+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

SEVGİLİLER GÜNÜ İSTANBUL BOĞAZI TURU

Sevgililer günü İstanbul Boğaz turu ile sevgilinizi şımartmak ve de mutlu etmek ister misiniz? Sevgililer Günü’nde İstanbul’da olacaklara alternatif bir etkinlik olan boğaz turu ile romantik anlar yaşayabilir ve o anların unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz.14 Şubat yaklaşıyor ve doğal olarak İstanbul’da bu günü kutlayacak olanlar, en uygun yer arayışlarına da başladı. Partnerinize unutulmayan bir Sevgililer Günü yaşatmak istiyorsanız boğaz turu seçeneğini düşünebilirsiniz.İstanbul’un her iki yakasından da katılabileceğiniz boğaz turu seçenekleri ile panaromik olarak tüm İstanbul’u görebilir ve İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasının tadını çıkararak romantik anlar geçirebilirsiniz. Aynı zamanda farklı tur seçeneklerini araştırarak Sevgililer Günü’nüzün dolu dolu geçmesini sağlayabilirsiniz.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Sevgililer Günü Yemekli Boğaz Gezileri

Sevgililer günü İstanbul Boğaz turu araştırmalarına başladıysanız, bu boğaz gezilerinin de ne kadar çeşitli olduğunu görebilirsiniz. Sevgililer günü yemekli boğaz gezileri ile sevdiğiniz kişi ile İstanbul Boğazı’nda unutulmaz bir akşam geçirebilirsiniz. Romantik yemeğinize eşlik edecek deniz, köprüler, tarihi binalar ile partnerinizi etkileyebilirsiniz. Lezzetli bir yemeğe eşlik edecek müzikler de bu özel günün çok daha anlamlı olmasını sağlayacaktır. Hepimizin bildiği gibi, müzik en geride kalmış anıların dahi hatırlanmasını sağlamaktadır. Bu nedenle aşkınızı ve de ilişkinizi her daim hatırlatacak müzik seçimleri ile sizin için özel olan o kişinin hafızasının derinliklerine bu günün kazınmasını sağlayabilirsiniz.

Boğazın Sunduğu Sakinlik ile Sevgililer Günü Kutlaması 

Boğazın sunduğu sakinlik ile Sevgililer Günü kutlaması çok daha cazip hale geliyor. Sevgililer günü İstanbul Boğaz turu sayesinde çiftler için yüzyıllardır övülen Boğaz manzarası eşliğinde unutulmaz ve hafızanızdan silinmeyecek bir kutlama düzenlemek için mükemmel bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Sevgililer Günü genellikle çiftlerin hediye satın almaları, mekânlarda yemek yemeleri veya arkadaşlarıyla kutlama yapmaları için bir etkinliktir. Bu tanıdık kutlamalardan daha eğlenceli ve romantik bir etkinlik düzenlemek ister misiniz? Gün içinde monoton olmaya zorlandığınız şehrin koşuşturmacasına 14 Şubat'ta farklı bir kutlama ile ara verebilirsiniz. Boğaz'ın tarihi binalarında sevdiğinizle romantik bir akşam geçirebilir, dalgaların uyumuyla anılarınıza keyifli anlar katabilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediyesi

Partnerinize en güzel Sevgililer Günü hediyesi yanında ona özel bir an da hazırlamak ister misiniz? İşte bunun için Sevgililer Günü İstanbul Boğaz turu oldukça iyi bir seçenek olacaktır.  Boğazda bir akşam yemeği, unutulmaz anların başlangıcı olarak hayatınızda her daim yer alacak. Fakat sadece Boğaz’da bir akşam yemeği ile bu günü geçiştirmemek için sevgilinize de bir hediye almanız gerekecek. Peki, sevgililer gününde nasıl bir hediye alınmalı? Gelin, beraber bakalım.

Sevgililer Günü’nde Nasıl Bir Hediye Alınmalı?

Sevgililer günü İstanbul Boğaz turu yanında Sevgililer Günü hediyesi ne tarz olmalı? Aslında bu hediye meselesi tamamen karşı tarafın karakteri, ilgi alanları ve de hobileri ile ilgilidir. Ancak öncesinde ne kadar bir bütçe ayırmanız gerektiğine karar vermeniz gerekiyor. Bu sayede çok daha kolay bir şekilde hediyenizi belirleyebilir ve de partnerinize alabilirsiniz.

Ancak olmazsa olmaz bir kural olarak çiçek alınması gerektiğini söylememiz gerekiyor. Kırmızı gül, orkide çeşitleri, papatya gibi çiçekleri alarak sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Erkekler için;

 • Aksesuar setleri,

 • Parfüm,

 • Çakmak,

 • Cüzdan vb. hediye seçeneklerini de değerlendirebilir. Onun tarzına ve de kişiliğine uygun bir hediye seçimi yapabilirsiniz.

 • Partnerinizi mutlu etmek işte bu kadar kolay! Önemli olan ona kendini özel hissettirmek ve ufak bir sürpriz yapmak son derece yeterli olacaktır. Aşkınızı hissetmek kendisini de özel hissetmesini sağlayacaktır.

  Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
  Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

  You can use the links below to get a quote and contact us.

  Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Faydalı Bağlantılar: 

Sevgililer Gününde Boğaz Turu
Teknede Sevgililer Günü Organizasyonu

 

Hızlı Teklif Al