+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE SÜNNET DÜĞÜNÜ

Sünnet düğünü hem şenliği ile hem dini olarak önemi ile geleneklerimiz arasında kültürümüzü genişleten çok önemli bir motiftir. Çocukluktan büyüklüğe bir büyüme adımı olarak sünnet erkek çocuklarımız için olduğu kadar aileler için de önemlidir. Joy Tekne organizasyon olarak çocuğunuzun mürüvvetini gördüğünüz bu mutlu günde en güzel teknede sünnet düğünü etkinliklerimiz her aileye ve her bütçeye uygun olarak düzenlenmektedir. Dini vecibeleri yerine getirirken geleneklerimizi de gerçekleştirmek gemide sünnet düğünü farkı ile çok daha zevkli ve eğlenceli olacak.

Boğazda sünnet düğünü yeniliklere açık, alışılmışın dışında seçenek arayanlar için hem farklı hem de inanılmaz eğlenceli bir ortam sağlıyor. İsterseniz gösterişli ve şatafatlı isterseniz daha sakin ve minimalist bir organizasyon hazırlanırken en küçük detay ve fikirleriniz her zaman göz önünde bulundurulur. Joy tekne sünnet düğünü konusunda da tüm imkanları sizin için seferber ederken oğlunuzun bu özel günü için kendisine özel bir dekorla ortam daha da güzelleştirilir.

Hem çocuklara uygun ortam hem de sünnet çocuğuna gösterilen özen ve ilgi oğlunuzun ve arkadaşlarının yatta sünnet düğünü organizasyonunun yıldızı olacağı şekilde planlanır. Özel fotoğraf ve video çekimleri, birbirinden güzel anı klipleri ve daha birçok hatıra çocuğunuzun sünnet düğününü her daim mutlulukla hatırlamasına vecibe olur.

İsterseniz yemekli isterseniz ikramlı kokteyl veya içkili yemek ve içecek menüleri konuklarınızın en güzel şekilde ağırlanması için hazırlanır. En şahane lezzetler, sizin isteğinize göre boğazda sünnet düğünü için planlanmış şahane bir sunumla sizlere ve konuklarınıza ikram edilir.

Boğazda sünnet düğünü alternatif organizasyon fikirleri ve dekorlar her bütçeye uygun kiralık tekne, yat ve gemilerle her kesime uygun olarak düzenlenmektedir. Havai fişek gösterileri, konfeti yağmuru, son kalitede müzik ve ışık sistemleri bu özel gününüzü süslerken oğlunuza da kendini eşsiz ve değerli hissettirecek. Gemide sünnet düğünü fiyatlarımız sanılanın aksine uçuk rakamlar olmadığı gibi birçok otel ve organizasyon fiyatının yanında cazip olarak bile gösterilebilmektedir.

İstanbul sünnet düğünü için en güzel şehirlerden biriyken boğazda sünnet düğününün gerçekleşebileceği en harikulade yerlerin başında geliyor. Yatta sünnet düğünü boğazda bulunan birçok mekanın verdiği fiyatın altında rakamlarla tarafınıza sunulmaktadır.

Açık havada gönlünüzce eğlendiğiniz, konuklarınıza unutulmaz bir gece yaşattığınız sünnet düğünü organizasyonları için bizlere ulaşabilir aklınıza takılan tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ödeme, kişi sayısı, tekne donanım ve özellikleri gibi konularda bizi ne kadar erken ve net bilgilendirirseniz size en uygun tekneyi sunmamız o kadar kolaylaşır.

Çocuğunuzun mürüvvetini gördüğünüz bu mutlu günde mutluluğunuza bizim de ortak olmamızı isterseniz site üzerinden, mail, whatsapp yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.  Teknede sünnet düğünü için bizimle iletişime geçin ve yıllar sonra da neşeyle hatırlayacağınız anılara imza atalım.


TEKNEDE SÜNNET DÜĞÜNÜ YORUMLAR

H&C
Hülya & Ceyhun
(19/03/2016)

Oğlumun teknede sünnet düğününü gerçekleştirdim Süper bir Organizasyon oldu her şey dahil zaten fotoğrafından tutunda süslemesine kadar her şey mevcut. Çok memnun kaldım. Bir çok mekana göre çokta uygun fiyat veriyor ama hizmet anlamında o mekanların üstünde. Tekne deyip geçmeyin teknedeki eğlenceyi başka mekanlarda yakalayamazsınız hem farklı oluyorsunuz. Tavsiye ederim.

