemek mümkündür. İstanbul kalabalık bir şehirdir. Bu yüzden yan yana duran restoranlardaki kalabalık insan sesi toplulukları kimi zaman rahatsız edebilmektedir. Fakat tekne turuyla yapılan iftarlarda yaşamak istediğiniz o atmosferi yaşatma imkânınız bulunmaktadır. Bu yüzden açık ara bir farkla normal restoranların sunamadığı kaliteyi sunduğunu söyleyebiliriz.

Teknede İftar Fiyatları

İstanbul boğazında iftar yemeği turu eşliğinde iftar yapmanın tadı bambaşkadır. Fiyatları ise kişi sayısına ve çeşitli eklentilere göre değişmektedir. Standart menü eşliğinde menü fiyatı belirtilir. Fakat menüyü kendiniz belirlemek istediğinizde bu fiyatların değiştiğini göstermektedir. Çoğu yönden hayatınızda önemli bir etkileşim yapacak olan boğaz turundaki iftar yemeği çok seveceğiniz ve eski anılarınızı canlandıracak bir etkileşimdir.

İstanbul boğazında iftar yemeği turu beraberinde aradığınız dostluk, kardeşlik ve insana özgü manevi duygularınızın da pekişmesini sağlayabilirsiniz. Vakıflar, dernekler, şirketler veya kuruluşlar için muazzam ramazan desteği sayılan boğazda yemek keyfi çok ta talep gören bir programdır. Bu yüzden önceden rezervasyon yaptırmak yemek menüsüne dair analiz yapmak ve belirlemek çok mantıklı olmaktadır. Bunun beraberinde önceden hazırlanılan program sıralaması eşliğinde hem size hem de ekibinize büyük katkılarının olabileceğini söylemek mümkündür. Her yönden tatmin olacağınız ramazanın atmosferi çok hoşunuza gidecektir. Hatta unuttuğunuz ramazan tadını da tekrardan almanızı sağlayacak bir katkı sunmaktadır.

Faydalı olabilecek içerikler: 

Teknede İftar Organizasyonu

Teknede İftar

Teknede İftar Sık Sorulan Sorular

Teknede İftar Menüsü

 

Hızlı Teklif Al