+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

İSLAMİ TEKNE ORGANİZASYONU - SIK SORULAN SORULAR

İslami tekne organizasyonu kapsamında tüm konsept ve hizmet şekli değişmektedir. Normal hizmet dışında daha profesyonel ve daha rahat bir zaman geçirebilme adına çalışanlar özel seçilir. Ayrıca kadınlara özel şekilde sunum yapılacağı düşünüldüğü için ona göre hizmet programı yapılmaktadır. Eşli yemek programı gibi değil de kadın kadına yemek programı şeklinde düşünebilirsiniz. Bu konuda kadınlar matinesi çok iyi bir örnek sayılabilir. Fakat tekne turundaki atmosfer daha keyifli olacağından biraz geniş anlatmak gerekir. Tekneyle geziye çıkmak ve teknede hiçbir şey olmasa bile keyifli yemek yiyebilmek harika bir tattır. Kısacık gözünüzde canlandırınca bile bu keyfin nasıl bir haz oluşturduğunu anlayabilirsiniz.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Teknede İslami Düğünde Erkek Var mı?

Teknede İslami düğünde erkek var mı sorgulaması popüler bir araştırmadır. Tesettürlü bayanların sorguladığı bu meşhur soruya şu şekilde cevap vermek gerekir. Konsepte göre bayanların çoğunluğu istemiyorsa erkek olmaz. Çalışanlarda bayanlardan oluşturulabilir. Genel bakımdan sakıncalı bir durum bulunmuyorsa neden olmasın diyebiliriz. Düğün çiftine eşlik etmek onları seven ve düğüne katılan her kişinin hakkıdır. Fakat ekstra talep durumlarında bu konu çift yönlü düşünülebilir. Ayrıştırma yapılması mümkündür. Kadın kadına yapılan organizasyonlarda bulunmaktadır. Örneği kına organizasyonu bunlardan biridir. Ve beraberinde erkeklerin olmaması gerekir. Kişinin talebine göre değerlendirilen bu istek erkek olmadan da yapılabilmektedir.

Erkeksiz Tekne Düğünü Hizmeti Var mı?

Bir üst başlıkta bahsi geçen konuyla bağdaşan diğer soru da erkeksiz tekne düğünü hizmeti var mı şeklindedir. Teknede düğün yapılmasına dair biraz araştırma yaptığınızda eğlencenin en gelişmiş halini görmeniz mümkündür. Konseptlerin kişilerin tercihine göre değiştirilebildiğini ve düzenlemelerin bu açıdan daha donanımlı ilerlediğini söylemek mümkün olur. Erkeksiz tekne düğün hizmeti de vardır. Bu durum özel bir talep olarak değerlendirilmektedir. Ayrıca sorgulanmaz. Bu sayede rahat bir tekne düğün organizasyonu katılımı yapabilirsiniz. Genel bakımdan özel gününüzde sizin isteğinize göre belirlenen hizmetler belirli seçenekler dâhilinde uygulanabilir. Fiyatları değişken olan bu seçenekler büyük talep görüyor. Sadece galerisini açıp resimlerine baktığınız zaman bile konseptin çok daha profesyonel olduğunu söylemek mümkündür.

İslami Düğünde Tekne Nereden Kalkıyor?

Sıkça sorulan sorular arasında İslami düğünde tekne nereden kalkıyor sorusu da bulunmaktadır. Tekneler uygun rota üzerinden belli iskelelere yanaşmaktadır. Kişilerin bineceği yer açısından uygun olanı seçilir. Yani her iskeleye yanaşması mümkün olan tekneler için rezervasyon programında bu konuyu belirmenin çok mantıklı olduğunu belirtmek gerekiyor. Genel bakımdan tekne organizasyonunda düğün yapmak şahane bir şeydir. Resimlerden de anlayacağınız gibi tasavvuf konularında nelerin olduğunu hangi programların düzenlendiğini incelemeniz mümkündür. Örneğin; gelin ve damat girişinde ilahi çalınması mümkündür. Tabii bu bir örnek olup talep dâhilinde yapılacak bir şeydir.

Yine İslami düğün tarzına örnek göstermek açısından semazen gösterilerini veya konsepte uygun eğlence çeşitlerini belirtmek te mümkündür. Kına gecesi organizasyonları tekne turları ile vazgeçilmez olurken erkeksiz ve rahat bir konsepte bulunmakta ayrı bir keyif sayılır. Kadınlar baş başa kaldığı vakit kendilerini daha rahat hissetmektedir. Bu yüzden her durumu ayrı şekilde incelerler. Yani menüde ne var veya erkek olacak mı şeklinde sorgulayabilirler. Müşterilerin ve davetlilerin her zaman rahat etmesini sağlamak amaçlı konforu en iyi şekilde sunmak için her talebin olumlu karşılandığını söylemek gerekiyor. Bu yüzden tekne düğünleri eski düğün organizasyonlarına göre daha fazla tercih ediliyor. Açık hava masmavi bir deniz üzerinde organizasyon yapmak ödediğiniz paranın da hakkını veriyor.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

 

Hızlı Teklif Al