+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE DÜĞÜN YORUMLARI

Contact on WhatsApp

OCAK  AYI SONUNA KADAR YAPILACAK ANLAŞMALARDA 6 AYRI ALTERNATİFTEN 2 Sİ SİZİN

150 KİŞİ VE ÜSTÜ SAYILARDA GEÇERLİDİR.

1.Alternatif Gelin Damadın Özel Yat ile Düğün Teknesine Muhteşem Gelişi

2. Düğün Boyunda Full HD Video Çekimi ve 15 Baskı Fotoğraf

3. Düğün Pastası ve ücretsiz Masa Sandalye Süslemesi

4. Dört kişilik Canlı Müzik Fasıl Ekibi

5. Profesyonel DJ ve Ses Işık Sistemi

6. Gelin Yolu Takımı (Beyaz Halı, Yol Şamdanları ve Gelin Tag'ı

Joy Tekne Turu ile düğün, nişan, kına gecesi ya da şirket yemeği imkanlarından yararlanan müşterilerimizden gelen yorumlar...

K&M
Kaan & Miraç
(22/06/2020)

Haziran ayındaki düğünümüz için hem farklı hem de gerçekten eğleneceğimiz bir fikir aramaya başlamıştık. Bu sırada joy tekne organizasyonu keşfettik. İrtibata geçtiğimiz andan itibaren Sinan bey ve ekibi bizimle canı gönülden ilgilendi. Sürekli olarak sorduğumuz detayları, müziği, yemeği tek tek üstünden geçerek planladık. Böyle günlerde sözler vaadler verilir ama gerçekleştirmek çok zordur ancak teknede düğünümüz sözleşmede ne yazıyorsa en güzel haliyle gerçekleşti. Teşekkürler Joy tekne organizasyon

Z&M
Zeynep & Mustafa

250 kişilik düğünümüzde bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan joy tekne organizasyon ekibine başta Berna hanma Erdem Beye ilgi alakaları için cok teşekkür ederiz.

S&A
Simru & Atıf
(21/07/2020)

Hem yeni bir hayata başlamanın heyecanı hem sevdiklerimizle bu sevinci paylaştığımız gün. O kadar güzel planlanmıştı ki Joy tekne ekibi dört dörtlük bir düğün yaptık. Oyun havaları, geleneklerimize uygun bir düğün, vur patlasın çal oynasın bir düğün yaşadık. Büyükler ayrı eğlendi gençler ayrı. Aileleri iskelede indirdikten sonra arkadaşlarımızla teknede after party yaptık ve saat neredeyse 03.00 e kadar sürdü. O kadar deşarj olmuştuk ki yorulduğumuzu biraz geç fark ettik. After party için ayrı bir mekan aramamak da şahane oldu. Hem geleneksel bir düğünle ailelerimiz mutlu oldu hem tekne düğünü sonrası partiyle arkadaşlarımızla geceyi noktaladık. Bence herkes teknede düğün fırsatını değerlendirmeli. Hepsi bir arada paketle gayet uyguna geliyor. Sinan beye şahane düğün için milyonlarca kez teşekkürler tabi tüm çalışanlara da.

C&C
Cemile & Cüneyt

Kendimi Prensesler Eşimi Prens gibi gördüğüm bir gece yaşatan bu firmaya Teşekkürü borç bildim.Berna Hanımın ilgi alakası bizim tedirginliğimiz yok etti kendisine ne kadar teşekkür etsem az iyiki varlar.... Tavsiye ediyormusunuz diye sorarsanız gözünüz kapalı Joy teknede evlenin derim:)

V&A
Volkan & Aysel
(20/08/2020)

Evlenecek olan ya da evlilik yolunda olan herkese teknede düğünü tavsiye ederiz. Biz düğün için Joy Tekne organizasyonu seçtik. Tek pişmanlığımız nişan kutlaması teknede yapılmadı diye oldu  gönlünüzce eğleneceğiniz misafirlerin el üstünde tutulduğu başka düğün bulamazsınız. Manzaralar zaten şahane. Teknede düğün fırsatını kaçırmayın. Tüm çiftlere mutluluklar…

M&L
Murat & Lora
(31/08/2020)

Nişanımızı teknede yapmak istedik çünkü düğün İstanbul dışında olacağı için en azından nişanımız güzel geçsin istiyorduk ve Joy Tekne Organizasyonu keşfettik. Yorumlara ve internet sitelerindeki video ve fotoğraflara bakınca biz de burada bir nişan yapmalıyız diye ailemin başının etini yedim ve sonunda kazandım  hemen aradık ve bize çok samimi ve sıcak davranıp nasıl bir nişan teknesi istediğimizi anlayıp ona göre seçenekler sundular. Gerçekten çok güzel bir iletişimleri var en önemlisi de bu olabilir. Biz kokteyl tarzı bir kutlama istediğimizden yemek tercih etmedik. Ama içecekler sunumlar ikramlar çok çok tatmin ediciydi. Fotoğraf çekimi için de en güzel şey teknede kutlama yapmak çünkü saatlerce elbise ile gezmenize gerek kalmadan en güzel manzaralar fonda size eşlik ediyor. Nişan albümünü kime göstersek diyecek söz bulamıyor. İyi ki Joy Tekne Organizasyonu seçtim, kızlar siz de tercihinizi bunları düşünerek yapın ve asla pişman olmayın.

