+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE DÜĞÜN NASIL OLUR?

Contact on WhatsApp

İstanbul
Boğazı'nın eşsiz manzarasında unutulmaz bir düğün organizasyonu yapmak isteyenler teknede düğün seçeneklerini tercih ediyor. Joy Tekne Turu bu noktada kendi alanında hem tecrüvesi hem de müşteri memnuniyetiyle lider şirket olma özelliği taşıyor.

Tekne düğünü denildiğinde birçok farklı soru işareti oluşabiliyor. Bu rehberimizde tekknede düğün nasıl olur? sorusunu cevaplandırıyoruz. 

Teknede düğün organizasyonu

Herkes özel gün, düğün, kına gibi tüm mutlu günlerinin özel mekânlarda ve ilgili bir ekiple geçmesini istemektedir. Özel günler için en çok tercih edilen mekânlar arasında yer alan tekneler özellikle yıllar içerisinde yüksek beğeni almıştır. İstekler dâhilinde tasarlanan ve düşünceler ile geliştirilen her imkân tekne organizasyon ile mümkündür. Kişi ya da kişilerin istekleri yerine getirilerek hayal ettiği her şey olan en özel gün teknede yaratılmaktadır.

Teknede Düğün Nasıl Olur?

Teknede düğün fiyatları

Teknede düğün fiyatları, düğün yemeği, teknede düğün organizasyonu kişi sayısı, alkollü alkolsüz içecekler, ekstra etkinlikler gibi birçok etmene göre belirlenmektedir. Teknede düğün organizasyonu yapılırken tarih netleştirildikten sonra misafir kapasitesine ve sizin tercihlerinize göre kiralık yat ve tekneler belirlenir düğün teknesi nasıl olacak bunlar ayarlanır. Teknede düğün nasıl yapılır, yatta düğün nasıl olur endişesi içinde kalmamanız için ekibimiz ilk andan itibaren tüm detayları ve planlamaları sizinle paylaşır. 

Teknede düğün yorumları

Joy Tekne Turu ile düğün, nişan, kına gecesi ya da şirket yemeği imkanlarından yararlanan müşterilerimizden gelen bazı yorumlara buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

 

Hızlı Teklif Al