+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE İFTAR

BOĞAZIN ÖDÜLLÜ FİRMASINDAN,
HERGÜN KESİN KALKIŞLI TEKNEDE İFTAR YEMEĞİ

TEKNE KALKIŞ YERİ:
KABATAŞ 19:00 (KABATAŞ DENTUR İSKELESİ )
ÜSKÜDAR 19:10 (DENTUR İSKELESİ)

Program içeriği
Canlı Müzik Fasıl Ekibi,
Sema Gösterisi,
Boğaz Gezisi
Kişi başı iftar menüsü,
Sınırsız Çay ve Meşrubat

Misafirlerimiz için teknede extra olarak Osmanlı Macunu ve Pamuk Şeker Hizmeti verilmektedir.

 Bilgi ve Rezervason 

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Teknede iftar kalkış saatleri

Joy Tekne Organizasyon ile iftar organizasyonunda Kabataş’tan ilk kalkış 18:45 itibariyle yapılıyor. Petrol Ofisi’nin hemen arkasında Kızkulesi İskelesi’nden yapılan kalkıştan sonraki durak ise Üsküdar Marmaray Giriş Kapısı’nın Karşısı’ndaki Şehir Hatları Vapur İskelesi. Böylece 19:00 itibariyle Anadolu Yakası’ndaki konuklarımızı da alıyor ve devam ediyoruz. 

Teknede iftar menüsü

İftariye tabağı

 • Ekmek ve Pide Çeşitleri -  Siyah zeytin, Misket beyaz Peynir, Çilek Reçeli, kuru kayısı, hurma, Tereyağı, domates ve salatalık.

Günün çorbası (Güne Göre Değişmektedir.)

 • Süzme Mercimek çorbası veya Kremalı Domates Çorbası

Ara sıcak

 • Peynirli Su böreği

Zeytinyağlılar

 • Zeytinyağlı Yaprak sarma

Ana yemek (Güne Göre değişmektedir.)

 • Et sote yanında yanında Prinç pilavı ve garnitür 
  veya
 • Kasap Köfte Baharatlı Tavuk ızgara Yanında Prinç pilacı ve ganitür

Salatalar

 • Kişi Başı Mevsim salatası ve üzerine haşlanmış mısır

Meyve ve tatlılar

 • Mevsim meyvesi ve Baklava

İçecekler

 • Su, sınırsız çay, kola, fanta, meyve suları ve soda

Günün anlam ve önemini daha farklı bir atmosfer içinde yaşamak isteyenler için en önemli adımı atan organizasyon seçeneği tekne konseptlerinden oluşmaktadır. Yaklaşan Ramazan ayı beraberinde araştırılan başlıca konunun teknede iftar 2023 olduğunu söylemek mümkündür. Çünkü her yıl genelinde Ramazan ayının başlangıcı, bitişi veya bayramı gibi önemli tarihler Türk halkının araştırdığı konular arasındadır. Ayrıca iftar yemekleri sadece Müslümanlığa özgü Ramazan ayı anlayışı ile benimsenen bir zaman dilimidir. İyi geçirmek ve anlamını daha da yükseltmenin insanlar arasında daima faydalı olacağı düşünülmüştür.

Bilgi ve rezervasyon İçin:

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Teknede iftar yemeğine katılmak ise en anlamlı seçimlerden biridir. Aldığınız davet tekne organizasyonu ise bunu muhakkak denemenizi tavsiye etmekteyiz. Çünkü mevcut ambiyansı iki katına çıkararak güzelleştiren fark tekne sayesinde mümkün olmaktadır. Geçtiğimiz yıllar içinde başlatılan bu organizasyon türü günün en fazla rağbet gören seçeneği olması sayesinde 2023 yılında da ilk tercih olarak öne çıkmaktadır. Üstelik fiyatları çok uygun olmakla kalmayıp birçok detayın önemsenmesi de bu konseptlerin daha fazla ilgi görmesini sağlamıştır.

İftar Yemeği

Ramazan ayının olmazsa olmazı olan ve her insanın dakikaları beklediği iftar yemekleri oldukça güzel sembolize olmuş Müslümanlığın bir göstergesi sayılır. Her şehirde farklı saatler ve dakikalarda açılan oruçlar iftar yemeği olarak bilinmektedir. İftar yemeğini her akşam aynı yerde yapmak yerine davet vermek veya davete katılmak en güzel yönlerinden biridir. Çünkü Ramazan ayı aynı zamanda paylaşımların, İslam felsefesinin ve dinin samimi yaklaşımlarını göstergesidir. İnsanların bir arada bulunması, toplu halde oruç açması günün anlamını daha da özelleştirmektedir. Bunu sağlayan tekne organizasyon firması birçok işletmenin iş akışına yeni motivasyon kazandırdığı gibi ailelere ve birçok kişinin Ramazan ayı konseptine de ayak uydurmaktadır.