T&B
Tanem & Batuhan

Kaliteden ödün vermeyen bir firma ile çalışmak isteyen herkese tavsiye ederim.Organizasyonumuzun kaliteli geçmesinin tek sebebi Berna Hanımın ilgili ve Alakasını üstümüzden eksit etmemesidir.Tavsiye ederim

K&N
Kemal & Nazan
(7/09/2019)

Teknede düğün fikrini ilk olarak eşim söyledi bana. Ben hem fahiş bir fiyat hem de karada düğün salonunda veya sabit bir yerde olmayacağı için kesin birbiri ardına gelecek aksilikler olur düşüncesi içindeydim. Ancak joy tekne organizasyon ekibiyle telefonda görüştüğüm ilk andan itibaren tüm detayları gerçekçi bir şekilde anlatmaları merak ettiklerimi bıkmadan cevaplamaları ve tüm söylediklerini düğün günü eksiksiz uygulamaları kelimelerle anlatılamayacak güzellikte bir düğün yaşamamızı sağladı. Tek kelime ile şahaneydi.Dj in de aşçısına,garsondan yönetimine kadar tüm ekibin ellerine sağlık herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.Mutluluğunuzu iki ye katlıcaksınız.

B&M
Büşra & Mehmet
(19/11/2016)

Oğlum Noyan ve İnci Altını Joy Teknede Düğün Organizasyonu ile evlendirdik. Sinan bey başta tüm organizasyondan çok memnun kaldığımız için 19 kasım 2016 da ikinci oğlum Emre Ve Büşra Altının düğününü de aynı organizasyon farklı teknelerde yaptık. Süperdi. Özellikle Gelin damat yatla tekneyi çevreleyip selamladı. Çok anlamlı ve güzeldi. Allah tüm çiftleri mutlu etsin.

Sinan bey ve Joy Tekne Turu Organizasyon firmasına teşekkür eder başarılarının devamını dileriz...

Dr. Feyza - Süleyman Altın

E&T
Emre & Tuğçe
(30/06/2019)

İlk olarak İnternet üzerinden yorumlara baktıktan ve düğün videolarını izleyip şaşkınlıktan hayran kaldıktan sonra nişanlımla neden bizim de düğünümüz böyle güzel geçmesin dedik ve Joy tekne organizasyonu aradık. Görüşmeye gittiğimizde bize illa şu tekne olsun ya da menüyü değiştiremeyiz demediler. Bütçemizi söyledik uygun tekneleri gösterdiler seçim yaptık süslemeler, masalar menü her şeyi düğün günü öyle güzel hazırlanmıştı ki hiç olmadığım kadar mutlu oldum. Düğün videomuzu izlediğimizde sanki bir filmin başrölüymüşüzcesine mutlu olduk.Bu mutluluğu evlenmeyi düşünenlerde yaşayabilir. Joy tekne organizasyon Sinan Bey ve Berna Hanıma çok teşekkür ederiz.Sonuna kadar tavsiye ederiz.

P&E
Pelin & Emre

20 Temmuz'daki düğünüzmüz için Joytekne organizasyon şirketini tercih ettik. Sinan bey her konuda ilgisini hiçbir zaman eksik etmedi. Kokteyl salonundaki ikramlar ve yemekler lezzetliydi. Dj arkadaşımızda bir o kadar ilgili ve ondan istediğimiz parçalar konusunda yardımcı oldu. Fotoğraf ekibi olarak Sonat bey ve ekibi işine çok değer veren,bizim o güzel anlarımızın bir saniyesini bile kayıtsız bırakmayarak bizi çok memnun ettiler. Bazen etrafımızda Drone kamera ile toplam 5 farklı kamerayla çekimler yaptıklarını farkettiğimde işlerinde gösterdikleri özeni ve kaliteyi tekrardan kanıtlamış oldular. Sonuç olarak herkesin çok eğlendiği, yemeklerin güzel, ikramların doyurucu, müziklerin kaliteli ve bizi orada mutlu günümüzde sevincimizi paylaşan insanlara güzel vakit geçirttikleri için hepsine teşekkür ediyoruz.

