+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE İFTAR YORUMLARI

Joy Tekne Organizasyonu farkıyla teknelerimizde iftar yapmış olan konuklarımızdan gelen yorumlar...

ZD
Zafer Dekorasyon

Şirketimizin Teknede İftar Organizasyonunu Joy Tekne Turu ve ekibiyle gerçekleştirdik. Çok memnun kaldık, organizasyon harikaydı, özellikle Sinan beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Başarılarınızın devamını dileriz.

Elvan İnşaat

Sevgili Sinan Bey;

2016 Ramazan ayında gerçekleştirdiğimiz Teknede İftar Yemeği organizasyonundan dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Yemekleriniz, personeliniz, ilginiz alakanız ve hizmetiniz kısacası her şey çok güzeldi. Bundan sonraki tüm organizasyonlarımızı sizinle gerçekleştireceğimizi belirtmek isterim.

Elvan İnşaat
DİNÇER BULAT

 

FD
Final Dergisi Dağıtım Grubu

Şirketimizin Teknede İftar Yemeği Organizasyonunu Joy Tekne Turu ile gerçekleştirdik. Her şey istediğimiz gibi ilerledi Sinan bey ve Zeki Beyin ilgi alakası sıcak kanlılığı bir yana verdikleri sözlerin hepsini tek tek yerine getirdiler. Hatta bize çok güzel süprizde yapmışlar. Canlı müzik fasıl ekibi hediye ettiler. Her şey için teşekkür ederiz, sizleri çok sevdik biz. Bundan sonra tüm organizasyonlarımızı sizlerle gerçekleştireceğmizi belirtmek isteriz.


FİNAL DERGİSİ
DAĞITIM GRUBU

İTKİP
İTKİP Genel Sekreterliği

Teknede İftar Yemeği Organizasyonumuzda, Sinan bey ve ekibi organizasyonun başından sonuna yanımızdaydı. Yiyecekler, müzik ve ortam tam istediğimiz gibiydi. Çok çok güzel bir Teknede İftar programı oldu, her şeyiyle içimize sindi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Çok çok güzeldi her şey şirket çalışanlarımın motivasyonunu yükselten bir organizasyon yaptınız.

Teşekkürler Sinan Bey

İTKİP GENEL SEKRETERLİĞİ

 

Ayşegül ÖZ

Başta emeği geçen tüm Joy Tekne Organizasyon çalışanlarına binlerce teşekkürler. Joy Tekne Organizasyon sayesinde bir maaş ikramiye aldım :) Nasıl mı? Çalıştığım işyerinde Yönetici Asistanlığı yapmaktayım. İşverenim bu sene için iftar organizasyonunu farklı bir konseptte mi yapsak  dedi. Farklı nasıl bir şeyler yapabilirim diye internette araştırınca Teknede İftar fikrini cazip buldum. İlk başta çok pahalı olacağını düşündüm. Yaptığım araştırmalar sonucunda Joy Tekne Organizasyon ön sıralara geçti. Yetkilisi sevgili Sinan Bey’le yaptığımız görüşmeler sonucunda herhangi bir kapalı mekândan daha masraflı olmadığını gördüm. İşverenime fikrimi söyledim. Onun da hoşuna gitti. Ve işyeri iftar yemeğimizi başta Sinan Bey olmak üzere Joy Tekne çalışanlarıyla kusursuz bir şekilde gerçekleştirdik. Özenilerek hazırlanmış yemekler, her şeyin zamanında servis edilmesi, Boğaz’ın muhteşem atmosferiyle 120 kişiye varan misafirimiz, çalışanlarımız, müşterilerimiz, o kadar memnun kaldılar ki yüzlerinde ki gülümseme ile sürekli işverenime teşekkür ettiler. Tabii bunun sonucu da benim maaşıma yansıdı. Benim gibi işvereninin farklı arayışlarına cevap vermek isteyen tüm arkadaşlarıma Joy Tekne Organizasyonu şiddetle tavsiye ederim. Sonucu maaşınıza yansıyacak, garanti :)

S&N
Serdar & Nazlı

Biz üç aylık nişanlı bir çiftiz. Ramazan ayında ailelerimizi yemeğe çıkarma kararı aldık. Bu tür işlerden kadınlar daha iyi anlar diye bu görevi Nazlı’ya yükledim. Nazlı’mın seçimlerine hep güvenmişimdir. Araştırdı soruşturdu. Hem değişik hem diğer mekanlarla neredeyse aynı fiyata olacağını söyleyerek Joy Tekne Organizasyon diye bir yer olduğunu söyledi. Ben de internetten baktım. Yapılan yorumları ve tekne fotoğraflarını görünce tamam dedik. Teknelerin beklediği yere geldiğimizde bize gösterilen ihtimamdan sandım ki teknede sadece biz varız. İçeriye girdiğimizde bunun böyle olmadığı fakat gelen her misafire sanki tekne onlar için kiralanmış gibi bir his yaşattıklarını gördüm. Ailelerimiz de onlara böyle güzel bir akşam yaşattığımız için oldukça gururlu görünüyorlardı. Yemekler harika, misafirperverlik mükemmel, İstanbul manzarası eşliğinde yediğimiz o iftar yemeğinden sonra düğünümüzü de Joy Tekne Tur Organizasyonda yapma kararı aldık. Teşekkürler Nazlı’m, teşekkürler bize böyle güzel bir akşam yaşatan Joy Tekne Tur..

