+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE İFTAR MENÜSÜ FİYATLARI

 

Teknede İftar Yemeği Organizasyonumuz, Teknede İftar Programı Fasıl ve Semazen Eşliğinde olmaktadır.
Yemekten sonra teknemiz 30 dakikalık namaz için Camii molası vermektedir.

HERGÜN KESİN KALKIŞLI TEKNEDE İFTAR YEMEĞİ

TEKNE KALKIŞ YERİ:
KABATAŞ 18:45 (KABATAŞ İSKELESİ TÜRK PETROLLERİ ARKASI DENTUR İSKELESİ YANI)
ÜSKÜDAR 19:00 (ŞEHİR HATLARI HALİÇ VAPUR İSKELESİ)

Program içeriği
Canlı Müzik Fasıl Ekibi,
Sema Gösterisi,
Boğaz Gezisi
Kişi başı iftar menüsü,
Sınırsız Çay ve Meşrubat

Misafirlerimiz için teknede extra olarak Osmanlı Macunu ve Pamuk Şeker Hizmeti verilmektedir.

 Bilgi ve Rezervason 

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Teknede iftar kalkış saatleri

Joy Tekne Organizasyon ile iftar organizasyonunda Kabataş’tan ilk kalkış 18:45 itibariyle yapılıyor. Petrol Ofisi’nin hemen arkasında Kızkulesi İskelesi’nden yapılan kalkıştan sonraki durak ise Üsküdar Marmaray Giriş Kapısı’nın Karşısı’ndaki Şehir Hatları Vapur İskelesi. Böylece 19:00 itibariyle Anadolu Yakası’ndaki konuklarımızı da alıyor ve devam ediyoruz.

Teknede iftar menüsü

İftariye tabağı

  •  Ramazan Pidesi, Beyaz Ekmek, Siyah zeytin, yeşil zeytin, kuru kayısı,
    hurma, vişne reçeli, kayısı reçeli, domates ve salatalık.

Günün çorbası

  • Mercimek çorbası

Ara sıcak

  • Paçanga böreği

Zeytinyağlılar

  • Yaprak sarma
  • Nar ekşili taze kısır

Ana yemek

  • Kasap köfte baharatlı tavuk, yanında pirinç pilavı ve patates püresi

Meyve ve tatlılar

  • Mevsim meyvesi ve yanında hindistan cevizli kemalpaşa tatlısı

İçecekler

  • Su, sınırsız çay, kola, fanta, meyve suları ve soda

 

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Teknede İftar Yemeği

Ramazan her yıl tüm Müslümanlar tarafından iple çekilen mübarek bir aydır. Bolluk ve bereketi, insanlar arasında dayanışmayı, maneviyatı ve nefsi yönünden güçlenmeyi, mutlu olmayı, birbirine karşı anlayışlı davranma ve empatiyi artırır. Biz de Joy Tekne Organizasyon olarak denizcilik, kiralık tekne turu, yemek organizasyonları, yemekli tekne organizasyon alanında on beş yılı aşkındır süregelen çalışma ve hizmetlerimize teknede iftar programı eklemeyi yıllardır misyon edindik. Mübarek Ramazan ayının bereket ve ihsanını paylaşırken iftar sofralarınızı renklendirmek, sizlere  yeni ve neşeli bir ortam sunmak, iftar sevincini paylaşmak amacıyla teknede iftar yemeği organizasyonumuza her yılki şevkimizle devam ediyoruz.

Teknede iftar yemeği hem size ve sevdiklerinize farklı bir akşam geçirmek hem Ramazan ruhunu geniş ve huzurlu bir sofrada paylaşmak için hassasiyetle hazırladığımız en keyifli organizasyonlarımızdan. Her yıl siz değerli konuklarımızın neşe ve sevinçle teknede iftar programında ezan sesini beklemesine, aynı iftar sofrasında ekmeği, suyu, sohbeti ve şükretmeyi paylaşmasına ön ayak olmak ve birlik ve beraberlik duygusunu sizlerle yaşamak Joy Tekne Organizasyon’un gelecek yıla hazırlanmasında en büyük motivasyon kaynağı.

Huzurun, bir arada olmanın çok renkliliğin şehri olan İstanbul’da iftar yemeği bir de teknede olunca ve paylaşımın çok olduğu bir ortam olunca Ramazan ruhunu ve maneviyatını hissetmenin yeri ayrı bir güzel. İstanbul teknede iftar yemeğinize eşlik ederken büyükleriniz ve çocuklarınızla, kardeşlerinizle, küçüklerinizle böyle bir etkinlikte bulunmak gelenek ve göreneklerimizi yaşatmada kolaylık ve güzellikler elde etmenizi yaşayan kültürümüzü güçlendirmenizi sağlayacak.

Boğazda iftar yemeğine birkaç kişi ile küçük bir katılım yapabileceğiniz gibi akrabalarınızla, iş arkadaşlarınızla, şirketinizle, şehir ve ülke dışından gelen misafirlerinizle grup olarak da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Boğazda iftar yemeği hem keyifli hem neşeli bir kalabalık sayesinde huzurlu ve karmaşasız geçecek.

Teknede iftar İstanbul programı sadece iftar sofrası ve yemeklerden ibaret değil. Namaz kılmak ve diğer ibadetlere katılmak isteyen konuklarımız için teknemiz kara molası da vererek gecenin sizlerin isteği doğrultusunda şekillenmesini sağlamaktadır. Mübarek Ramazan ayında herkesin kendi isteğince ibadet etmesini sağlayacak şekilde hizmet veren Joy Tekne Organizasyon sizlerin mutluluk ve sevinciyle güçlenmekte ve ilerlemektedir.

Gelelim teknede iftar yemeğinin merak edilenlerinden menü kısmına. Tekne personellerimiz teknede iftar organizasyonu sırasında servise iftariyelik ve çorbalarla başlarken hafif bir iftar için zeytinyağlılar, sonrasında ana yemek ve tatlı ile muazzam bir lezzet şöleni yaşamanız için en kaliteli servis ve sunum hizmetini sunmaktadır.

Boğazda iftar yemeği hem siz hem sevdikleriniz için farklı ve güzel bir ambiyans yaşamanızı sağlamanın yanında cazip fiyatı ile bütçenizi de yormayacak. Hem kaliteli hizmet, hem şahane sunum ve lezzet, teknede iftar programının tadının damağınızda kalmasına neden olabilir. Teknede iftar organizasyonu ile iftar sonrası çay keyfinizi denize nazır gerçekleştirebilir bütün gün süren açlık sonrasını yemek yiyen vücudunuzun dinlenmesini ve rahatlamasını sağlamış olursunuz. Boğazda Ramazan organizasyonumuz teknede iftar yemeği ile sınırlı değil. Katılmak isteyen konuklarımız için açık büfe kahvaltı ile teknede sahur programımız da bulunmaktadır. Teknede iftar fırsatı herkesin eline geçen bir şey değil en azından coğrafi olarak. Siz de Ramazan ayında İstanbul’daysanız veya gelecekseniz nu manevi hazzı birlikte yaşamaya ne dersiniz?

Joy Tekne Organizasyon ile Ramazan etkinliklerinde de yanınızda ve hizmetinizdeyiz. Teknede iftar programı, teknede sahur kahvaltısı, teknede iftar yemeği, boğazda iftar yemeği, teknede iftar fiyatları, grup halinde ve bireysel katılım için bizi arayabilirsiniz. Boğazda iftar programımıza katılın Ramazan sevincini ve bereketini birlikte yaşayalım.

 

Hızlı Teklif Al