K&E
Kerem & Emel
(15/09/2019)

Joy tekne sayesinde iple çektiğimiz bir düğün akşamımız ve bitmesin istediğimiz bir düğünümüz oldu. Ben hayatımda böyle güzel bir düğün görmedim diyen konuklarımız da hala öve öve bitiremiyor. Ağustosta gerçekleşen düğünümüz için aylar öncesinden tüm detaylar aklımıza takılanlar için her zaman Sinan beye sorular sorduk. O kadar nazik davrandı ki tüm sorularımızı içtenlikle cevapladı. Ve bütün düğünümüz dolu dolu geçti. İstediğimiz görsellik, ışıklı yol, havai fişek, dans pisti hepsi harikaydı. Teknede düğün fırsatını kimse geri tepmemeli. Düğün teknede salondaki gibi olur mu diye ailem endişe etmişti ama tüm endişeleri boşa çıktı düşünemeyecekleri kadar memnun kaldılar. Teknede düğün yemeği de ayrıca şahaneydi. Menümüz eksiksiz masalar çok güzeldi gelin ve damat olunca pek yemek yeme fırsatınız olmuyor ama tadına baktığımız kadarıyla çok lezzetliydi. Aradığınız ne varsa Joy teknede bulacağınıza emin olun ve normal düğünün on katı mutlu olun

S&L
Serkan & Leyla
(21/07/2019)

Emek vererek, düşünerek, her detayın üstünden geçerek çalışan bir ekip. Sözleşmede ne yazıyorsa düğünden önce ne konuştuysak aynı şekilde tekne düğünümüzde bire bir uygulanmıştı. Kişi sayısına bakılmadan her misafirimizle özenle ilgilenildi biz düğün sahipleri olarak yorulmadık veya tasalanmadık düğün akışı bir an bile sekteye uğramadı. Kendilerine bir kez de burası aracılığı ile teşekkür ediyorum. Tekne Düğünü diyince Joy Tekne derim. İyi ki sizi seçmişiz. 

D&S
Duygu & Sinan
(29/09/2019)

Baştan aşağı kurumsal bir firma arayanlar Joy Tekne ile görüşmeli. Benim tekne düğünüm yapıldı ve böylesini aklımdan bile geçirmemiştim. O çalışkan personel, o düğün masaları, o akşam hala her ayrıntısına tek tek hayran kalırım hepsi çok güzeldi. Emeklerinize teşekkürler harikasınız

G&D
Gülşah & Devrim
(12/01/2017)

Teknede düğün olurmu demiştim ilk başta ama yapılınca çok güzel oluyormuş hemde inanın karada yapılan organizasyonlardan çok daha güzel veçok fazla avantajları varmış..Bir arkadaşımın Nişanına katılmıştım teknede onuda Sinan Bey düzenlemiş çok güzel bir nişan organizasyonu olmuştu ve bizi Sinan beye yönlendirdi görüşmemiz için.
Kendimde düğünüm için araştırma içerisindeydim.Orda kararımı verdim ve organizasyon sahibi olan Sinan Beyle Tanışıp ofisinde detayları konuştuk.Düğünümüz 300 kişilikti teknenin kapalı ve açık alanın olması istediğmiz süslemelerin yapılması yemeklerin lezzetti sunumları hepsi çok güzeldi.Sinan Bey teknede düğün yapmak isteyenler için idael bir konsept herkeze tavsiye edebilirim.Joy Boğaz Tekne Turuna ve Sinan Beye teşekkür ederiz.

N&İ
Neslihan & İsmail
(28/12/2014)

28.12.2014 tarihinde, "Joy Tekne Organizasyon" kapsamında 250 kişilik bir teknede düğün organizasyonu gerçekleştirdik. Eşim, ben ve düğünümüze/etkinliğimize katılım sağlayan tüm yakınlarımız/misafirlerimiz organizasyon bitiminde memnuniyetlerini dile getirmekten eksik kalmadı. Kış aylarında böyle bir etkinliği, böylesine bir deli cesaretle yapmak herkeste önyargılar oluşturmuştu elbette fakat, genel itibariyle çok güzel, eğlenceli ve renkli geçti. Küçük bir kaç aksaklık dışında olumsuz hiçbir şeyle karşılaşılmadı. 4 saatlik sürenin nasıl geçip gittiğini halen anlamış değiliz. Organizatörümüz Sinan Durmuş ve yardımcısı Zeki Emre Durmuş'a da ayrıca şükranlarımızı borç biliriz. Güvenilir, samimi, çözüm odaklı, ılımlı yapıları; tespit ettiğimiz en belirgin farklarından sadece bir kaçı. Bu ve bunun gibi etkinliklerde, kesinlikle tavsiye edilir... Dilediğiniz her şeye, hayallerinize kavuşabilirsiniz... Rüzgar iseniz, yelkenlidir "Joy Tekne Organizasyon", kaptanıdır Sinan Durmuş ve ekibi... ;) 
Not: Teknede Düğünümüzde hizmet veren, emeği geçen; Fotoğraf Ekibine, Garson Arkadaşlara ve Diğer Çalışanlara ayrıca sonsuz teşekkür ederiz...