Ramazan Ayında Teknede İftar Yemeği

Ramazan ayı Müslümanlar için ayrı bir önem kazanmışken bu ayın her gününü ayrı bir ışıltıya dönüştüren tekne konseptlerinden de bahsetmek gerekir. Ramazan ayında teknede iftar yemeği davetine katılmak her Müslümanın isteyeceği bir şeydir. Üstelik havadar bir ortam olması oldukça güvenli bir alan olduğunu da gösterir. Boğaz turu yaparak bu şevki yükseltmek ise işinin eri personeller eşliğinde iftar yemeklerini ölümsüzleştiriyor. Ruhunuzun arındığı bu zamanlarda farklı bir atmosfere bürünme arzusuna kavuşacağınızı söyleyerek iftara katılmanın anlam ve önemini de hissedeceksiniz. Bugüne dek gittiğiniz ev davetlerinden çok farklı olduğunu göreceğiniz konseptler ise oldukça uygun fiyatlıdır.

Teknede İftar Yemeği Fiyatı

Teknede iftar yapmak sadece büyük işletmelerin veya yüksek sayılı katılımcıların isteyip yapabildiği bir şey değildir. Ailenizle veya çevrenizle de karar vererek yapabileceğiniz iftar seçeneklerinden biri sayılır. Bu doğrultuda araştırılan konu ise teknede iftar yemeği fiyatı şeklinde öne çıkmaktadır. teknede iftar yemeği fiyatı seçilen menüye, kişi katılım sayısına, iftar beraberinde sunulan ikramlara, iftar sonrası çay servisi gibi birçok detaya ve eklenen şahane konsept özelliklerine göre değişmektedir. Detaylı bilgi için firmayla iletişime geçmeniz gerekir.

Tekne Konseptleri

Tekne konseptleri kapsamında 2023 yılına özel durumlardan biri de Ramazan ayıdır. Ramazan ayının yaklaşması ile rezervasyonların hızla artış gösterdiği konseptler, insanları daha da heyecanlandırmaktadır. Özellikle de teknede akşam yemeği şeklinde adlandırılan iftar yemekleri ruhunuza şifa verecek Ramazan konseptleriyle şekillenmektedir. Anlamı ve önemi arttıran destekleyici çalışmalar, neyler eşliğinde olabildiği gibi dini yönden yapılan çalışmalar veya ilahilerle anlamını arttırmaktadır. Bu zevki gerçek anlamda tadabilmek ise tercih edilen İstanbul boğazındaki tekne konseptleri ile mümkün olmaya başlamıştır.

Teknede İftar Sık Sorulan Sorular

Teknede iftar nasıl olur?

Teknede iftar yemeği başka hiçbir yerde bu kadar keyifli olmuyor. Zira iftarınızı yaptıktan sonra 2 kıtanın ortasında boğazı izlerken çayınızı yudumlamak da bu keyfe dahil.

Tekne iftarına kaç kişi katılabilir?

Her sayıya uygun yat ve tekne alternatiflerimiz mevcut. Ayrıca gruplara ve şirketlere özel teknede iftar organizasyonu yaptığımız gibi aynı kalitede ailenizle katılabileceğiniz her gün kalkışlı münferit iftar yemeği programlarımız da var.

Gruplara özel teknede iftar organizasyonu var mı?

Evet, şirket çalışanlarınızla, dernek üyelerinize veya arkadaş grubunuza özel sadece size ait olan teknede iftar organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede iftar menüsünde neler var?

Menü çeşitlerimiz özel gruplara göre değişiklik gösterebiliyor. Standart menülerimizle beraber bu menüler üzerinden sizin isteğiniz doğrultusunda menüler üzerinden oynamalar yapabiliyoruz.

Tekne iftarında kalkış noktası neresi?

Teknede iftar yemeği organizasyonlarımızda genellikle kalkış noktası Kabataş ve Üsküdar oluyor ama bu noktalar özel gruplarda değişebilir.

Bilgi ve rezervasyon İçin:

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Faydalı Bağlantılar:

Teknede İftar Organizasyonu
Teknede İftar
Teknede İftar Yorumları
Teknede İftar Sık Sorulan Sorular

 

Hızlı Teklif Al