+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE KADINLAR MATİNESİ

Kadınlar arasında eğlenmenin pek çok yolu yordamı vardır. Ancak keyif dolu ve akla kazınacak bir eğlence düşünüldüğü zaman daha detaylı konseptler göz önünde bulundurulmalıdır. Yılların eskitemediği kadınlar matinesi, günümüz şartları ve konforu dâhilinde teknede kadınlar matinesi konseptiyle düzenlenmektedir. Bu konsept içeriğine bakacak olduğumuzda bir hayli sunum zarafeti ve şenliği aratmayan güzel bir atmosfer öne çıkmaktadır. Peki, kısaca nedir bunlar diye soracak olursanız; şöyle özetleme yapabiliriz.

Canlı müzik, fasıl ekibi, zenne şov, canlı dj performansı, olağan üstü süslü masalar, sınırsız çay ikramları, soft içecek türleri, fix menüler ve daha fazlası var diyebiliriz. bu şekilde özetlediğimiz kadınlar matinesi hakkında akla gelen diğer soru başlıklarını ise aşağıdaki gibi inceliyoruz.

0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Hızlı Teklif AlWhatsApp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:
0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Kadınlar Matinesinde Ne Giyilir?

Her kadın için kendine özel yakıştırdığı kıyafet türleri vardır. Bazıları modaya meydan okuyan türden olduğu için yıllarca eskimeyen türdedir. Ve bunun yanı sıra düğün ve çeşitli davetler için son derece uygundur. Fakat kadınlar matinesi çok rahat olabileceğiniz bir ortam olduğundan kadınlar matinesinde ne giyilir sorusuna cevaben istediğiniz kıyafet şeklinde cevap verebiliriz. Biraz sükseli görünmek isterseniz, ışıltılı ve göz kamaştırıcı kıyafetler tercih etmeniz önerilir. Ayrıca 1 Ekim’de başlayacak olan tekne turu kadınlar matinesinde sonbahar aylarına uygun abiye tarzı seçmeniz önemli bir tercih konusudur. Çünkü rahatlığınız hep ön planda olmalıdır.

Kadınlar Matinesi Fiyatı

Kadınlar arasında her şeye özgü biçilen bir fiyat tablosu olduğu doğrudur. Özellikle konu kendileriyle ilgili olunca içeriğine bakarak duruma veya maddeye fiyat biçmek değişkenlik taşıyor. Eğlenmeyi seven ve bir Türk kültürü şeklinde ilerleyen kadınlar matinesi fiyatı ise değişkenliğe sahiptir. Organizasyonu yöneten ekip başı kişi, kişisel anlamda ücret belirleyebilir. Aynı şekilde kişi başı şeklinde tekne organizasyon yetkili firmasına direkt ödeme yapabilirsiniz. Bunla beraber matineye gelen kadın sayısı çok önemli bir faktördür. Bu yüzden net bir fiyat belirtmek tamamen yanlış olabilir. Bu konuda detaylı bilgi ve rezervasyon için şimdiden aramanız isabet olacaktır.

Kadınlar Matinesi Ne Zaman?

Kadınlar matinesi ne zaman sorgusu düğün sezonunun bitmeye yakınlaşmasıyla beraber en çok sorgulanan popüler sorulardan biri oldu. Özellikle tekne organizasyonu şeklinde öne çıkan bu konseptlerle ilgili en belirgin tarihin 1 Ekim olduğunu söylemeliyiz. Muhteşem atmosfer, ışıklandırma sistemi, en güzel şarkılar ve kurulu masalar beraberinde tek bir fiyat ödeyip istediğiniz kadar eğlenebileceksiniz. Yeter ki bunu isteyin ve kendinize zaman ayırın. Çünkü kadınlar matinesinin ortamı tek bir kez keşfedilince bile vazgeçilmez oluyor. geçmişten günümüze konsept genişleten en sosyal aktivitenin kadınlar veya gece matineleri olduğunu unutmamalısınız.

0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Hızlı Teklif AlWhatsApp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:
0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Gece Matinesi Ne Demek?

Kadınların kendi aralarında eğlenmeye hakkı olduğu gerçeği değiştirilemez durumdadır. Buna istinaden yoğun çalışanların, ev hanımlarının ya da hayatında fark oluşturmak isteyen kadınların araştırdığı başlıca sorunun gece matinesi ne demek şeklinde öne çıktığını görmekteyiz. Gece matinesi diğer ismiyle kadınlar matinesidir. Kadınlar matinesi ise sosyalleştiren ve farkındalık oluşturan kadınların çocuklarıyla dâhil şekilde gelebileceği kadınlara özel programdır. Bu programlar özel itinayla hazırlanır. Son derece eğlencelidir.

Stres attıran ve bir o kadar da sinerji yaratan bu ortamlar kadınların bir arada kaynaşmasını da sağlar. Sanatçı eşliğinde sevilen parçaları seslendirmek, dans etmek, rahatça eğlenebilmek tamamen bu ortamdadır. Matinelerin tekne ortamında olması ise mükemmel bir ambiyans yakalamak anlamındadır. Havanın ferahlığından faydalanıp boğaz manzarası eşliğinde eğlenebilmek akılda kalıcı bir anı olarak iz bırakacaktır.

 

Hızlı Teklif Al