C&G
Canan & Günay
(28/11/2016)

28 kasım 2015 tarihinde nişanımı yapmıştım firma sahibi Sinan ve Berna çifti çok profesyonel bir şekilde organizasyonumu gerçekleştirdi. Düğünümü 45.000 TL vererek kır düğününde yapmıştım. ama joy tekne turu kadar bile güzel yemekleri yoktu ve eğlence ilgi alaka joy tekne turunda çok daha iyiydi. Kesinlikle tüm çevreme tavsiye ettiğim güvenilir bir firma şimdiden tüm evleneceklere iyi eğlenceler dilerim

E&H
Elif & Hasan
(29/04/2017)

İlk aradığım andan itibaren benimle saygı ve sabırla ilgilenen, her istediğimi ben daha açıklamadan anlayan Sinan Bey, aynı şekilde istediğimde ulaşabildiğim Berna Hanım ve nişanım süresince bütün profesyonelliğiyle yanımızda olan Zeki Bey, hepinize çok teşekkür ediyorum öncelikle. Nişanımda karşılama kokteyli, yemekler, garsonların hizmeti çok profesyonel ve çok güler yüzlüydü. Davetlilerimiz her şeyden çok memnun kaldılar. Hatta o kadar ki nişanımız sonrasında bir çok kişi firmanızın iletişim adreslerini benden aldılar. Özellikle de kendim açısından hayatımda bir kez yaşayacak olduğum duyguyu çok iyi hissettirdiniz. Ben hala nişanımın mutluluğunu yaşıyorum. En başından beri size güvenmekle en doğru kararı vermişim. Her şey için çok teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun inşAllah.

B&O
Büşra & Orçun
(27/08/2016)

Çok sevgili Berna Hanım, Sinan ve Zeki Bey sizler işinizde inanılmaz alakalı tecrübeli sabırlı yani tek kelime ile MUHTEŞEMSİNiZ.Düğünümüzde istediğimiz herşey kusursuzdu bizim düşünemeyip yaptığınız jestler ise bizi bir o kadar mutlu etti.Biz ve tüm dostlarımız unutulmaz bir gece yaşadık.Sonsuz teşekkürler

B&Y
Buse & Yunus
(04/06/2016)

Alkollü - kokteyl şeklinde 120 kişilik bir teknede düğün gerçekleştirdik. Yiyeceklerden de alkol servisinden de tüm konuklarımız memnundu. En çok yorum yapılan şirket olduğunu gördüğümüzde doğru adreste olduğumuzu anlamıştık ama işlerini ne kadar ciddiyetle yaptıklarını , ellerinden gelenin ötesine dahi geçmekten çekinmediklerini bizzat yaşayarak öğrendik. Hem bu kadar uygun fiyatlı hem de bu kadar mükemmel bir organizasyon yaptığımız için çok mutluyuz. Hiç bir aksilik yaşamadığımız gibi , neredeyse tüm organizasyon yapacak konuklarımız bizden telefon numaralarını istedi ; biz de seve seve verdik tabi ki :) Bizi hiç bir konuda kırmadığınız , bir dediğimizi iki etmediğiniz ve tüm çevremiz tarafından gördükleri en güzel düğün seçilen bir güne başarıyla imza attığınız için çok teşekkür ederiz !!!

B&F
Büşra & Fahrettin
(16/04/2016)

Tekne de Düğün Büşra&Fahrettin
16.04.2016 tarihinde nikah sonrasi teknede yemekli düğün organizasyon oldu. Her şey gerçekten çok iyiydi. Şu eksikti diyemeyiz. Öncelikle Sinan bey sonrasinda da ekibine cok tesekkur ederiz. Ciftlerin bu özel gününde kesinlikle soru işareti kalmadan güvenip calisacabilecegi bir firma.Teknede düğün isteyen Herkese şiddetle tavsiye olunur.

M&C
Mehtap & Caner
(29/10/2017)

Biz o kadar çok yer gezdik o kadar kişilerle görüştükki kafamamız çok karışmıştı.Daha sonra  Sinan Bey e ulaştık.Görüşmek için ofisine gittik bizi çok sıcak ve samimi karşıladı bu durum çok hoşumza gitti.İsteklerimizi belirttik herşeyi ılımlı ve çok güzel geçti bize o güveni verdi.Görüşmeye gittiğimz gün bir organizasyonun olucagını belirtip bizide davet etti bizde seve seve gittik, gördüğümüz manzarayla kendi düğünümüzünde nasıl geçicegini canlandırdık. Fotoğrafçı ekibi çok profesyoneldi. ikramlar,yemekler, pasta ve çok güzeldi süslemeleri gerçekten özenerek yaptıkları belliydi. Teknede düğünde canlı müzik ve DJ performansıda vardı.Bizimde aklımızda sadece DJ Performansı olsun demiştik ama Canlı müzik ekibini görünce onuda istedik:)gerçekten ses çok güzeldi etkilenmemk elde degildi ve eglendrimesini biliyorlardı herkezi oynarken görmek çok güzeldi.Sinan Beyin devamlı yanımza gelip ilgilenmesi ve Gelin damadında yanında ayrılmaması dikkatimizi çekti.garsonların bütün masalarla özenerek ilgilenmesi bizi mest etmişti.