N&Ö
Naşide & Öztürk Alkan

Biz oğlumuzun sünnet organizasyonunda farklı bir şey yapıp onunla beraber ekonomik gücü yeterli olmayan iki küçük kardeşimizi de aynı anda sünnet ettirdik. Bizim gibi ekonomik gücü kendisine yeten bir ailenin böyle sorumluluklar almasını vicdani ve toplumsal bilinç adına çok önemli buluyoruz. Yapmışken en iyisini yapalım dedik eşim Naşide ile konuştuğumuzda prenslere layık bir tören düzenleyelim dedik üç delikanlıya. Teknede sünnet düğünü fikrine ne dersin deyince tabi ki olur dedik ve internetten araştırdık. Joy Tekne Organizasyon ile yaptığımız iletişim sonucunda bizim bu hassasiyetimizi gören Sinan Bey eksik olmasın çorbada bizim de tuzumuz bulunsun diyerek yemek/içmek bedelinin kendileri tarafından karşılanacağını belirttiler. Sünnet düğünü organizasyonu esnasında üç küçük prens ve bizler onların aileleri o kadar özel anlar yaşadık ki bu sözcüklerle anlatılamaz. Slayt gösterileri, oyuncaklar, yetişkinlerin eğlenebilmesi için hazırlanan ortam, yiyecekler, içecekler kısacası tüm servis harikaydı. Boğazda sünnet töreninde hassasiyetini bizden eksik etmeyen Teknede sünnet düğünü için masrafları olabildiğince aza indiren sevgili Sinan Bey’e ve onun nezdinde tüm güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkürler ve sevgiler. Öztürk Alkan

G&S
Gülcan & Sami Yürekli

Biz Ankara’da yaşayan bir aileyiz. İstanbul’dan işimiz gereği beş sene önce Ankara’ya taşındık. Bu esnada oğlumuz 6 yaşına girdi, işler güçler derken ancak bu yaşta sünnet ettirme olanağı bulduk. Bizim ailelerimiz halen İstanbul’da olduğu için Sünnet Düğünü organizasyonunu İstanbul’da yapmaya karar verdik. Sağolsun iki dedesi de elimizi cebimize sokturmadılar. Tüm masrafları üstlendiler. Zaten bu Sünnet organizasyonunu da oğlumun halası Sevinç düzenledi. Boğazda sünnet yapacağımızı öğrendiğinde Selim’cimin havaya zıplayışını görmeliydiniz. Oleyy diye bir zıplayışı vardı. Teknede sünnet düğünü inanın hayallerimizin ötesindeydi, oğlumuz prensler gibi görünüyor dedeleri ve anane babaannesi onun peşinden koşturuyordu. Böylesine sevinçli bir günü bize yaşattıkları için başta aileme sonra da organizasyon yetkilisi Sinan Bey’e kucak dolusu sevgiler.

K&G
Kaan & Görsen
(18/03/2016)

Oğlumun sünnet düğünü için Joy Tekne Turunu seçtik. Seçenekler çoktu ama biz oğlumun denizi ve gemileri çok sevmesinden dolayı teknede sünnet düğünü yapmaya karar verdik. Araştırmalarımız sırasından Sinan beyle tanışarak bir annenin oğlu için neler isteyebileceğini bilmesi yeri geldiğinde beni yönlendirmesi ve bütün isteklerimi yerine getirmesi düğün sahibi olarak hiçbir tedirginliğimin olmamasını sağladı. Yanılmadığımı sünnet günü anladım. Yemekler sıcacık sunumlar masa düzeni süslemeler oğlumun arkadaşları için yaptığı özel alan ve özel yemekler çok güzeldi. Çalışanlar işini severek yapıyorlar.

S&F
Semiha & Faruk Yılmaz

Ben eşim ve kendi adıma Joy Tekne Tur çalışanlarına sonsuz gönülden teşekkür ederim. Oğlumuz Furkan’ın Sünnet organizasyonununu Joy tekne Organizasyonla yaptık. Oğlumuz 5 yaşında, sünnet düğününden önce o kadar korkuyordu ki anlatamam. Ama sünneti yapılıp Boğazda Sünnet için tekneye bindiğimizde tüm korkuları sanki uçup gitti. 110 kişiyi bulan konuklarımız da balonlarla süslenmiş sünnet yatağı baş köşeye konmuş Teknede Sünnet törenimizi gördüklerinde ayrı ayrı memnuniyetlerini eşime ve bana söylediler. Sünnet Düğünü organizasyonunu hakkıyla yerine getiren güler yüzlü servisleriyle bizi mutlu eden Joy Tur çalışanlarına çok teşekkürler ve sevgiler.

