+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

YEMEKLİ TEKNE TURU YORUMLARI

H
Hilal

Tekne turu deyince akla elbette Joy Tekne Organizayon gelir! Anneler gününü teknede yemekli organizasyon yaparak kutlamak istedik. Annem, anneannem, kayınvalidem, kız kardeşlerim, teyzelerimi, çocuklarım ve yeğenlerimle birlikte anneler gününü teknede yemek yiyerek geçirmeyi düşündük. Sadece kadınlar ve çocuklardan oluşan bu ekip hep birlikte neşeyle denize açıldık.  Teknede akşam yemeği fırsatı kaç kez gelirdi ki! Ailece oldukça eğlenceli insanlar olduğumuz için keyfini çıkarmakta hiç zorluk çekmedik. Bu özel günde eşlerimizin sorumluluklarından, ev işlerinden ve günlük hayattan sıyrılarak kendimizi denizin kollarına bıraktık. Teknede organizasyon yapma görevi bana verildi. Araştırırken Joy Turun ekonomik fırsatlarıyla karşılaştım. Detaylı bir şekilde inceledikten sonra Sinan beyle tanıştık ve görüştük. Nasıl bir organizasyon istediğimizi, neleri sevdiğimizi, hangi yemeklerin menüye konacağını, müzik isteyip istemediğimizi tek tek sordu ve öğrendi. İşini o kadar seviyordu ki Sinan bey, hemen Joy Turdan bir rezervazyon yaptırmaya karar verdim. Ailece çok zevkli bir boğaz turuna çıkmış olduk anneler günü vesilesiyle. Uzun zamandır kendimize vakit ayıramadığımızı orada fark ettik. İş, güç, hayat, sorumluluklar, ev işleri, para kazanma telaşı, stres derken hayatı kaçırıp gidiyoruz. Sevdiklerimize yeteri kadar vakit ayıramıyoruz. Bu tekne turu organizasyonu sayesinde birlikte vakit geçirdik. Çok güldük, çok eğlendik hatta fasıl grubu eşliğinde dört kuşak hep bir ağızdan şarkılar söyledik ve oynadık. Hayattan bir gün çaldık kısaca söylemek gerekirse. O kadar mutlu ve keyifli bir gün geçirdik ki çok huzurlu bir biçimde eve döndük. Hatta bu organizasyondan sonra bu turları geleneksel hale getirmeye söz verdik. Yılda bir kaç defa bu turları ailecek yapacağız. Bir dahaki sefere eşlerimizle birlikte gelmeyi planladık. Bazen hayat koşuşturmacasında ve telaşında bir durakta molalar vermek gerekir. Bizde iyi ki Joy Tekne Organizasyonla bir mola vermişiz diyorum. Bayramlarda, özel günlerde, yılbaşında tekne turuna çıkarak sevdiklerinizi mutlu etmeniz garantidir benden söylemesi! Buradan herkese Joy Tekne dakik, hızlı, güleryüzlü ekibi ile tanışmasını tavsiye ediyorum. Biz çok memnun kaldık, siz de bir deneyin ve sevdiklerinizi mutlu edin.

YMB
AKKİM Kimya

25 Haziran 2015 Tarihinde AKKİM San. Ve Tic. A.Ş olarak gerçekleştirdiğimiz yemekli tekne turu organizasyonundan çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim.

Öncelikle JOY TEKNE ORGANİZASYON Şirket sahibi olan :

Sayın Sinan DURMUŞ olmak kaydıyla, emeği geçen tüm personele teşekkür ederiz.

------------------ 

Saygılarımla
AKKİM KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş
YASEMİN MISIRLI BOZALAN
ASEK MERKEZ ORGANİZASYON SORUMLUSU

K
Kerem

Yemekli tekne turu organizasyonunu şirketimiz için düzenlemek istedim. Şirketimizin kuruluş yıl dönümü için hazırlayacağım bu organizasyon tam anlamıyla mükemmel olmalıydı. Çünkü şirket yetkililerimiz bu toplantıya çok önem veriyordu. Çalışanların motivasyonunun artması ve kuruluş yıl dönümünü kutlamak amacı ile yemekli tekne turlarını araştırmaya başladım. Teknede yemekli organizasyon yapan şirketleri ararken karşıma Joy Tekne çıkmıştı. İnternet sitesini inceledim ve görüşmek istedim. Sevgili Sinan bey bu organizasyon için bizler ile çok ilgilendi. Kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Boğaz turu akşam yemeği organizasyonu için 200 kişilik bir davetli listemiz vardı. Tüm çalışanların ve dahası şirket yetkililerinin organizasyondan çok memnun kaldığını söyleyebilirim. Her şey mükemmel ve kusursuzdu. Taleplerimizi daha önce tur ekibine iletmiştik. Gerçekten çok güzel ve özenli hazırlanmışlar. Çalışanlar için çok büyük bir moral ve motivasyon oldu diyebilirim. Sayenizde şirket yetkililerimiz de oldukça memnun kaldı. Bunun yanı sıra yetkililerimiz her yıl geleneksel olarak yemekli tekne turu organizasyonu yapmayı bile düşünüyorlar, benden söylemesi! İçten teşekkürlerimizle Joy Tekne Organizasyon ekibi…