Biz Beşiktaşta inmek istedik ve Sinan Beye hemen ona göre organizesini yaptı.
Ertesi gün Sinan beyi arayarak randevu oluşturduk Teknede Düğün yapmaya karar verdik, katıldıgımız organisazyonundaki ilgi alakanın çok hoşumuza gittigini aynı ilgi alakayı bizim düğünümüzde göstericegine emin bir şekilde anlaşmayı sagladık. Teknede Düğün günümüz geldiginde yanılmadığımızı bir kez daha anlamıştık. Eşim ve benim kafamıza takılan hiçbirşey olmadıgını biliyorduk Sinan bey işini gerçekten emegiyle yaptgını söylemeliyim. Tekne Düğünümüz o kadar çok konuşuluyorki Misafirlerimizden karada düğün yapmak isteyenler bile acaba bizdemi teknede düğün yapsak düşüncelerini duyar oldum:)

Bu sizin hizmet kalitenizden ve işinizi gerçkten severek yapmış oldugunuzdan kaynaklanıyor. Sizi herkese tavsiye edicez. Başarılarınızın devamın dileriz

S&A
Sinem & Adnan
(29/01/2017)

2 Haftadır çevremdeki hrkes benim düğünümü konuşuyor bu çok güzel çok onur verici bir durum. Çok güzel bir organizasyon geçirdik çok güzeldi ve organizaysonumuzda hiçbir aksaklık yaşamadık.. Sinan Beyin ilgisi çok güzeldi bizi en çokta bu sebeple tekne düğün yapmaya teşvik etmişti Sinan Beyin ilgisi bütün gece düğün bitimine kadar üzerimizdeydi ve çok memnun kalmıştık. tek ilgi gelin ve damada yapılan yaklaşım değildi bu misafirlerimlede birebir ilgilenilmişti 350 kişilik bir organizaysondu ve bizde misafirleirmizde yemeklerden servisten hizmetten ilgi alakadan çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim Teşekkürler Joy Boğaz Tekne Turu

Tekne de Düğün B&E
Büşra & Emre
(19/11/72017)

Teknede Düğün B&E

21.5.2016 oğlum Noyan ve İnci Altını joy tekne düğün organizasyonu ile evlendirdik. Sinan bey başta tüm organizasyondan çok memnun kaldığımız için 19 kasım 2016 da ikinci oğlum Emre Ve Büşra Altının düğününüde aynı organizasyon ile farklı teknelerde teknede düğün yaptık .Süperdi. Özellikle Gelin damat yatla tekneyi çevreleyip selamladı. Çok anlamlı ve güzeldi. Allah tüm çiftleri mutlu etsin .Sinan bey ve Joy tekne tur organizasyon firmasına teşekkür eder başarılarının devamını dileriz...
Dr Feyza- Süleyman Altın

H&F
Hande & Fırat
(14/10/2017)

Teknede Düğün veya Nişan yapmayı düşünüyorsanız, kesinlikle tek adres: Joy Tekne...

Burda yazılan yorumların abartıldığını düşünebilirsiniz (çünkü ben öyle olduğunu düşünmüştüm ) ancak Sinan Bey ile tanıştığınızda aslında her şeyin tam da yorumlarda yazıldığı gibi olduğuna ve OLACAĞINA emin olabilirsiniz 

Biz 275 kişilik Teknede yemekli Nişan organizasyonumuzu Joy Tekne ile gerçekleştirdik ve de çok doğru bir tercih yaptık. Nişandan ayrılan misafirlerimiz yemek, ilgi alaka, müzik, eğlence...ve aklınıza gelebilecek her şeyden o kadar memnun kaldıklarını dile getirdiler ki bu bizi gerçekten çok mutlu etti. Teknede Üzerinden günler geçti ancak biz hala nişanımızın çok güzel olduğu yönünde geribildirimler almaya devam ediyoruz.

Sinan Bey’e  ne kadar teşekkür etsek azdır. Tek kelimeyle: Şahanesiniz!

