+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

VİP YAT KİRALAMA YORUMLARI

SK
Vip Yat Kiralama

Sibel Kocacık : Nişanlımın Hollanda’dan gelen misafirlerini ağırlamak üzere Yat kiralamaya karar verdik. Avrupa’dan gelen insanların Türkiye’de en çok hoşlarına giden şey misafirperverlik. Yıllarca Hollanda’da yaşadıktan sonra Türkiye’ye gelen nişanlım benimle birlikte oradayken çok yardımlarını gördüğü sevgili arkadaşlarına özel bir gün yaşatma kararı aldı. Benim de canıma minnet tabi J Vip yat kiralama hizmetini almak için daha önce Joy Tekne Tur ile anlaşan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Joy Tekne tur’la konuştuk. Fiyatları sandığımdan daha makul buldum. Siz hiçbir şeye karışmayacaksınız dediklerinde çok ciddilermişJ Türk misafirperverliğini dorukta yaşattılar bize. Yemekler, içkiler, Boğaz, Adalar.. Kiralık yat değil sanki bize ait bir yattaymışçasına kendimizi rahat hissettik. Misafirlerimize ve bize yaşattığınız her şey için çok teşekkürler Joy Tekne Tur çalışanları, çok klas bir gündüJ

BD
Vip Yat Kiralama

Bircan Demir : Vallahi Adalar, Modalar derler ya, öyle gezdirdi bizi Joy Tur. Ne yalan söyliyeyim Vip yat kiralama deyince biraz ürkmüştüm. Çok şaşalı geldi bana başta. Ay ben orda ne giyerim nasıl davranırım telaşına kapılmadım değil. Arkadaşlarımın daveti üzerine hafta sonu felekten bir gün çalalım niyetine gittiğimiz Yat turunda hiç de öyle kasılmamıza gerek olmadığını anladım. Yorum yazmak için tekne kiralama şirketinin adını istediğimde Sinan Bey kötü yorum yazacaksanız vermeyelim adresi diye şaka yaptı. Sinan bey nasıl kötü yorum yapabilirim ki. Her şeyi düşünmüşsünüz. Demirleyeceğiniz yerler, yiyecekler her şey ama her şey çok güzeldi. Yıllardır bu işi yaptıkları her hallerinden belli olan Joy Tekne Tur organizasyon yaptığım araştırmaya göre onlarca tekne ve yatın sahibi. Sadece bir konuda belki eleştiri yapabilirim, lükse o kadar çabuk alıştık ki şimdi her hafta sonu Kiralık yat peşinde koşacağız anlaşılanJ

MO
Vip Yat Kiralama

Melda Onurlu : Geçen Pazar günü en yakın arkadaşım Güliz’in organizasyonu ile çok istediğimi bildiği Yat Turuna çıktık. Fenerbahçe İstanbul’da en sevdiğim yerdir. Orada marinada yatları gördükçe ne güzel diye iç çekerdim. Sağolsun Güliz, erkek arkadaşımı ayarlamış ve kalabalık bir arkadaş gurubu ile Yat kiralama firması bulmuş. Tüm gün İstanbul’u deniz üzerinde bikinilerimizle gezmek kadar heyecan verici ne olabilir ki. Unutamayacağım bu doğum günü sürprizi için arkadaşlarıma ve çok pahalı olacağını düşündüğüm bu Kiralık Yat organizasyonu sahibi sevgili Sinan Bey’e çok teşekkür ederim.

Vip Yat Kiralama

Didem Şen : Ben gezmeyi çok severim, değişik şeyler yaşamayı da. Bir farklılık olsun diye internette sörf yaparken bu hafta sonu zenginler gibi yaşayalım dedim eşime. Çok yakın aile dostlarımız Merve ve kocası Suat’ı da ayarladık. İş kiralık yat bulmaya kalmıştı. Arama motoruna yazdığımda ilk öne çıkanları aradım bizimle sıcak samimi bir şekilde konuşan Joy Tekne Tur da karar kıldık. Gerçekten de kendimizi zenginler gibi hissettiğimiz muhteşem bir gün yaşattı bize Joy Tekne. Hafif müzik eşliğinde yediğimiz yemekler, bikini ile öğlen vakti güneşlenme. Akşama doğru içtiğimiz içkiler. Bizim gibi bir günlüğüne de olsun zengin hissetmek isteyen herkese tavsiye ederiz. Vip yat kiralama sandığımızdan daha ucuzdu. Ama Yat kiralama konusunda uzman ekip bize paha biçilemez bir gün yaşattı.

SB
Vip Yat Kiralama

Serhan Bildik : Patronumun isteği üzerine Suudi Arabistanlı misafirlerimizi ağırlamak için Lüks bir yat bulmam gerekti. Yaptığım incelemeler sonucunda Vip yat kiralama konusunda uzman Joy Tekne Organizasyonu buldum. Kiralık tekne, Kiralık Yat onlarca tekne ve yat arasından seçin seçebildiğinizi. Tüm hafta sonu boyunca Yat turu yapmak üzere anlaştığımız Joy Tekne Tur bize ve müşterilerimize inanılmaz bir hafta sonu geçirdi. Yemekler, içkiler tam müşterilerimizin istediği şekildeydi. Kaliteli servisleriyle mideye hitap etmelerinin dışında göze hitap etmeyi bilen bir sunum. Bizim gibi ihracat yapan bir firmada en önemli şey müşterilerin memnuniyetidir. İstanbul’un tüm güzelliklerini bize sunan gezmedik sahil şeridi bırakmayan Joy Tekne Tur Organizasyon sorumlularına müşterilerimiz gözünde ki itibarımızı pekiştirdikleri için sonsuz teşekkür ederiz.

 

Hızlı Teklif Al