+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE MEZUNİYET ORGANİZASYONU

Hem kişisel açıdan hazırlıkların yapıldığı en özel kıyafetlerin seçildiği bu etkinlikler, hem de organizasyonu bakımdan unutulmaz bir anı olarak saklanmak istenir. Denizin üzerinde yapılan konseptli ve muhteşem bir ambulansa sahip organizasyonlarda, mezuniyet gününüzü unutulmaz bir anı haline getirmeniz mümkün olmaktadır.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Teknede Mezuniyet Fiyatları

Tüm organizasyon türlerinde kişi fiyatını etkileyen belli başlı ölçütler bulunmaktadır. Bu ölçütlerden ilki, şüphesiz organizasyonun içeriğidir. Teknede mezuniyet fiyatları, söz konusu olduğunda da bu durum değişmez. Organizasyonun kişi fiyatının netleştirilebilmesi için,

  • Kaç kişilik bir grup için düzenleneceği

  • Organizasyon sürecinde ne tür ikramlıkların hazırlanacağı

  • Ana yemek servisinin bulunup bulunmayacak

  • Menüye ve katılım fiyatına dahil edilecek alkollü ya da alkolsüz içecekler

  • Etkinlik kapsamına dahil edilen promosyon ürünler (anı objeleri , fotoğraf çekimleri, VİP araçla transfer hizmeti vb. )

  • Etkinliğin gerçekleştirileceği lokasyon ve etkinlik türü

  • Etkinlik kapsamında yer alan diğer animasyonlar ve uygulamalar belirlenmelidir.

Teknede Mezuniyet Balosu

Teknede Mezuniyet Balosu genel anlamda teknelerle ve yaşlarda gerçekleştirilen lise ve ya üniversite mezuniyetleri etkinlikleridir. Okulun son döneminin gelmesi ile birlikte zaman zaman mezun olacak öğrencilerden biri tarafından zaman zaman da okul yönetimince organize edilmektedir.

Teknede lise mezuniyeti etkinliği, hayatlarının yeni bir dönemine başlayacak olan lise son sınıf öğrencileri için organize edilir. Genellikle okul yönetimi tarafından planlanan bu etkinlikler, tercihe göre gün içerisinde ve ya gece yapılabilir. Hayatlarının yetişkinlik evresine başlayacak olan katılımcılar için lise mezuniyeti organizasyonları büyük önem taşır. Kıymetli arkadaşlıkların, unutulmaz deneyimlerin yaşandığı lise sürecinin bitişinin göz kamaştıran bir organizasyonları taçlandırılması herkes için önemlidir. Yeni reşit olan bir gruba hitap eden bir Etkinlik olacağı için, hem tercih edilecek ikramlıklar hem de güvenlik açısından son derece seçici davranılması gerekir. Bu anlamda profesyonel organizasyon firmaları ile çalışmak faydalı olacaktır.

Teknede üniversite mezuniyeti organizasyonları da yine hayatlarının bir dönemini kapatan ve profesyonel iş yaşamına doğru adım atacak olan bireylere hitap eder. Üniversite mezuniyet organizasyonları okul yönetiminin yani sıra, ekip içerisinden öğrenciler tarafından düzenlenmektedir. Kişilerin taleplerine ve bütçelerine bağlı olarak şekillendirilebilen bu organizasyonlar için ağırlıklı olarak gece tercih edilir.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Mezuniyet Yat Kiralama

Mezuniyet organizasyonlarında unutulmaz bir ortam yaratmak istediğinizde, deniz en ideal tercihlerde biri olur. Deniz üzerinde yapılan mezuniyet organizasyonlarında, tercih edilen deniz aracı yattır. Bu sayede hem organizasyonun yapılabileceği alan yaratılabilir, hem de Etkinliğin kapsamının genişletilmesi mümkün olur.

Mezuniyet yat kiralama işlemi yapıldıktan sonra, etkinlik gününe dek planlamalar yapılır. Yapılan planlamalar etkinlik günü içerisinde yatın demirleneceği alan, organizasyonda görev alacak görevliler, etkinlik akışı, ikramlıkların hazırlanması ve diğer hazırlıklardır. Mezuniyet yat organizasyonlarında, dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri güvenlik ve görev alacak personellerin. Deniz üzerindeki aktivitelerde standart görevlilerin yani sıra, kaptan ve can kurtaran gibi görevliler de yer alır. Kaptanlar organizasyonun yapılacağı deniz aracından sorumludur. Can kurtaran ise, yaşanabilecek olası bir kazanın önlenebilmesi için hazırda durmalıdır.

Mezuniyet yat organizasyonu gerekli önlemler alındığında unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz şahane etkinliklerdir. Hiçbir detayın atlamadan yapılabilmesi için profesyonel anlamda hizmet veren kişilerle ve firmalarla çalışmanız faydalı olacaktır. Bu sayede deniz üzerinde mükemmel bir mezuniyet organizasyonuna dahil olabilirsiniz.

Faydalı Bağlantılar:

Teknede Mezuniyet Balosu Fiyatları
Boğazda Mezuniyet Organizasyonu Nasıl Olur?

 

Hızlı Teklif Al