+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE NİŞAN ORGANİZASYONLARI

Nişan töreni birbirini seven ve yuva kurmak isteyen iki kişinin evlilik yolunda attığı en önemli adımdır. Geleceğe umutla bakarken sevdiklerinizin yanınızda olacağı bu güzel günde teknede nişan töreni yaparken Joy Tekne Organizasyon da tüm içtenliği ve profesyonelliği ile yanınızda olacak. Birbirini tanıma ve emin adımlarla büyük bir mutluluğun, sevgi dolu bir yuvanın temellerini atarken teknede nişan organizasyonu tercihini bizden yana kullanan tüm müşterilerimiz tekne ve kiralık yatlarımızdan yüzlerinde gülümsemeler ile ayrılarak bize gecenin en büyük mutluluğunu yaşattılar.

Aile ve akrabaların tanışıp kaynaştığı, yüzüklerin takılırken düğün gününe bir adım daha yaklaşıldığı bu önemli günde küçük çaplı sade bir kokteyl de düzenlenebilir ya da daha enerjik ve eğlence temalı bir parti de yapılabilir. Teknede nişan kutlaması yapılırken misafir sayısı, törenin şekli, süresi gibi etkenler ve siz değerli misafirlerimizin istekleri göz önünde bulundurulur ve buna göre prova ve hazırlıklar yapılır. Nişan organizasyonu tekne, gemi  veya kiralık yatta olacak diye gözünüzü korkutmanıza hiç gerek yok zira Joy Tekne Organizasyon her bütçeye ve herkese hitap eden ücret ve ödeme seçenekleri ile düğün salonlarında yapılan nişan ve düğün törenlerinden daha uygun seçenekler sunmaktadır.

Teknede nişan organizasyonu yapılırken ortam süslemeleri, dekor, oturma planı gibi detaylar sizlerle görüşülüp prova yapılır gece buna göre organize edilir. Ailelerin ve nişanı yapılan gençlerin isteklerine göre etkinlikler, havai fişek ve dans gösterileri gibi eğlenceler düzenlenirken sade bir kokteyl tercih edenler için de sakin ve minimalist bir ambiyans yaratılır. Teknede nişan konusunda her bütçeye uygun tekne ve gemiler seçilirken sizlere en uygun alternatifler sunulur. Nişan tarihi, teknen varış ve kalkış saati gibi detaylar aksaklığa mahal vermeyecek şekilde çok çok öncesinden prova ederek hazırlanılır.

Teknede nişan töreni sizin tercihine göre yemekli ve yemeksiz olarak yapılabilir. Kokteyl parti şeklinde de düzenlenebilen gecede alkollü veya alkolsüz içecek menüleri sizin talebiniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. İsterseniz aile arasında küçük bir kutlama için isterseniz dolu dolu bir eğlence için ekonomik, lüks ve delüks tekne ve yatlarımızdan beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Teknede nişan organizasyonu ve kutlamalarımızda eski ve yeni gelenekleri bir araya getirerek kuşaklar arası gönül bağını da sağlamlaştırırken güncel ve yeni uygulamalarla modern ve çağdaş bir çizgiyi de sizlere sunuyoruz.

Nikah günü adım adım yaklaşırken mutluluğunu perçinlemek isteyen herkesi tekne ve yatlarımızla ilgili bilgi alması için tüm teknoloji olanaklarıyla bilgilendirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Boğazda nişan yaparken hem muhteşem bir atmosfer ve romantizmin şehri İstanbul’un görkemi ile süslenecek bir nişan töreni sizi se sevdiklerinizi fazlasıyla mutlu edecek.

Boğazda nişan kutlamasına ait tüm detayları, tarih ve yeri, nişan organizasyonu kapsamında ne gibi etkinlikler olduğunu bize site üzerinden, whatsapp, mail ve telefondan ulaşarak sorabilirsiniz. Kiralık tekne, teknede nişan kutlaması fiyatları, gemide nişan töreni ve diğer tüm etkinliklerin favori adresindesiniz. Joy Tekne Organizasyon farkı ile muhteşem bir geceye imza atmak ve mutluluğunuza mutluluk katmak için bizimle iletişime geçin.

Evet hava durumu ne olursa olsun teknelerimizde yağmurlu havada bile iftar yemeği verebiliyoruz. Bütün teknelerimizin kapalı salonu ve ısıtma sistemi mevcut. Teknede iftar yemeği yağmurlu havada yine boğazı gezerek gerçekleşiyor.

 

TEKNEDE ORGANİZASYON

2024 İstanbul Yılbaşı Programları

İstanbul Teknede Yılbaşı Partisi 2024

2024 Istanbul New Year Programs

New Year’s Boat Organization

Teknede Yılbaşı Organizasyonu

2024 New Year’s Eve Part on the Boat

Teknede Yılbaşı Partisi 2024

Istanbul New Year Party on the Boat 2024

Teknede Evlenme Teklifi

İstanbul’da Yemekli Tekne Turu Organizasyonu

İstanbul Yılbaşı Tekne Kutlaması Nasıl Olur?

Teknede Kahvaltı Organizasyonu

İstanbul Boğazında Tekne Turu Organizasyonu

Evlenme Teklifi En Özgün Fikir Nedir?

Teknede Sünnet Düğünü

Teknede Nişan Organizasyonları

En İyi Evlenme Teklifi Nasıl Olur?

Yüzme Turu Organizasyonu

Tekne Turunda Yapılabilecekler

Yatta Süpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

İstanbul Gezi Teknesi

Teknede Kurumsal Şirket Organizasyonu

İstanbul Tekne Nişan Organizasyonu

Teknede Fasıl Organizasyonu

İstanbul’daki En İyi Tekne Organizasyonu

Gemide Şirket Organizasyonu

Kurumsal Şirketlere Özel Gemi Turu

Şirketler İçin Gemi Organizasyonu

2023 Teknede Yılbaşı Organizasyonu

2023 Yılbaşı Teknede Parti

2023 Yılbaşı Teknesi

Yılbaşı Tekne Organizasyonu İstanbul

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı Tekne Partisi

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı

Tekne Partisi

Yılbaşı Tekne Organizasyonu

İstanbul Boğazı’nda Yılbaşı Partisi

İstanbul Boğazı Parti Organizasyonu

2023 Yılbaşı Partisi

2023 Yılbaşı Partisi Organizasyonu

2023 Yılbaşı Teknesi

2023 New Year’s Eve on the Boat in Istanbul

2023 New Year’s Eve Boat in Istanbul

2023 New Year’s Day Party Details

2023 Party Organization

2023 New Year’s Day Party Details

Tekne Partisi Pahalı Mı?

İstanbul’da Teknede Organizasyon Nasıl Yapılır?

Tekne Organizasyonu Fiyatları

 

Hızlı Teklif Al