+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE YILBAŞI ORGANİZASYONU

Teknede yılbaşı kutlamasında DJ performans, havai fişek gösterisi, oryantal dans, canlı müzik grubu ya da fasıl ekibi etkinliklerini seçerek güzel bir kutlama planlayabilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz içki seçenekleri vardır. Alkollü tercih ederseniz sınırsız seçeneği sunulur.

Hediye çekilişleri gibi farklı konseptler yapabilirsiniz. Saat 12’yi gösterdiğinde ise havai fişek kutlaması olur. Tüm organizasyon boyunca video ve fotoğraf çekimi için organizatörden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Merkezi olan ısıtma sistemi sayesinde tekne salonu yeterli şekilde ısıtılır ve giydiğiniz kıyafetler ile rahat bir şekilde durabilirsiniz. Özel durumlar için salondan çıkarken üzerinize montunuzu geçirmeniz yeterlidir. Havanın durumuna göre Boğaz’ın en güzel yerlerine tura çıkılır.

 Bilgi ve rezervasyon:

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Yılbaşı Tekne Partisi

Partiye gelecek kişi sayısına göre tekne boyutu seçilir. Parti teknenin salonunda olur. Salon yüksek tavanlı ve ferahtır. 20 kişilik arkadaş grubu da 100 kişilik bir aile organizasyonu için de tekne boyutları vardır.

Ses sistemi ve ışık sistemi profesyoneldir. Yılbaşı yemeği size özel hazırlanan menüler olur. Yılbaşı akşamından birkaç gün önce tadım yaparak menünüzü kendiniz de belirleyebilirsiniz. Yemek yerken aynı zamanda tekne tura çıkar. En az sarsıntı ile konforlu bir şekilde Boğaz’ın daha önce görmediğiniz harika yerlerine gezersiniz. Tekne dilediğiniz yerde durabilir ve dilerseniz yemekten sonra canlı müzik ile dans edebilirsiniz. Canlı müzik istemezseniz sevdiğiniz şarkılar eşliğinde akşamınız güzelleşir.

Tekne Yılbaşı Programı

Ailenizle ya da sevgilinizle, arkadaşlarınızla unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi yaşamak istiyorsanız tekne turları en ideal seçenektir. Sınırsız içecek, birbirinden lezzetli menüler ve etkinlik çeşitleri ile tam istediğiniz gibi bir parti yapmış olursunuz.

Yeni yıla girerken canlı müzik, havai fişek gösterisi ile muhteşem bir başlangıç yaparsınız. Tekne kiraladığınızda turların süresi yaklaşık 5 saattir. Dilerseniz sabaha kadar eğlence devam eder. Rezervasyon yaptırmak için iletişime geçmeniz yeterlidir. Gezi teknesi, yat ve lüks yat seçenekleri bulunur.

Vejetaryen ve vegan menü seçenekleri mevcuttur. Yılbaşı yemeği size özel hazırlanır ve sınırsız içki seçeneği vardır. Alkolsüz olan menü seçeneklerini de kullanarak tam istediğiniz gibi bir etkinlik verirsiniz.

Teknede Yılbaşı

Teknede yılbaşı kutlayacağınız zaman canlı müzik dinleyerek lezzetli bir yılbaşı yemeği yiyebilirsiniz. Konsepte göre maske ve şapka dağıtılır. Özel çekiliş yaparak yılbaşınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Unutulmaz bir akşam olarak profesyonel fotoğraf ve video çekimi yaptırabilirsiniz.

Teknede size özel dans pisti olur ve burada ister canlı müzikle ister kendi getirdiğiniz şarkılarla dans edebilirsiniz. DJ performansı en çok beğenilen ve tercih edilen etkinliktir. Ateş gösterileri isterseniz yine profesyonel olarak hizmet alır ve çok eğlenirsiniz.

Yılbaşında geleneklerden biri de hep birlikte oyun oynamaktır. Tombala ya da farklı oyunlar oynayarak sevdiklerinizle güzel vakit geçirin. Her şey sizin istediğiniz gibi organize edilir.

Boğaz’da Teknede Yılbaşı

Teknede yılbaşı etkinliği için tekne özel olarak tasarlanır ve dekor oluşturulur. Yılbaşı ağacı, yılbaşı ışıkları ile tekne süslenir. Yılbaşı figürleri ile kendinizi tam anlamıyla bir yılbaşı gecesinde hissedersiniz.

Kokteyller ile güzel tatlar eşliğinde muhteşem manzaralar izleyerek yılbaşını kutlarsınız. Alkolsüz seçenek ve yalnızca kadınların olacağı bir eğlence istiyorsanız iletişime geçtiğinizde belirtmeniz yeterlidir. Tekne size özel olarak hazırlanır. Kadınlara yalnızca kadınlar servis yapar.

Teknede size zengin meze çeşitleri sunulur. Daha sonra ana yemek gelir. Ana yemeği deniz ürünlerinden seçebilirsiniz. Menüde değişiklik isterseniz iletmeniz yeterlidir. Et yemekleri ya da vegan menüler size özel hazırlanarak profesyonelce sunulur.

Faydalı Bağlantılar:

İstanbul Teknede Yılbaşı Partisi
Yılbaşı Tekne Organizasyonu

 

TEKNEDE ORGANİZASYON

2024 İstanbul Yılbaşı Programları

İstanbul Teknede Yılbaşı Partisi 2024

2024 Istanbul New Year Programs

New Year’s Boat Organization

Teknede Yılbaşı Organizasyonu

2024 New Year’s Eve Part on the Boat

Teknede Yılbaşı Partisi 2024

Istanbul New Year Party on the Boat 2024

Teknede Evlenme Teklifi

İstanbul’da Yemekli Tekne Turu Organizasyonu

İstanbul Yılbaşı Tekne Kutlaması Nasıl Olur?

Teknede Kahvaltı Organizasyonu

İstanbul Boğazında Tekne Turu Organizasyonu

Evlenme Teklifi En Özgün Fikir Nedir?

Teknede Sünnet Düğünü

Teknede Nişan Organizasyonları

En İyi Evlenme Teklifi Nasıl Olur?

Yüzme Turu Organizasyonu

Tekne Turunda Yapılabilecekler

Yatta Süpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

İstanbul Gezi Teknesi

Teknede Kurumsal Şirket Organizasyonu

İstanbul Tekne Nişan Organizasyonu

Teknede Fasıl Organizasyonu

İstanbul’daki En İyi Tekne Organizasyonu

Gemide Şirket Organizasyonu

Kurumsal Şirketlere Özel Gemi Turu

Şirketler İçin Gemi Organizasyonu

2023 Teknede Yılbaşı Organizasyonu

2023 Yılbaşı Teknede Parti

2023 Yılbaşı Teknesi

Yılbaşı Tekne Organizasyonu İstanbul

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı Tekne Partisi

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı

Tekne Partisi

Yılbaşı Tekne Organizasyonu

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı Partisi

İstanbul Boğazı Parti Organizasyonu

2023 Yılbaşı Partisi

2023 Yılbaşı Partisi Organizasyonu

2023 Yılbaşı Teknesi

2023 New Year’s Eve on the Boat in Istanbul

2023 New Year’s Eve Boat in Istanbul

2023 New Year’s Day Party Details

2023 Party Organization

2023 New Year’s Day Party Details

Tekne Partisi Pahalı Mı?

İstanbul’da Teknede Organizasyon Nasıl Yapılır?

Tekne Organizasyonu Fiyatları

 

Hızlı Teklif Al