+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE İFTAR ORGANİZASYONU

 

7 NİSAN'DAN İTİBAREN HERGÜN KESİN KALKIŞLI TEKNEDE İFTAR YEMEĞİ

TEKNEMİZ 3 KATLI LOCALI VE MERKEZİ ISITMA SİSTEMİ MEVCUTTUR. 

TEKNE KALKIŞ YERİ:
KABATAŞ 18:45 (KABATAŞ İSKELESİ TÜRK PETROLLERİ ARKASI DENTUR İSKELESİ YANI)
ÜSKÜDAR 19:00 (ŞEHİR HATLARI HALİÇ VAPUR İSKELESİ)
Rezervasyon: 0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Program içeriği
Canlı Müzik Fasıl Ekibi,
Sema Gösterisi,
Boğaz Gezisi
Yarım Saatlik Arnavutköy sahilde Camii molası
Kişi başı iftar menüsü,
Sınırsız Çay ve Meşrubat

Misafirlerimiz için teknede extra olarak Osmanlı Macunu ve Pamuk Şeker Hizmeti verilmektedir.

 Bilgi ve Rezervason 

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Teknede iftar kalkış saatleri

Joy Tekne Organizasyon ile iftar organizasyonunda Kabataş’tan ilk kalkış 18:45 itibariyle yapılıyor. Petrol Ofisi’nin hemen arkasında Kızkulesi İskelesi’nden yapılan kalkıştan sonraki durak ise Üsküdar Marmaray Giriş Kapısı’nın Karşısı’ndaki Şehir Hatları Vapur İskelesi. Böylece 19:00 itibariyle Anadolu Yakası’ndaki konuklarımızı da alıyor ve devam ediyoruz. 

Teknede iftar menüsü

İftariye tabağı

  •  Ramazan Pidesi, Beyaz Ekmek, Siyah zeytin, yeşil zeytin, kuru kayısı,
    hurma, vişne reçeli, kayısı reçeli, domates ve salatalık.

Günün çorbası

  • Mercimek çorbası

Ara sıcak

  • Paçanga böreği

Zeytinyağlılar

  • Yaprak sarma
  • Nar ekşili taze kısır

Ana yemek

  • Kasap köfte baharatlı tavuk, yanında pirinç pilavı ve patates püresi

Meyve ve tatlılar

  • Mevsim meyvesi ve yanında hindistan cevizli kemalpaşa tatlısı

İçecekler

  • Su, sınırsız çay, kola, fanta, meyve suları ve soda

 

Kurumsal tekne iftarı programı sayesinde birçok özel ve devlet kurumunun İstanbul boğazında düzenlenen tekne turunda orucunu açması mümkün hale gelmiştir. Türk kültürünü yansıtan ve her yıl tutulan orucun güzelliğini konforlu ve şık teknelerle sunan tekne hizmeti boğaz havası ile birleştirilmektedir. Yüzer restoran şeklinde öne çıkan bu hizmet iftar programlarında açılışı tasavvuf müziklerle yapıyor. Semazenler, canlı ney ve ilahi grupları ile bambaşka havaya gireceğiniz ortam yaşamınızdaki monotonluğu da bitiriyor. Bu organizasyonların ramazana özel olması beraberinde 1 aylık süre ile devam ettirildiği biliniyor.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Kurumsal tekne iftarı kapsamında önceden alınan rezervasyonlar dâhilinde kişi sayısına göre hazırlık yapılıyor. İftar menüleri de oldukça zengin olup isteğe bağlı şekilde de değiştirilmesi mümkün oluyor. Bu yemeğin diğer yemek türlerine göre ayrıcalıklı olması manevi yönden katkı sağlamasıyla eşleştirilmektedir. Teknede yapılan iftarların sunduğu güzellik bir yana insana dair duyguların pekişmesini de sağlaması bir yanadır. İlahiler eşliğinde ramazanın yaşanmasını sağlaması bu ortamların yüksek talep görmesini de sağlıyor.

 width=

Teknede İftar

Kurumsal tekne iftarı teknede iftar veya gruplara özel iftar programı şeklinde de karşılaşacağınız bir konudur. Her yılın ramazan ayı öncesinde alınan rezervasyonlar beraberinde 1 ay boyunca taze şekilde hazırlanan iftar menüleri en güzel şekilde sunulmaktadır. Kaliteli ve hijyenik ortamda yapılan yemeklerin taze ürünlerden seçilmiş olması sunulan hizmetin kalitesini de göstermektedir. Ortamın konforlu oluşu beraberinde deniz üzerinde yemek yemenin verdiği haz her insana iyi gelmektedir. Su üzerinde ay ışığında iftar açmak çok farklıdır. Bu durum kişiyi monotonluktan kurtarırken şirket yetkililerinin veya kurumsal firmaların bu alternatif ayrıcalıktan faydalanması personeline de değişiklik sunmaktadır. Çünkü ramazan ayında genel olarak çalışanlar daha düşük potansiyelde çalışmakta ve verim düşmektedir. Verimi yenilemek ve insanlar arasındaki gerginliği yok edebilme açısından toplu iftar yemeklerinin önemli rol oynadığını söylemek mümkündür.

Kurumsal tekne iftarı demek etkileşim oluşturan manevi ortamın dünya lezzetleriyle buluşarak orucunun önemini de anlamanızı sağlayacaktır. Bildiğiniz üzere eski ramazanların tadı her bakımdan geçmişe duyulan özel beraberinde sürekli ifade edilen durumlardır. Bunu yaşayabilmek için her aktiviteyi eksiksiz sunan tekne turu hizmeti iftar programına yönelik çok yönlü katkı sunmaktadır. Ayrıcalıkların beraberinde isteğe bağlı şekilde talep edilen ilahi söyleyen grupların çok beğenildiği ve misafirler arasında güzel bir etkileşim oluşturduğu bilinmektedir. Bu yüzden normal restoranlarda alamayacağınız bu değişik tadın sadece tekne turları kapsamında sunulduğunu belirtmek doğru olacaktır.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Teknede İftar Organizasyonu

Tekne iftar organizasyonu beraberinde birçok kurumsal şirketin her yıl personeline verdiği iftar yemeği de öne çıkmaktadır. Mükemmel atmosferin yaşanması adına her duruma dikkat eden hizmet sektörü İstanbul boğazın ’da sunulmaktadır. Her açıdan memnun kalacağınız bu hizmet beraberinde canınızın çektiği tatların lezzetli bir şekilde sunulması, ortamın güzelliği, boğaz havası ve yüzer restoran modeli aklınızda kalacaktır. Tekrarlamak isteyeceğiniz bu yemeklerin çalışanlara ve patronlara iyi iletişim sunma gücü verdiği de bilinmektedir. Bu yüzden kurumsal tekne iftarı programlarının en az 20 en çok 500 kişilik gruplarda oluşturulduğu bilinmektedir. Belirtilen rakam arasında kişi sayısı ve menü seçimi ile değişen fiyatlar farklı olabilir. net fiyat açısından katılım gösterecek kişi sayısının net şekilde öğrenilme sonrası rezervasyon ve ödemenin yapılması mantıklıdır. Harici durumların tümü hem misafirlerin hem tekne hizmetinin karışıklık yaşamasına sebep olabilmektedir. Bu yüzden müşterilerin dikkat etmesi gereken en önemli konunun kişi sayısı ve menü tercihi olduğu bilinmektedir.

 

Hızlı Teklif Al