G&S
Gamze & Sezer
(26/08/2017)

Her genç kız gıbı sımdıye kadar çok fazla düğüne gittim , çok fazla düğün araştırdım ve Teknede Düğün Organizasyonu Yapmaya karar verdim,  Ama baştan sona kendim planlasaydım geceyi ancak bu kadar gerçek olabilirdi hayallerim. Düğünüm üzerinden 2 aya yakın bir süre geçti ama hala her gören bana düğünümle ilgili birşeyler söylüyor. Çok ama çok tatlı , sıcak bir ekip , ailemizden birileri gibi etrafımızda dönerken onlar bizi hiç rahatsız etmeden eşlik etmişler aslında bu güzel anlarımızı ölümsüzleştırmısler... iyi ki joy tekne ile yollarımız kesişmiş , iyi dunyanın en tatlı cıftıyle bırlıkte olmusuz. Yemeklerden tutun , dans eğlence ve gösterılere kadar Herşey ama herşey mukemmeldi.. Teşekkürler Joy Tekne Organizasyon

B&T
Berrin & Teoman
(20/08/2017)

Düğünümüzü teknede yapmak istedik. Açık hava olsun, eğlenceli olsun, istanbulda boğazın tadını çıkaralım istedik. Düğün.com dan araştırma yaparak bulduk Joy Tekneyi. Yorumları okuyarak ve referanslara bakarak karar verdik. İyiki Joy Tekneyi seçmişiz. Teknede Düğün ile Muhteşem boğaz manzarasında lezzetli yemekler yedik, beğendiğimiz şarkılarda dans ettik eğlendik, Düğün Teknemize yatla geçiş yaparak inanılmaz bir deneyim yaşadık. Düğün sahipleri genelde yorulur ve hiçbirşey anlamaz. Bizim için öyle olmadı. Peri masallarındaki gibi büyüleyiciydi 

M&S
Melike & Sinan
(12/02/2017)

Dün bize sizinle gerçekleştirdiğimiz Tekne düğünümüzden, çok memnun kaldık. Başta tüm hayallerimizin gerçek olmasına vesile olan Sinan Bey'e, gece boyunca organizasyondan sorumlu olan ve tek bir aksaklık bile yasanmasına izin vermeyen Zeki Bey ve Aydın Bey e tüm yönlendirmeleri ve desteği için sonsuz teşekkür ederiz. Yemeklerden ayrıca bahsetmek isteriz:) her ne kadar düğün sırasında yemiş olamasak da, ailelerimiz ve arkadaşlarımız büyük övgülerle bahsediyorlar. Biz de menü seçimleri sırasında bayılmıştık her birine. Pastamızdan bahsetmiyoruz bile... Kısacası hayal ettiğimiz herşey fazlasıyla gerçekleşti... Teknede Düğün Organizasyonu yapmak isteyen herkese tavsiye edicez.. Tüm ekibe teşekkürlerimizi sunarız.

S&O
Sena & Ölçüm
(22/07/2017)

10 Numara, 5 Yıldız Hizmet. Eğer teknede düğün düşünüyorsanız, gözünüz kapalı bir şekilde Sinan Bey ve Ekibine güvenebilirsiniz. Yemekler, servis ve hizmet gerçekten kusursuzdu. Siz ve misafirleriniz kesinlikle memnun kalacaktır.

K&F
Kübra & Faruk
(25/09/2016)

Kübra&Faruk;
25/09/2016
Hayallerimizden de güzeldi düğünümüz.Eşim denizci olduğu için teknede düğün konseptimizi çok güzel tamamladı. Sadece bizim için değil davetlilerimiz içinde unutulmayacak ve hep bir tebessümle anlatılacak çok hoş anılar bıraktı. İnsanın kendi düğününde eğlenmesi çok önemli ve biz çok eğlendik. Yemekler lezzetli servis zamanlaması yerindeydi. Ve manzara ile de şıklığı taçlanmış oldu. Kendi düğünümüzü övmüş gibi olduk :) Ama bu övgüleri bizde çevremizden hep alıyoruz.Bu yüzden Teknede Düğün organizasyonunu en güzel şekilde yapan Joy Tekne Organizasyona çok teşekkür ederiz.Sinan Bey ekibi ve Sinan Bey'in sevgili eşi bu süreçte bize destek oldular, isteklerimizi yerine getirdiler hepsine tekrardan çok teşekkürler.Evlenecek çiftlerimize tavsiyemizdir.

