+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

TEKNEDE DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Contact on WhatsApp

Yeni bir yuva kurarken yaşadığımız mutluluğu sevdiklerimizle paylaşmanın en güzel ve özel yolu elbette güzel bir düğünden geçer. Farklı ve sıra dışı bir düğün yapmak isteyenlerin şu günlerde teknede düğün nasıl olur diyerek heyecanlı bir merak içinde olması sebebiyle sizlere teknede düğün hakkında detaylı bir bilgi yazısı hazırladık. Boğazdaki en güzel tekne organizasyonu ve etkinliklerinin, kurumsal toplantıların, teknede düğün yemeği, teknede nişan, teknede kına gecesi, teknede evlenme teklifi, teknede iftar yemeği ve daha pek çok özel günün bir numaralı adresi Joy Tekne Organizasyon olarak her gününüze ışıltılı imzalar atmaya devam ediyoruz.

Teknede Düğün Organizasyonu

Boğazda Yat Düğünü

Boğazda yat düğünü, düğün için kiralık yat, delüks yatta düğün, İstanbul boğazında düğün hepsi duyulduğu anda cazibesiyle hayal kurduran muhteşem tekne organizasyonları. Joy Tekne ailesi olarak her yıl yenilikçi ve gelişmiş hizmet anlayışımızla her tekne organizasyonunu aynı ihtimamı gösterirken sizlerin memnuniyeti her zaman ilk önceliğimizdir. İstanbul boğazında düğün, Boğazda kına gecesi, boğazda düğün kutlaması, boğazda düğün organizasyonları için sıradan kapalı mekanlardansa denizle iç içe muhteşem bir manzara eşliğinde tekne düğününü tercih etmek hayat boyu iyi ki diyeceğiniz bir seçim olacak.

Teknede Düğün Fiyatları

Teknede düğün fiyatları, düğün yemeği, teknede düğün organizasyonu kişi sayısı, alkollü alkolsüz içecekler, ekstra etkinlikler gibi birçok etmene göre belirlenmektedir. Teknede düğün organizasyonu yapılırken tarih netleştirildikten sonra misafir kapasitesine ve sizin tercihlerinize göre kiralık yat ve tekneler belirlenir düğün teknesi nasıl olacak bunlar ayarlanır. Teknede düğün nasıl yapılır, yatta düğün nasıl olur endişesi içinde kalmamanız için ekibimiz ilk andan itibaren tüm detayları ve planlamaları sizinle paylaşır. Merak ettikleriniz için her an bize ulaşabilir ve kiralık yat organizasyonu konusunda titizlikçe geçen çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Teknede Düğün Yemeği

Teknede düğün yemeği, boğazda düğün yemeği, yatta düğün kokteyli gibi kısımlar tamamen sizin isteğinize göre şekillenir. Dilerseniz yemekli dilerseniz yemek olmadan teknede düğün organizasyonu gerçekleştirilir. Menü ve yemekler yine düğün öncesinde kararlaştırılıp netleştirilir. Alkollü ve alkolsüz içecek menüleri teknede düğün fiyatları, boğazda düğün kutlaması, teknede evlilik organizasyonu ücretini etkileyen parametrelerdendir. Düğün için kiralık yat, boğazda kiralık gulet, kiralık tekne gibi seçmiş olduğunuz tekne ve yatlar belirlenen şekilde hazırlanır. Masalar ve masa düzeni yatta düğün planına göre hazırlanır. Gelin ve damadın odası, hazırlanmaları, misafirlerin alınması gibi tüm akış daha öncesinde sizlerle üstünden geçilerek planlanır. Düğün yemeği teknede, düğün pastası, havai fişek gösterisi, teknede düğün dansı, müzikler, yemekler, isterseniz özel keman orkestra gibi ekstralar sırasıyla ve ahengi bozmadan gecenize eşlik eder. Siz de tekne düğünü yapmak istiyor ama tüm bu detayları düşününce endişe duyuyorsanız teknede düğün organizasyonu, teknede düğün eğlencesi, after party, boğazda düğün yemeği, boğazda düğün kokteyli, kurumsal tekne organizasyonları, teknede özel kutlamalar için Joy Tekne ile kaliteli ve lüks organizasyonlar planlayabilirsiniz.

Senelerce konuşulacak görkemli bir tekne düğünü yapmaya var mısınız? Joy Tekne Organizasyon ile en güzel kutlamalara, teknede düğün kutlamasına, en lezzetli düğün yemeklerine, ve rüya gibi bir düğüne hazır olun. Teknede düğün fiyatları, boğazda yat kiralama ücretleri, kiralık yat fiyatları, İstanbul yat organizasyonları hakkında bilgi almak için telefon, whatsapp, mail ve site üzerinden bize ulaşabilir hayalinizdeki düğüne kavuşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al