+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

SEVGİLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Şubat ayı yaklaştıkça her sene çiftlerin heyecanla araştırmaya başladıkları sevgililer günü etkinlikleri ile birbirlerine özel bir sürpriz arayışları ön plana çıkıyor. Sevgililerin özel zaman geçirmek istedikleri, eğlenceli ve romantik, sürprizler ile dolu bir gün anlamını taşıyor 14 Şubat. Bu önemli günde sevgiliniz ile nasıl bir vakit geçirmek istediğinizi düşünüyor ya da o anların özel olmasını istiyorsanız 2022 yılında neler yapabileceğinize şimdiden karar vermeniz ve hazırlıklara başlamanız gerekiyor. 

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Sevgililer günü yapılabilecekler için öncelikle nasıl bir etkinlik istediğinize karar vermelisiniz. Sevgililer günü etkinlikleri öncesinde hediyenizi ve de çiçeğinizi almalısınız. Peki, sonrasında o günün çok daha özel ve de romantik olması için neler yapabilirsiniz? 14 Şubat 2022’de neler yapabileceğinize hep birlikte göz atalım.

İstanbul Boğaz Turu

Sevgililer günü etkinlikleri denildiğinde ilk akla gelen bir tekne kiralamak ve muhteşem bir İstanbul boğaz turu yapmak olacaktır.

Özel bir akşam yemeği düzenleyebilir ve isterseniz sevgiliniz ile baş başa romantik bir şekilde İstanbul’un muhteşem güzelliği eşliğinde akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Masa süslemesi, müzik eşliğinde unutulmaz bir yemek organizasyonu, partnerinizin oldukça hoşuna gidecektir.

Aynı zamanda çeşitli gösteriler, eğlenceler, dj performansı ve şovlar ile de bu organizasyonunuzu renklendirebilirsiniz. Ama mutlaka önceden araştırmalarınızı yaparak, rezervasyonunuzu erkenden yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Son dakikaya bırakılamayacak özel bu organizasyon için alkollü ya da alkolsüz olmak üzere menünüzü de ayarlayabilirsiniz.

İstanbul Özel Yat Etkinliği

Bir diğer sevgililer günü etkinlikleri arasında yer alan İstanbul özel yat etkinliği de partneriniz için unutulmaz bir anı olacaktır. Tüm çiftlerin mutluluklarını paylaştığı en önemli günlerden biri olan 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Boğaz'da unutulmaz bir akşam geçirmek istemez misiniz?

Hayatınıza renk katacak anların bir parçası olacak Sevgililer Günü özel yat etkinliği fırsatları sayesinde hayatınızın en güzel anını yaşayabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Amacı tüm günü denizde geçirmek, sevgilinizle harika bir gezi ve denizin tadını çıkarmak iken, saatlik yat kiralama ile kendinize farklı bir zaman geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle vakit geçirebilir, duygularınızı farklı şekillerde yoğunlaştırabilir, 14 Şubat etkinlikleri ile kaliteli bir anın parçası olabilirsiniz. Mükemmel huzurunu derinden yaşayabileceğiniz eşsiz yapısı ile deniz yolculuğunuz için mükemmel bir tercih olacaktır.

Evlenme Teklifi

Sevgililer günü etkinlikleri o anın en güzel hatıralara sahip olmasını sağlamaktır. Peki, Sevgililer Günü’nde partnerinize evlenme teklifi etmeye ne dersiniz? Birçok kişi için mükemmel bir tarih olan Sevgililer Günü, bu özel anın çok daha özel olmasını sağlamak adına bir tarih olarak anılarınızda yer alabilir.

Özel olarak süslenmiş bir masa, romantik bir müzik ve lezzetli yemekler ardından gelecek bir evlilik teklifi partnerinizin havalara uçmasını sağlayacaktır. Ancak evlenme teklifi için bu tarihi seçtiyseniz acele etmenizde fayda var. Çünkü planlanması gereken birçok şey olacak:

  • Evlilik teklifi için yüzük seçmeniz, güzel ve de hoş bir restoran, tekne ya da yatta rezervasyon yaptırmanız gerekecektir.

  • O gün geldiğinde onu evden almanız, hoş bir akşam yemeği yemeniz ve ardından da evlilik teklifini yapmanız onun son derece mutlu olmasını sağlayacaktır.

  • Bütçe açısından bunları yapabilmeniz mümkün değilse de sakın üzülmeyin. Ona elleriniz ile yemek yapabilir, masanızı süsleyebilir ve sevdiğiniz bir müzik ile onu karşılayabilirsiniz.

Ardından yapacağınız evlilik teklifi de partnerinizi son derece mutlu olmasını sağlayacaktır. Yapmanız gereken tek şey ne kadar romantik ve de sevgi dolu olduğunuzu, hayatınızı birleştirmek istediğiniz kişiye göstermek olacak.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Faydalı Bağlantılar:

Sevgililer Gününde Boğaz Turu
Sevgililer Günü İstanbul Boğaz Turu
Sevgililer Günü Yat Kiralama
Sevgililer Gününde Özel Organizasyon

 

Hızlı Teklif Al