EG
Tez Medikal

Merhabalar;

8/9 ekim tarihinde Galatasaray Üniversitesinde düzenlenen Lojistik sektöründe 1. Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu etkinlikleri kapsamında firmanıza ait Tekne ile verilen Gala yemeğindeki son derece mükemmel ve profesyonel yemekli tekne turu organizasyonunuz için şahsınızla, tüm JOY TEKNE TURU ekibine teşekkürlerimi bildiririm.

Bundan sonra tekne turu organizasyonlarımızda tereddütsüz olarak JOY TEKNE TURU firması ve şahsınızdan bu hizmetin alınmasını talep edeceğimizi beyan eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Erdinç Günay
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
TEZ MEDİKAL
Ortak Sağlık ve Güvenlik birimi

A
Aslan

Biz oldukça kalabalık bir aileyiz. Uzun yıllardır bazı aile bireylerimizle çok sık görüşemiyorduk. İstanbul’un yoğunluğu, trafiği, işlerin yoğunluğu derken en yakınlarımıza bile zaman ayıramıyorduk. Annem, babam, eşim, çocuklarım, kardeşlerim, eşleri, aile büyüklerimiz ve yeğenlerimle birlikte boğazda hoşça vakit geçirip yemek yeme fikri geldi aklıma. Tüm ailenin birlikte yemek yemesi çok hoş bir sürpriz olacak diye düşündüm. Bu fikrimi eşimle paylaştım ve sağ olsun çok olumlu yaklaştı. Hemen teknede yemekli organizasyon araştırmalarına başladı. Daha sonra bir arkadaşımız teknede organizasyon için Joy Turu önerdi. Hemen iletişime geçtik ve Sinan beyle telefonda görüştük. Teknede yemek yemek istediğimizi ve ailece vakit geçirmek istediğimizi kendisine belirttik. Gayet iyi bir biçimde karşıladı. Yemekte istediğimiz menüyü ve ekstra hizmetler almak isteyip istemediğimiz sordu. Ben çocukları mutlu etmek adına büyük bir pasta istediğimizi belirttim. Teknede herşey çok güzeldi. Ailemle bir arada vakit geçirmek ise paha biçilmezdi. Elbette bu özel ve anlamlı gecenin yaşanmasında Joy Tekne Organizasyon ekibi ve Sinan beyin çok büyük katkıları var. Gece boyunca Sinan bey hepimizi mutlu etmek adına çok uğraştı ve her birimizle tek tek ilgilendi.

HD
Soyyiğit Grup

SN. SİNAN DURMUŞ

4 Eylül 2014 Tarihinde Şirket beyaz yaka personel motivasyon gecemizde, Yemekli Boğaz Turu eğlencesini tercih ettik.

Yapmış olduğunuz bütün hazırlıklar, Yemekler, İkramlar, Servis ve Fasıl ekibinizle bizlere unutulmaz bir akşam yaşattınız.

Almış olduğumuz hizmetten son derece memnun olduğumuzu ifade eder, gelecektede siz ve ekibinizle çalışmayı arzu eder, şahsınızda JOY TEKNE ORGANİZASYON personeli olarak emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Handan DEMİRYONTAN
SOYYİĞİT GRUP
İnsan kaynakları ve idari işler müdürü