Teknede Düğün - A&E
Ayşe & Engin
(21/11/2015)

Teknede Düğün - A&E

21 Kasım 2015 Cumartesi günü Joy Tekne de yapmış olduğumuz teknede düğünümüz için çok mutluyuz! Sizlerin güler yüzü ve ekibin koordinasyonu sayesinde muhteşem bir gece yaşadık. Bir çok şehirlerden ve yurt dışından gelen misafirlerimizin hepsinin yüzü gülerek ayrıldı, çok eğlendik herşey güzeldi. Sinan Bey ve ekibi ile gerek düğün öncesi gerek düğün günü sürekli kontak halinde kaldık ve herşey kontrol altındaydı. Organizasyon,müzik,fotoğraf firmalarına; söz verdiği herşeyi yaptıkları, sabırlı, tecrübeli kusursuz seçimleri ve ilettiğimiz son dakika isteklerine harfiyen uydukları için çok teşekkür ederim. Ailelerimiz çok mutlu oldular, konuklarımız daha ne olsun ki dediler teknede düğün ancak bu kadar şahane geçer dediler.. Hakikaten daha ne olsun? Yemekler çok iyiymiş, garsonlar hiç rahatsız etmemiş ve masalarda bulunan boşlar hep toparlanmış, huzursuz tek bir durum olmamış. Bunların hepsi için teşekkür ederim. Herşey çok güzeldi fotoğraflardan ve videolardan izleme ve inceleme fırsatı bulacağız elbette fakat ambiyans harikaydı. Fotoğraf ekibi kimseyi fotoğraf alması için sıkıştırmamış ve sanırım güzel satışlar olmuş. Bunların dışında projeksiyon cihazı kesinlikle profesyoneldi, ben teknik bir adamım yıllarca konferanslarda teknik ekip olarak görev aldım kullandığınız ekip ve ekipmanlar tam anlamıyla profesyoneldi o yüzden çıkacak olan video ve fotoğraflardan hiç şüphem yok. Ayrıca dış çekimler için seçmiş olduğunuz arkadaş işini severek yapıyor. Kendisi soğukta bizi de motive ederek çekimler yaptı. - Çok teşekkür ederim. Teknede Düğün yaptım ve Herkesten duyduğum ortak bir şey var;, "müzikler çok güzeldi tam yerinde nabza göre çaldı ve bizi çok eğlendirdi." bunun için sizlere çok teşekkür ederim profesyonel ekiple çalışmanın tadı farklıymış. Bir sonraki organizasyonlarda kesinlikle sizleri önereceğim. Tebrik ederim. Daha size nasıl teşekkür ederim bilmiyorum. Ekipte ve o gün orada bizlere yardımcı olan arkadaşlar ile çıkışta tek tek görüştüm teşekkürlerimi ilettim gözden kaçırdıklarım varsa affola. Hepinize bu en özel günümüzü inşa ettiği için teşekkür ederim. İyiki varsın Joy tekne :)

V&Y
Verenica & Yılmaz

Hayatımın en güzel günlerinden biriydi. Gün A dan Zye mükemmeldi Sinan bey herşeyi düşündü ve bunu bizim için mümkün etti. Misafirlerimiz çok beğendi bundan dolayı mutluyuz.

M&S
Meal & Sergio

Harika bir organizasyon planlama ve mükemmel bir ekip. Hiç birşey eksik değildi herşey konuştuğumuzdan daha fazla yapıldı. Bizim düşünmediklerimizi bile saolsun organizasyon sorumlusu Sinan bey ve ekibi düşündü ve organize etti. Tek kelime ile WOW! Thank you for all. Herkese tavsiye ederim tereddüt etmeden anlaşabilirsiniz.

F&U
Fatma & Uğur

25.07.2022 tarhinde Joy Tekne Organizasyon ile muhteşem ötesi bir düğün yaşadık. Başta Sinan bey olmak üzere tüm emek veren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Organizaasyon eksiksiz ve harikaydı. Düğünden önce ister istemez stres oluyorsunuz ama düğün başladıktan sonra hiç bir stresimiz kalmadı.Berna hanım bizimle çok iyi şekilde ilgilendi ve herşeyin kontrol altında olduğunu hissettirdiği içinde bizi de çok rahatlattı. Hemen hemen tüm misafirlerimiz bize mükemmel organizasyon için teşekkür etti. Tekne düğününün Joy Tekne ile yapılmasını herkese tavsiye ederim. Yemekler, Manzara , teknenin temizliği, ve dekarasyonu kusursuzdu. Hiç kimse bir an olsun sıkılmadı. Düğünümüz beklentimizin çok çok üstündeydi. Herşey için tekrardan teşekkür ederim.

D&M
Demet & Murat

08.07.2022 tarihindeki Düğün organizasyonumuz için Joy Tekne Tur'u seçerek hayalimizdeki düğünü yaptık. Öncelikle Sinan beye gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür edeerim. Baştan sona kadar tecrübesi ile bizi kendine hayran bıraktı. Teknedeki servis organizasyon Yemek Müzik grubu vs. bize en güzel şekilde servis sundu. Bundan sonra herhangi bir organizasyon seçimimiz Joy Tekne olacaktır. Bu Müthiş Organizasyon için Joy Tekne ekibine teşekkür ederiz.