B
Berkin Ailesi

Biz oğlumuz adına size kucak dolusu sevgiler yolluyoruz. Ne güzel bir Sünnet Düğünü organizasyonuydu Palyaço bile getirilmişti. Canım oğlum sünnet olduğunu bile unuttu. Annem kayınvalidem, görümcelerim tüm akrabalarım bayıldılar. Çalan müzik, hele o yemekler. Sünnet organizasyonu değil de sanki normal düğün havası estirdiler. Teknede sünnet hayallerimden bile güzeldi. Şu anda bunları size tekne de çekilen fotoğraflara bakarken yazıyorum. Kocama da söyledim oğlumuz büyüyünce güzeller güzeli gelin adayımızla böyle bir teknede Boğazda düğün yapalım olur mu diye. Bize bu mutluluğu yaşatan Joy Tekne turu çalışanları sizleri seviyoruz. İyi ki varsınız.

Y&S
Yasin & Soylu
(03/08/2013)

Sünnet düğünümüz için seçmiş olduğumuz her şey çok başarılıydı. Yemekler, sunumlar ve istemiş olduğum süslemeler olsun oğlumun Padişah gibi gelişi gözümün önünden çıkmıyor.

Çok teşekkürler Joy Boğaz Tekne Turu.

A&S
Aydan & Semih
(07/12/2013)

Merhabalar;

Joy Boğaz Tekne Turu ile teknede düğün organizasyonumuzu gerçekleştirdik. 350 kişilik Sünnet düğünü için seçtiğimiz tekne çok şık ve güzeldi. Yemekler ve süslemeler harikaydı.

Teşekkürler Sinan Bey

Y&T
Yasemin & Tolga
(22/10/2015)

Oğlumun sünnet düğününü teknede yaptık ve çok güzel unutulmaz bir düğün oldu. Yemek konusunda olsun soğuk mezeler konusunda olsun sunum ve hizmet gayet başarılıydı. Her an yanımızda olan Sinan Bey bütün isteklerimize cevap verdi.

Joy Tekne Turuna sonsuz Teşekkürler.

M&M
Melisa & Melih
(03/09/2015)

Oğlumun sünnet düğünü için Sinan bey ve ekibiyle bir araya gelip çok güzel bir teknede sünnet düğünü gerçekleştirdik. Oğlum tekneleri çok seviyordu ve bu fikir ondan çıktı. Bizde onun isteği doğrultusunda sünnetini yaptık. Rabbim izin verirse de düğününde teknede gerçekleştireceğiz.

Teşekkürler Joy Tekne Turu.

BK
Batuhan KILIÇ
(30/08/2014)

Merhabalar; 

Joy Boğaz Tekne Turunda Oğlumun Sünnet düğününü gerçekleştirdik. Yemekli ve şık bir organizasyon oldu yemekleri gayet güzel ve sıcak ikram edildi. Canlı müziği, güler yüzlü hizmeti ve Boğazın eşsiz manzarasında güzel bir organizasyon oldu. Bizim beklentimizin fazlasını karşıladılar. Özellikle palyaçosu çok profesyoneldi, gece boyunca tüm çocukların ilgi odağı olup, misafirlerimizin daha rahat ağırlamamızı sağladı.

Joy Boğaz Tekne Turu ekibine ve Sinan Beye teşekkür ederiz.

E&S
Efe & Süleymanoğlu
(27/06/2014)

Oğlumun sünnet düğününde göstermiş olduğunuz ilgi alaka için teşekkürler. Teknenin süslemeleri yemekler çok güzeldi. Oğlumu o tahtın üstünde Padişahlar gibi olması beni çok duygulandırdı. Sizlerin sayesinde bu güzel organizasyon sıkıntısız ve çok güzel geçti. Teşekkürler Sinan Bey ve ekibi.