HS
Harun SİCİM

İzmit’te yaşayan otomotiv yan sektöründe orta ölçekli bir firmanın ortağı olan biriyim. İstanbul’a çok sık gelip gidiyorum. Burada akrabalarım ve iş bağlantılarım var.  Ben aslında eskiden bu İnternetten bulunan veya alınan şeylere pek itibar etmezdim. Kuzenim Hakan’ın düğününden sonra tüm fikrim değişti. Düğün muhteşemdi, Boğaz’da deniz manzarası eşliğinde, nefis yemekler, çok samimi bir servis vardı. Düğün sonrasında konuştuğumuzda Hakan düğünün yapıldığı tekne şirketini internetten bulduğunu söyledi. Joy Tekne Organizasyon adlı bir firma.  Her türlü organizasyonu yapıyorlar dedi.  Her türlü organizasyon lafı aklımda kalmış. Yurtdışından gelen müşterilerimize farklı bir akşam ve Ramazan ayının o maneviyatını yaşatma fikrini konuştuğumuzda bu düğün ve her türlü organizasyon sözü aklıma geldi. Hakan’dan Sinan Bey’in telefon numarasını aldım. Her türlü ayrıntıyla o kadar ilgilendi ki açıkçası biraz çekindim de. Sonuçta oraya götüreceğim gurup 20 kişilik bir guruptu. Sinan Bey kendi evine misafir gelmişçesine sıcakkanlı ve özenle ilgilendi bizimle. Ramazan ayının ruhuna uygun ve misafirlerimize bu mübarek ayın derinliğini gösterecek şekilde çok güzel bir organizasyon yaşadık. Bu yazıyı hiç huyum olmadığı halde Sinan Bey’e o gece söz verdiğim için yazıyorum. Teşekkür ederim önyargılarımı yıkmama sebep olan Sinan Bey. Güler yüzünüz, ekibiniz, belirtmeden geçemeyeceğim fiyatlarınız, her şey için. Sayenizde misafirlerimizle ilişkilerimiz daha da gelişerek arttı.

SS
Sevil SEZGİN

Bizim bir gün gurubumuz var. 12 kadınız. Hepimiz ev hanımıyız. Her sene Ramazan da mutlaka bir arada olur bir akşam iftar yaparız. Bu sene komşumuz Serpil’in tavsiyesiyle değişik bir yerde iftar yemeği kararı aldık. Serpil’in kızı Duygu internetten bulmuş Joy Tur Tekne diye bir yer var dediler. Hepimiz a olur mu çok pahalıdır falan dedik. Ama Duygu telefon edip fiyatları aldığını söyledi. Sıradan bir yerde yiyeceğimiz iftar yemeğiyle neredeyse aynıydı. Bunu duyunca hepimiz tamam olur dedik. Joy Teknede geçirdiğimiz o iftar yemeği en büyük sohbet konumuz oldu. Çok çok memnun kaldık. Ne güzel denizin üzerinde salına salına giderken yapılan iftar. Teknede ki çalışanlar o kadar güzel servis yapıyorlardı ki inanılmaz derecede memnun kaldık. Joy tekne çalışanlarına hizmetlerine ve fiyatlarına çok teşekkür ederiz. O iftar yemeğinden sonra yapacağım tüm araştırmaları internetten yapıp, memnuniyetimi veya şikayetimi yorum yapıyorumJ Joy Tekne organizasyona memnuniyetimi belirtmek isterim. Sanırım bundan sonra her sene toplanarak yapacağımız iftar yemeğini bu tekne de yapacağız.

Mehpare ÖZTÜRK

Benim adım Işıl bu yorumu babaannem adına yazıyorum. Bu sene bizim aile, amcamlar, halamlar falan hep beraber tekne turu ile iftar yemeğine gittik. Babaannem Malatya’da yaşıyor. İstanbul’u da pek sevmez. Annesinin sıkıldığını gören amcam  annesine güzel ve değişik bir iftar yemeği yedirmek istemiş. Tekne de tur bulmuş. Tekneye bindiğimizde babaannem o kadar mutlu oldu ki. İftariyelikler, garsonların sıcak yüzü, Boğazda yaptığımız tekne ile gezmek. Babaannem durup durup bize a bak Sultanahmet mi o a bakın bu yalı ne güzel diye hep sevdiği yerleri gösterdi. Ailecek yediğimiz bu iftar yemeğinden sonra “babaanne nasıldı sence tekne turu internette yorum yapalım mı?” dediğimde tamam kızım dedi. Şöyle yaz; Allah onlardan razı olsun sayelerinde hem karnımızı hem ruhumuzu doyurduk. Teşekkür etti size Joy Tekne Tur Organizasyon.

Melis
Melis

Joy tekne organizasyon ile yapmış olduğumuz iftar yemeğinden ailem inanılmaz memnun kaldı. Onlar ile yaptığın en keyifli teknede iftar yemeği oldu. Daha önce bir başka teknelere iftara gittim ama bu kadar güzel olmamıştı. Artık teknede iftar denilince tek tavsiyem joy tekne organizasyon olacak. 

 

Hızlı Teklif Al