+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

YEMEKLİ BOĞAZ TURU DETAYLARI

Siz istanbul’un kıyılarını, manzarasını, denizinin kokusunu içinize çekerken kiralık yat personellerimiz de tüm profesyonellikleri ile evinizin konforunda rahat bir şekilde dinleniyormuşsunuz gibi hissedeceğiniz bir ortam sağlamak için tüm çabaları ile yanınızdalar. Kahvaltı, çay ve ikram saatleri size göre ayarlanmış günün saatlerini tercih ettiğiniz şekilde yaşadığınız bir yemekli tekne turu size tüm stres, gerginlik ve yorgunluğunuzu unutturacak.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Günlük yat kiralama ve gezilerin, en eğlenceli organizasyonların adresi Joy Tekne Organizasyon sadece ultra lüks hizmetler vermiyor her bütçeye hitap ederken kişi sayısında da belirli bir zorunluluk tutmuyor. İsterseniz birkaç kişilik küçük bir grup olun isterseniz sadece aileniz ve siz ya da iki yüz kişilik büyük bir davet verin. Joy Tekne Organizasyon kişi sayısı ne olursa olsun personellerimiz her konuk ile aynı özen ve özveri ile ilgilenir. Her bütçeye ve etkinliğe uygun alternatifler arasında kafanızdakine en uygun kiralık tekne, yat veya guleti size sunmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Siz bütçenizi belirleyin biz yemekli tekne turunu sizin için planlayalım en uygun alternatifleri sunalım ve bütçenizi yormayalım. Kiralık yat kiralama, vip tekne turu, günlük tekne turu, kiralık tekne fiyatları ve merak ettiğiniz her şeyi yanıtlamak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için Joy Tekne Organizasyon bir tık kadar yakınınızda. Dilediğiniz yerden bize ulaşabilir en güzel organizasyonlara imza atmamız için en önemli günlerinizi bize emanet edebilirsiniz. Kaliteli hizmet ve eğlencenin adresi Joy Tekne Organizasyon en mutlu günlerinizi güzelleştirmek için sizinle…

Teknede Şirket Yemekleri

Teknede şirket yemekleri, bayi toplantıları, kuruluş yıldönümü, sene sonu eğlencesi, grup eğlenceleriniz için yemekli ve yemeksiz olarak hizmet vermekteyiz. Tekne de bayi toplantılarınız da ihtiyacınız olabilecek tüm donanım ve diğer detayları size sağlıyoruz. Deniz de olsanız bile! Ayrıca şirketinizin bayi toplantısı veya özel misafirlerine Joy Boğaz Tekne Turu ile boğazın eşsiz güzelliğinde unutulmaz bir gün yaşatmak, kurmuş olduğunuz bağları daha da sağlamlaştırmak istiyorsanız teknelerimize bekliyoruz.

Teknede Organizasyon yapmanın avantajlarından en iyi şekilde faydalanmak için Joy Boğaz Tekne Turu.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Hızlı Teklif Al