SÜLEYMANOĞLU Ailesi

Ö&E
Ömer & Erdoğan
(23/06/2014)

Oğlumun sünnet düğünü için Joy Boğaz Tekne Turunu seçtik ve iyi ki seçmişiz diyoruz yemekler mükemmelin ötesindeydi sunumları da bir o kadar harika süslemeler tam benim oğlum için hayal ettiğim gibi oldu. Altın süslemeler, şamdanlar çok şıktı isteklerimiz doğrultusundaydı her şey. Özel tutuğumuz palyaço teknede özel olarak ayarladığımız bölümde hem misafirlerimizin çocuklarını hem de sünnet çocuğunu çok güzel eğlendirdi. Bizde büyükler olarak içimiz rahat ve huzurlu bir şekilde eğlendik. Konuklarımdan aldığım yorumlar doğrultusunda söylemeliyim ki çok arkadaşım teknede sünnet düğünü için Sinan Beyi ve ekibini tercih edeceklerdir.

U&P
Umut & Parçalı
(27/05/2014)

Teknede sünnet düğünümüz inanılmaz güzel geçti emeği geçen JOY BOĞAZ TEKNE TURU ve Ekibine Teşekkürler.

S&G
Sanem & Göktuğ Çevik

Merhabalar, biz katıldığımız bir tekne turu organizasyonundan sonra canımız oğlumuz Efecan’ın Sünnet Düğünü organizasyonu teknede yapmaya karar verdik. Başta acaba çok mu pahalı olur falan derken internetten baktık her hangi bir düğün salonundan çok az bir farkı olduğunu gördük. Teknede sünnet düğünü İstanbul’un o eşsiz manzarasının büyüsüyle biricik oğlumuza yaptığımız Boğazda Sünnet düğünüçekilen fotoğraflar, servis edilen yemekler tam anlamıyla şahaneydi. Etrafta koşuşturan çocuklar, hediyelere boğulmuş oğlumuzun mutluluğu görülmeye değerdi. Tek çocuğumuz olan Efecan’ın bu ilk mürüvvetinde bize her konuda yardım eden ilgisini alakasını üzerimizden bir dakika bile eksik etmeyen tüm organizasyon çalışanı arkadaşlara çok teşekkür ederiz. Sevgili Sinan Bey, söylediğiniz her şeyi tam olarak yaptınız size de ayrıca sevgiler.

T&E
Ege
(24/07/2016)

Oğlum Ege daha tekneden inerken şunu söyledi "Anne birdaha teknede düğün yapalım mı?" 
Hava güzel, deniz güzel, tekne güzel...
Teknede sünnet Organizasyonu harika, tüm sevdiklerimiz yanımızda...
Daha ne isterdik ki. 
Ellerinize, emeklerinize sağlık. Çok teşekkür ediyoruz. Sevgilerimizle...

K&G
Kaan
(18/03/2017)

OĞLUMUN SÜNNET DÜĞÜNÜ İÇİN JOY TEKNE ORGANİZASYONU SEÇTİK SEÇENEKLER ÇOKTU AMA BİZ OĞLUMUN DENİZİ VE GEMİLERİ ÇOK SEVMESİNDEN DOLAYI TEKNEDE SÜNNET DÜĞÜNÜ YAPMAYA KARAR VERDİK. ARAŞTIRMALARIMIZ SIRASINDAN SİNAN BEYLE TANIŞARAK BİR ANNENİN OĞLU İÇİN NELER İSTİYEBİLECEĞİNİ BİLMESİ YERİ GELDİGİNDE BENİ YÖNLENDİRMESİ VE BÜTÜN İSTEKLERİMİ YERİNE GETİRMESİ DÜĞÜN SAHİBİ OLARAK HİÇBİR TEDİRGİNLİĞİMİN OLMAMASINI SAGLADI. VE YANILMADIĞIMI SÜNNET GÜNÜ ANLADIM.YEMEKLER SICACIK SUNUMLAR MASA DÜZENİ SÜSLEMELER OĞLUMUN ARKADAŞLARI İÇİN YAPTIĞI ÖZEL ALAN VE ÖZEL YEMEKLER ÇOK GÜZELDİ.ÇALIŞANLAR İŞİNİ SEVEREK YAPIYORLAR