H
Handan

Arkadaşlarımızla birlikte eğlenmek ve kutlama yapmak için teknede akşam yemeği fırsatlarını araştırdık. Yurt dışından gelen bir arkadaşımızı gezdirmek ve mutlu etmek istiyorduk. Arkadaşımız uzun yıllardır yurt dışında yaşıyordu ve İstanbul’u çok özlemişti. Aslında ona güzel bir karşılama hazırlamak istiyorduk. Çünkü İstanbul’u yıllar sonra ilk kez görecekti ve memleket hasreti çok yoğundu. Her telefon konuşmamızda en çok denizi ve İstanbul Boğazı’nı özlediğini söylüyordu. Mevsiminde taze balık yemeyi, boğaza karşı demli bir çay ve köpüklü türk kahvesi içmek istiyordu. Bizde onun hayallerini gerçekleştirmek için teknede organizasyon yapmaya karar verdik. Tüm arkadaşlarımız toplanıp ortak bir karar verdik ve internette araştırma yaparken Joy Tekne Organizasyon karşımıza çıktı. İstediğimiz kişi sayısını çok uygun fiyatlara belirleyebilmek Joy Tekne seçmemizde büyük bir avantaj oldu. Çünkü biz epey kalabalık bir arkadaş grubuyduk. Eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek amacıyla kalabalık olmak iyi fikir diye düşündük. Ayrıca arkadaşımıza Türkiye’nin eşsiz lezzetlerinden sunmak istediğimiz için yemekli tekne turu organizasyonu bizim elbette ilk tercihimiz oldu. Arkadaşımıza hayal ettiği gibi çok şık bir tekne turu yaptırdık. Taze balığını yedi ve yemeklere bayıldı. Elbette yemekler öyle lezizdi ki tadı damağımızda kaldı. Arkadaşımız tam hayal ettiği gibi yemeğin üzerine boğazda çayı ve türk kahvesini de içti. Öyle mutlu oldu ki sevinçten havalara uçtu adeta… Her defasında bize teşekkür edip durdu. Teşekkür ederiz.

M.Y

Melis Yılmaz : Joy Tekne Organizasyon çalışanlarına çok teşekkür ederek söze başlamak istiyorum. Yurt dışından gelen misafirlerimize yemekli tekne turu düzenledik. 25 kişilik bir guruptuk. Teknede yemekli organizasyonu geçmişte de yapmıştım fakat Joy Tekne sayesinde bu kez olağanüstü özenli ve güzel geçti gecemiz.  Masamızda kuş sütü eksikti diyebilirim. Türkiye’ye has yemeklerin olduğu masamızda gelen misafirlerimiz öyle keyifli görünüyorlardı ki anlatamam. Geç saatlere kadar süren sohbetimize Boğaz manzarası da eşlik etti. Teknede akşam yemeği fırsatını bize sunan sevgili güler yüzlü Joy Tekne çalışanları her şey için sonsuz teşekkürler.

FM
Yemekli Tekne Turu

Fevziye & Metin Küçük : Kızımız İstanbul’da yaşıyor. Onun yanına İzmir’den misafirliğe geldik. Bir akşam bizi Yemekli tekne turuna çıkarmak istediğini hazırlanmamızı söyledi. Açıkçası İstanbul’un kalabalık trafiğine girip o kadar yolu gitmek biraz gözümüzde büyüdüyse de kızımızı kıramadık. Kızım bizden önce gelip teknede bizi beklemiş. Gittiğimizde yanında çok yakışıklı bir delikanlı olduğunu gördük. O gün bize Mehmet ile evlenmeyi planladıklarını bu güzel haberi de Teknede Yemek esnasında bildirmek istediklerini söylediler. Yaşadığımız duyguların yoğunluğunu anlatamam. Benim güzel kızım ne zaman büyümüş de evlenmeye karar vermiş. Sevinçten gözyaşlarım gece boyunca süzüldü durdu. Tekne turu esnasında bu güzel haberden sonra eşim de damat adayını çaktırmadan izlemeye başladıJ Arada bir yanımıza gelip bir şeye ihtiyacımız olup olmadığını soran beyin ise  Teknede organizasyon düzenleyen Sinan bey olduğunu söyledi kızım. Öylesine güzel bir akşama vesile olan tüm teknede yemekli organizasyon ekibine başta Sinan Bey olmak üzere eşim ve ben sonsuz teşekkürler ederiz. Düğün de teknede olacak şimdiden karar verdik.

Özcan
Karya Bilişim

Şirketimiz adına düzenlediğimiz teknede yemekli organizasyonda atmosferi yemekleri, içecekleriyle bize unutamayacağımız bir akşam yaşatan Joy Tekne çalışanlarına nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Büyümekte olan şirketimiz için aynı zamanda bir prestij konusu olan bu tekne turu gelen konuklarımızın bizi daha yakından tanımasını da sağladı. Şirket yemeklerinin o soğuk çehresinin dışında çok sıcak bir ortamda canlı müzik performansıyla gerçekleştirdiğimiz Boğaz turu akşam yemeğimizde eleştirecek tek bir konu bile bulamıyorum. İstanbul, Boğaz, ışıl ışıl teknemiz herşey kusursuzdu. Çok teşekkürler ve sevgiler.

 

Hızlı Teklif Al