+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

İSTANBUL’DA YEMEKLİ TEKNE TURU ORGANİZASYONU

İstanbul’da yemekli tekne turu organizasyonu yapmak isteyen kişiler bu işleri yapan kiralık tekne sahipleri ile iletişime geçmektedir. Yemekli tekne turları teknenin misafirlerine sunduğu özel menülerin olduğu, misafirlerin deniz üzerinde gezinti sırasında yemek yedikleri tur çeşidi olmaktadır. bu tur günün erken saatinde yapılacak ise misafirlere kahvaltı sunulabileceği gibi akşam yemeği için özel menüler de sunulmaktadır. 

İstanbul’da yemekli tekne turu organizasyonu yapan firmalar içerisinde alkollü ve alkolsüz tekne turları da bulunmakta ve durum kişilerin tercihlerini etkilemektedir. Yemekli tur sırasında alkol kullanmak isteyen misafirler bu hizmeti veren yemekli tekne turu organizasyonunu seçmekte ve yemekli turları sırasında alkol olmasını istemeyen kişiler ise alkolsüz yemekli tekne turu organizasyonunu seçmektedir.

İstanbul’da Yemekli Boğaz Turu

İstanbul’da yemekli tekne turu organizasyonu dışında farklı konseptlerde de tekne turları düzenlenmektedir. Bunlardan bazıları,

  • Yılbaşı için tekne turu
  • Doğum günü için tekne turu
  • İftar için tekne turu
  • Düğün için tekne turu
  • Kına gecesi için tekne turu
  • Nişan için tekne turu
  • Parti tekne turu


Bu organizasyonlarda da istenilmesi durumlarda yemek menüsü sunulmaktadır. Ayrıca tekne turları toplantılar, iş yemekleri içinde kiralanmaktadır ve bu organizasyonlarda da misafirler için özel olarak hazırlanan yemekler sunulmaktadır. Misafirler deniz üzerinde yemeklerini yiyerek görüşmelerini yapmaktadır.

İstanbul’da yemekli tekne turu organizasyonu evlilik teklifi yapmak isteyen kişilere de hizmet vermektedir. Evlilik teklifine özel olarak tekne içi süslenmekte ve hazırlanmaktadır. Teklif edildikten sonra çift için kutlama yemeği sunulmaktadır. Çift bu mutlu gününü İstanbul denizinde özel bir tekne ile yemek yiyerek unutulmayacak bir anı yapmaktadır.

Akşam Yemekli Boğaz Turu

İstanbul’da yemekli tekne turu organizasyonu diğer yemekli tekne organizasyonlardan daha özel bir durumdadır. İstanbul’un boğaz manzarası onu diğer denizlerden ayırmaktadır. Kişiler boğaz manzarası altında tekne turu yapmanın keyfini çıkarmaktadır. Boğaz manzarası altında yemek yenilmekte ve anı olarak bu manzarada onlarca fotoğraf çekilmektedir.

Akşamları düzenlenen yemekli tekne turları boğazın incisi olan köprülerin ışıkları ile eşsiz bir görüntüye kavuşmaktadır. Özellikle İstanbul dışından gelen yerli ve yabancı turistler bu manzaraya hayran kalmaktadır. Bu manzarayı özel kılmak isteyen kişiler ise İstanbul’da yemekli tekne turu organizasyonu ile bunu sağlamaktadır. 

Yemekli tekne turu organizasyonu yapan oldukça fazla firma bulunmaktadır. Kişiler bu organizasyonlarından memnun kalmak için bu alanda kendini kanıtlamış firmaları araştırmaktadır. Yemekli olan bu turlarda kişilerin yemek yemek için tek imkanları teknenin sunacağı yemekler olduğundan en çok dikkat edilen konu aslında teknenin mutfak lezzeti olmaktadır. Tercih yapacak kişiler önceden tekne turuna çıkan kişilerin yorumlarını dikkate alarak seçimlerini yapmaktadır. Bu durum ise akşam yemekli boğaz turu yapacak kişilerin aldıkları hizmetten memnun kalma oranlarını artırmaktadır. Bilinçli olarak yapılan bir tercih rastgele seçilecek olan bir organizasyondan daha güvenilir olmaktadır.

Yemekli Boğaz Turu Fiyatları

İstanbul’da yemekli tekne turu organizasyonu yapan firmaların sayılarının çok olması alınan hizmetin kaliteli olması adına önemli bir nokta olmaktadır. rekabetin olduğu ortamda organizasyon sahipleri müşterilerin kendilerini seçmesi adına turda ufak farklılıklar yapmakta, özel menüler sunmakta ve müşterilerin dikkatini ve memnuniyetini kazanmayı hedeflemektedir. Çıkılacak olan turdan memnun olarak ayrılmak isteyen herkes bu işi yapan en iyi organizasyonu araştırmaktadır.

Faydalı Bağlantılar:

SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE BOĞAZ TURU
SEVGİLİLER GÜNÜ İSTANBUL BOĞAZI TURU
TEKNEDE DÜĞÜN ORGANİZASYONU
TEKNEDE EVLENME TEKLİFİ
TEKNEDE KAHVALTI ORGANİZASYONU

 

Hızlı Teklif Al