D&K
Dilek & Koray

Teknede düğün yapmaya karar verdiğimde önce ailelerimizden çok tepki aldık. Teknede düğünmü olur dediler ve bir şekilde ikna edip Joy Tekne ile anlaştık. Şimdi ikimizinde ailesi iyiki teknede yapmışız diyor. Hem herkesin organizasyon boyunca bir arada ıkuşu hemde ailelerimizinde bizimle beraber organizasyonu yaşaması onları ve bizi çok mutlu etti. Joy Tekne ekibi ve Sinan bey bize mükemmel bir gün yaşattılar. Servis yemek süsleme herşey mükemmeldi hepsine çok teşekkür ederiz.

Ş&S

20.08.2022 Tarihinde düğünümüzü Joy Tekne Organizasyon ile gerçekleştirdik. Hayatımızda yaşadığımız en mutlu günümüz oldu. Organizasyon öncesi o kadar tedirgin ve gergindikki saolsun Sinan bey hem organizasyonu çok güzel organize etti hemde bizim gerginliğimizi aldı. Bu yaşadıklarımızı yazarak ifade etmek gerçekten çok zor. Mutlaka Joy Tekne Organizasyon ile bir organizasyon gerçekleştirmeniz gerekir. Tüm Joy Tekne ekibine teşekkür ederiz.

 

TEKNE DÜĞÜNÜ

Teknede Düğün

İstanbul’da Teknede Düğün Organizasyonu

Boğazda Düğün Organizasyonu

İstanbul’da Lüks Teknede Düğün Organizasyonu

Teknede Düğün Pahalı Mı?

Teknede Düğün Nasıl Olur?

Teknede Düğün Yorumları

Teknede Düğün Sık Sorulan Sorular

Teknede Düğün Fiyatları

Boğazda Nikah Yapılır mı?

Tekne Düğünü Sık Sorulan Sorular

Boğazda Teknede Düğün Hizmeti

İstanbul Teknede Düğün Hizmeti

Boat Wedding on the Bosphours

En İyi Tekne Düğünü Organizasyonları

Best Boat Wedding

2022 Yaz Sezonun En İyi Düğün Önerileri

2022 Tekne Düğünü Organizasyonu

2022 Yaz Düğünü

Tekne Düğünü Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Boat Wedding Service in the Bosphorus

Wedding on a Luxury Boat in Istanbul

How about the best boat weddding

How is Istanbul Boat Wedding?

Boat Wedding Organization on the Bosphorus

2023 Boğazda Tekne Düğünü Organizasyonu

2023 İçin En İyi Tekne Düğünü

2023 İçin İlgi Çekici Düğün Konsepti

2023 Yaz Düğün Trendleri

2023 Yaz Sezonu En İyi Tekne Düğünleri

İstanbul Boğazında Nikâh Organizasyonu 2023

İstanbul’da En İyi Tekne Düğünü Organizasyonu

Tekne Düğününde En Çok Merak Edilenler

Teknede Nikâh Organizasyonu Yapılabiliyor mu?

Gemide Düğün

2023 Attractive Wedding Concept

2023 Boat Wedding Organization On The Bosphorus

2023 Summer Season Best Boat Weddings

2023 Summer Wedding Trends

Best Boat Wedding For 2024

Best Boat Wedding Organization in Istanbul

Best Istanbul Boat Wedding Organization 2024

Is it Possible to Organize a Wedding on the Boat?

The Most Wondered Things at the Boat Wedding

Wedding Organization in the Bosphorus 2024

Alkolsüz Tekne Düğünü

2024 Tekne Düğünü Davet Organizasyonu

En Lüks Teknede Düğün İstanbul

2024 Yılı Teknede Düğün Konseptleri

Tekne Düğünü Kıyafetleri

Tekne Düğününde Ne Giyilir?

Tekne Düğünü Davetiye

Teknede Düğün Fiyatlari

Full Paket İstanbul Boğazı Tekne Düğünü Tüm Detayları

Teknede Nikâh Olur Mu?

Müzikli Tekne Turları

Teknede Yapılan Düğünde Ne Giyilir?

Boğazda Yemekli Tekne Turu Organizasyonu Detayları

Teknede Düğün Kaç Kişilik?

Teknede Düğün Fiyatları Ne Kadar?

All-Inclusive Boat Wedding Packages

Boat Wedding Packages

Can You Get Married on a Boat?

How Much Does it Cost to get Married on a Ship?

Is it Cheaper to Get Married on a boat?

2024 Tekne Düğünü Organizasyonu

2024 Yaz Düğünü Organizasyonu

2024 Yaz Sezonunun En İyi Tekne Düğünü Önerileri

2024 Istanbul Yacht Wedding

2024 Boat Wedding in the Bosphorus

2024 Boat Wedding Organization

2024 Wedding in the Bosphorus

2024 Teknede Düğün

2024 İstanbul Boğazında Düğün

2024 Yaz Sezonu Tekne Düğünü

 

Hızlı Teklif Al