GÖRSEN AİLESİ

Metin
Metin Ailesi

Oğlumuzun sünnet düğünü için Joy Tekne organizasyonda güzel bir tekne ayarladık daha doğrusu sinan bey bizim için ayarladı. 200 kişilik yemekli bir sünnet düğünü teknede hem salondakinden daha güzel hem daha görkemli oldu. Ama gerçek manada görkemli oldu çünkü muazzam bir tekne her ayrıntısı düşünülmüş bir organizasyon eksiksiz bir ortam vardı. En başta oğlum ve arkadaşlarının böyle bir günde eğlenmesi annesi olarak benim için çok önemliydi ki onların da mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Yemek olarak et yemeği menüsü istemiştik ve tatlıyı değiştirmiştik ki bunlar da çok güzel bir şekilde uygulanmıştı. Tüm ailemiz ve yakınlarımız çok güzel bir şekilde ağırlanırken biz de sünnet düğünü sahibi olarak hiç yorulmadık ve hiç gözümüz arkada kalmadı çünkü her masayla tek tek ilgilenildi. Joy Tekne Organizasyona bu güzel sünnet töreni için teşekkür ederim tüm ailemiz ve oğlum adına. En doğru seçimi yaptık ve bizi yanıltmadılar.

Acar
Acar Ailesi

Eylül ayının başında iki oğlumuz için sünnet düğünü yaptık ki sünnet düğünü için erkek evlat sahipleri için gerçekten en güzel mürüvvetlerden biri. Biz de bu yüzden teknede sünnet düğünü tercih ettik ve Joy Tekne organizasyonla sünnet düğünü düzenlemeye karar verdik. İlk irtibata geçtiğimiz andan itibaren Sinan bey bizimle canı gönülden ilgilendi ve bize en çok hitap eden ortamı ve sünnet teknesini hazırlamak için elinden gelenden fazlasını yaptı. Teknede sünnet yemeği de lazer gösterileri de eğlence ve müzikler ve çocuklar için etkinlikler de çok güzeldi. Sünnet düğünün her anı cıvıl cıvıl geçti. Hem büyükler hem çocuklar çok güzel şekilde eğlendi. Böyle güzel bir geleneği yerine getirdiğimiz için  mutluyken oğullarımızın mutluluğunu görünce inanın ne hissedeceğimizi şaşırdık. Tüm personel bizi el üstünde tuttu ve misafirlerimi en kusursuz şekilde ağırladılar. Ne kadar teşekkür etsek az kalır ama biz yine de sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. İnşallah çocuklarımızın düğününde de sizinle olmak isteriz.

 

TEKNEDE ORGANİZASYON

2024 İstanbul Yılbaşı Programları

İstanbul Teknede Yılbaşı Partisi 2024

2024 Istanbul New Year Programs

New Year’s Boat Organization

Teknede Yılbaşı Organizasyonu

2024 New Year’s Eve Part on the Boat

Teknede Yılbaşı Partisi 2024

Istanbul New Year Party on the Boat 2024

Teknede Evlenme Teklifi

İstanbul’da Yemekli Tekne Turu Organizasyonu

İstanbul Yılbaşı Tekne Kutlaması Nasıl Olur?

Teknede Kahvaltı Organizasyonu

İstanbul Boğazında Tekne Turu Organizasyonu

Evlenme Teklifi En Özgün Fikir Nedir?

Teknede Sünnet Düğünü

Teknede Nişan Organizasyonları

En İyi Evlenme Teklifi Nasıl Olur?

Yüzme Turu Organizasyonu

Tekne Turunda Yapılabilecekler

Yatta Süpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

İstanbul Gezi Teknesi

Teknede Kurumsal Şirket Organizasyonu

İstanbul Tekne Nişan Organizasyonu

Teknede Fasıl Organizasyonu

İstanbul’daki En İyi Tekne Organizasyonu

Gemide Şirket Organizasyonu

Kurumsal Şirketlere Özel Gemi Turu

Şirketler İçin Gemi Organizasyonu

2023 Teknede Yılbaşı Organizasyonu

2023 Yılbaşı Teknede Parti

2023 Yılbaşı Teknesi

Yılbaşı Tekne Organizasyonu İstanbul

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı Tekne Partisi

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı

Tekne Partisi

Yılbaşı Tekne Organizasyonu

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı Partisi

İstanbul Boğazı Parti Organizasyonu

2023 Yılbaşı Partisi

2023 Yılbaşı Partisi Organizasyonu

2023 Yılbaşı Teknesi

2023 New Year’s Eve on the Boat in Istanbul

2023 New Year’s Eve Boat in Istanbul

2023 New Year’s Day Party Details

2023 Party Organization

2023 New Year’s Day Party Details

Tekne Partisi Pahalı Mı?

İstanbul’da Teknede Organizasyon Nasıl Yapılır?

Tekne Organizasyonu Fiyatları

 

Hızlı Teklif Al