+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

BOĞAZ’DA (TEKNEDE) İFTAR NASIL OLUR?

Teknede iftar organizasyonu son yılların en popüler etkinliklerinden biridir. Tekne, yat, lüks yat gibi seçenekler ile sevdiklerinizle, iş arkadaşlarınız iftar yapabilir ve muhteşem deniz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Aileler, arkadaşlar, iş arkadaşları, okul arkadaşları gibi farklı gruplar için iftar menüsü ve etkinlikler mevcuttur.

İftarda yenecek menüler özel aşçılar tarafından hazırlanır ya da müşteriler dilerse kendilerini dışarıdan catering hizmeti alabilirler. Lezzetli ve çeşitli yemekler arasında seçim yapabilirsiniz. İftar günü öncesi tadım yaparak menüye yemek ekleyebilir ya da çıkarabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile her bütçeye uygun olan iftar etkinliğinde çocuklar için de özel menüler hazırlanır. Çorba, ana yemek, salata, içecek, meze, tatlı, iftariyelik olmak üzere menü oldukça zengindir.

Teknede iftar sofrası eksiksiz olur ve yemek yenmeye başladığı zaman gemi de tura başlar. Boğaz’da iftar orucunuzu sevdiklerinize beraber farklı ve güzel bir etkinlik ile açma şansı sunar. Boğaz’ın ortasında olan teknede dilerseniz canlı müzik de çaldırarak şarkılara eşlik edebilirsiniz.

 Bilgi ve rezervasyon:

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

İstanbul Boğaz’da İftar Turu

İftar menüsündeki leziz yemekleri yerken aynı zamanda Boğaz turu yaparak İstanbul’un müthiş manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile herkesin bir kere de olsa bu deneyimi yaşaması hayatınızda yapabileceğiniz güzelliklerden biridir.

Teknede açık ve kapalı alanlar mevcuttur. Misafirler dilerse açık dilerse kapalı mekanları tercih edebilirler. Şirketlere iftar seçeneği de son yıllarda oldukça fazla popüler olmuştur. Eğer hava şartı beklediğiniz gibi olmazsa teknedeki şık dekore edilmiş kapalı salonda iftarınızı yapabilirsiniz.

Teknenin güvenliği sağlanır ve eğer dilerseniz kadınlara özel bir iftar seçeneği de yapabilirsiniz. Eğer müşteriler talep ederse kaptan ve servis elemanları da kadın personelden oluşur. Bu şekilde hem rahat hem de unutulmaz bir akşam geçirmiş olursunuz. Ek hizmet olarak fotoğraf ve video çekimi tercih edebilirsiniz.

İftara gelecek kişi sayısına göre menü hazırlanacağı için sayıyı önceden belirlemek oldukça önemlidir. Bu nedenle liste yapmanız tavsiye edilir. Menü seçimi için de belirli bir gün gelerek tadım yaparsınız. Bu şekilde kontrol sizde olur.

 width=

Boğaz’da İftar Menüsü 2023

Boğaz turu ile iftar yapmak için gelecek olan kişi sayısına göre teknenin boyutu belirlenir. 10 kişilik bir grup için gezi teknesi olabilir ya da 400 kişilik bir gruba yatta veya vapurda hizmet verilebilir. Fiyat belirlenirken nasıl bir tekne olacağı, iftar menüsü ve alacağınız ek hizmetler göz önünde bulundurulur. İstanbul teknede iftar yapmak için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Fiyatlar seçtiğiniz etkinliğe ve tekneye göre değiştiği için sizin belirlemenize göre ortaya çıkar. Teknede iftar turu yapmak istiyorsanız en az 2 kişi olmalısınız. Diğer türlü 400 kişiye kadar iftar verilebilir ve uygun tekne bulunabilir.

İftar menü seçeneklerine baktıktan sonra zevkinize uygun olanı seçebilir ya da değişiklik yapabilirsiniz. İstanbul Boğaz’da iftar için alkollü menü ve alkolsüz menü seçenekleri de mevcuttur. Genel olarak iftar için ücret tur günü gelmeden peşin alınır fakat bazı firmalar ilk olarak kapora alır ve sonrasında iftar bitiminde de kalan ücret ödenmiş olur.

 Bilgi ve rezervasyon:

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Şartları öğrenmek için isteklerinizi belirtmeniz ve seçenekleri değerlendirdikten sonra karar vermeniz yeterlidir. Semazen gösterisi yapabilirsiniz ve bunun için önceden haber vermeniz yeterlidir. Eğer namaz kılmak isterseniz namaz saatinde tekne camiye yakın olan bir iskeleye yanaşır ve bu şekilde namazınızı da kaçırmamış olursunuz. Sizin için her şey düşünülür ve sorunsuz şekilde planlanarak hizmet verilir.

Faydalı Bağlantılar:

Teknede İftar
Teknede İftar Organizasyonu
Teknede İftar Menüsü Fiyatları

 

Hızlı Teklif Al