+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

YATTA MEZUNİYET FİYATLARI

Konaklamalı yat partileri, hem etkinlik hem de kısa süreli bir tatil olması nedeniyle tercih edilen organizasyonlar arasında yer almaktadır. Kalabalık sayılabilecek bir arkadaş grubuna sahipseniz ve mezuniyet partisini unutulmaz bir anı haline getirmek istiyorsanız, yatta konaklamalı mezuniyet partisi güzel alternatifleri biri olabilir.

Konaklama süresine ve etkinlik boyunca seçeceğiniz alternatifleri bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Kalacağınız gün sayısına bağlı olarak, kişi fiyatları yukarı yönlü olarak değişecektir. Belli bir saat aralığına sıkıştırılmış bir eğlenceden ziyade, mini bir tatil anı olan konaklamalı yat planları, dostlarınızla hem mezuniyetinizi kutlayabileceğiniz, hem de denizin ve güneşin keyfini çıkarabileceğiniz anlar yasamanıza olanak tanır.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Yatta Mezuniyet Menüleri

Mezuniyet partileri ikramlıkları ve yemek menülerinize de bünyesinde barındıran etkinliklerdir. Parti süresince tüketilecek menülerin içeriğine göre,

  • Sıcak ve soğuk mezeler

  • Üç ve üzeri çeşitli sahip Ana yemek grupları

  • Meyve ikramı

  • Kuruyemiş ikramı

  • Tatlı ikramı

  • Alkolsüz içecekler

  • Alkollü içecekler gibi detaylardan oluşmaktadır.

Yatta Mezuniyet menüleri hem etkinliğin fiyatı hem de kalitesi üzerinde doğrudan etkili olan faktörlerden biridir. Mezuniyet partisinin özellikle yemekli olması ve alkollü içecekleri barındırması fiyatı arttıran etmenlerdendir. Kimi etkinliklerde bu iki ana bileşeni sınırsız olarak kabul edip buna istinaden bir kişi fiyatı belirlenirken, kimilerine belli bir sınır dahilinde fiyatlar belirlenir.

Yatta Mezuniyet Partilerinde Ekstralar Nelerdir?

Yatta Mezuniyet Partisi katılımcıların taleplerine bağlı olarak şekillendirilebilmektedir. Yat organizasyon firmaları tarafından yapılan bu etkinlikler içerisinde, ekstra adı verilen hizmetler vardır ve etkinlik akışına talebe bağlı olarak ek bir ücret dahilinde eklenmektedir.

Talebe bağlı olarak şekillenen ekranlardan en yaygın olanları, DJ’lerdir. DJ'ler özel müzik kabinleri ile, etkinliğinin belirlenen bir kısmında canlı ve hareketli müziklerden derlemesi yaparak, katılımcıları eğlendirmektedir. DJ’e ek olarak yine belli bir ücret karşılığında köpük banyosu da eklenebilir.

Mezuniyet partisi ekstralarından bir diğeri de parti akışına bir sanatçının dahil olmasıdır. Mini bir konser olarak da adlandırılabilecek bu detayla, katılımcılara özel mini bir konser organize edilir. Kimi partilerde, yerel halk sanatçıları da ekip olarak yat mezuniyet organizasyonuna dahil olabilir.

Ekstra olarak ifade edilen etkinlik hizmetlerine dansçı ve ya da sözler de eklenebilir. Etkinliğin yine yetkililerce belirlenmiş bir kısmında, yatta katılımcılara eğlenceli dakikalar yaşatabilmek amacıyla dans figürleri sergilenebilir.

Ektralar, standart etkinlik akışı içerisinde yer almaz. Bir organizasyon öncesinde, planlanan menüler ve parti detaylarına bağlı olarak kişi başı fiyat çıkarıldıktan sonra talep edilen ektralar ek bir fiyat olarak toplam yat mezuniyet fiyatı içerisine dahil edilmektedir.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Ucuz Yat Mezuniyet Partisi

Mezuniyet partileri, kişilerin hayatları boyunca bir ya da bir kaç kez katılabilecekleri önemli etkinlikler arasında yer almaktadır. Bu tarz etkinlikler sıklıkla tekrarlanmadıkları için, katılımcılar belli bir bütçe ayırmak konusunda cömert davranır. Ancak yine de mümkün olan en uygun bütçe ile etkinlik yapmak isteyen kişiler ucuz yat mezuniyeti partisi gibi araştırmalar yapmaktadır.

Partilerin bütçesini belirleyecek olan şey, etkinlik içerisinde yer alan detaylarla ilgili olduğundan, mezuniyet partilerinin bütçeye bağlı olarak ayarlanması da mümkündür. Uygun fiyatlı Bi mezuniyet partisi için, mümkün olduğunca ekstraların olmadığı ve alkollü içecekleri barındırmayan menüler tercih edilebilir.

Faydalı Bağlantılar:

Teknede Mezuniyet Organizasyonu
Boğazda Mezuniyet Organizasyonu Nasıl Olur?
İstanbul Boğazı'nda Mezuniyet Organizasyonu

 

Hızlı Teklif Al