+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

KADINLARA ÖZEL EĞLENCE: TEKNEDE KADINLAR MATİNESİ

Kadınlara özel araştırmalar içinde her türden konuya değinmek mümkün olabiliyor. ancak konu tamamen kadınları ilgilendiren eğlence şekli olunca tekne konseptiyle trend olmuş ve damga vurmuş matineden bahsedebiliriz. Kadınlara özel eğlence ya da teknede kadınlar matinesi şeklinde öne çıkan konsept içinde pek çok şov bulunuyor. Garsonların hizmet şekli, tertemiz bir ortam, ferah hava, boğaz manzarası yanında aklınıza gelebilecek her tür eğlence oluyor.

0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Hızlı Teklif AlWhatsApp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:
0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Şarkılara eşlik edeceğiniz fasıl ekibi, canlı müzikler ya da dans ederek stresinizi atabileceğiniz canlı DJ performansı yine kadınlar matinesine yeni soluk getirenlerden sayılıyor. Ancak en bariz konu bu matinenin teknede olmasıdır. Hatta yeni bir akım başlatacak diyebiliriz. tekne düğünleri veya farklı eğlencelerinin arasında konsept eklenmiş olması 1 Ekimden itibaren kadınların eğlence yönünden daha büyük bir alternatifi olduğunu gösteriyor.

Kadınlar Matinesi Nedir?

Kadınlar matinesi hakkında yapılan araştırmalar arasında kadınlar matinesi nedir sorgulamasına çokça denk geliyoruz. Yeni neslin sık araştırdığı bu konu aslında geçmiş yıllarda kadınlar arasında yapılan bir altın günü şeklinde değer görebilir. Fakat bu toplanmalara farklı soluk getiren ve eğlencenin dozunu arttıran şey ise matinede yer alan özelliklerdir. Sosyal aktivite; kadınlar arası sosyalleşme veya organizasyon şeklinde düşüneceğiniz bir şeydir. Genel bakımdan seçkin bir eğlence şekli olmasını sağlayan tekne sektöründe yer almasıyla bambaşka bir deneyim kazandı diyebiliriz. Çünkü tekne içinde bulunmak bile insanın keyfine iyi gelen bir şeydir.

Kadınlar Matinesinin Yeni Farkı

Kadınlar matinesinin yeni farkı arasında en öncelikli şey tekne organizasyonu şeklinde yapılması diyebiliriz. Tabii önceki yıllarda yapılan kadınlar matinesini düşündüğünüz zaman canlı DJ performansının da oluşu önemli bir fark denilebilir. Önceden sadece belirli şeyler yer alırken günümüz şartlarında fasıl ekibi, canlı müzik veya zenne şov olması çok fazla şeyi ifade edebiliyor. Her şey dâhil bir paket şeklinde değerlendireceğiniz bu organizasyon kadınlar matinesinin farklarıdır. Bu yüzden sadece kadınların toplanıp bir arada çay keyfi yaptığı bir sohbet ortamı gibi düşünmemeniz gerekiyor.

Gece Matinesi Ne Demek?

Kadınların için düzenlenen ve Ekim ayı beraberinde boğaza ayrı bir doluk getiren tekne eğlenceleri gece matinesi ne demek sorusuna karşılık cevap sayılıyor. Gecelere kadar süren eğlenceleri tekne ortamında yaşamak kadınların güvenli ve huzurlu şekilde eğlenmesini sağlayabiliyor. Ayrıca rahat olmaları açısından gözlerden uzak veya kapalı mekânda ruhu daraltan bir sinerjiden çok daha farklı konseptlerin bu alanda öne çıktığını söyleyebiliriz. Gece matinesi ne demek sorusunun genel cevabı kadınlar matinesidir. Kadınlar matinesi ise kadınlara özel organizasyon demektir.

Kadınlar Matinesi Ne Zaman Başlayacak?

Kadınlar matinesi ve çeşitli konseptlerinin eğlence şeklinde öne çıkmasıyla ilgili en bariz sorunun kadınlar matinesi ne zaman başlayacak yönünde öne çıkmasıdır. Kadınlar matinesi 1 Ekim tarihinde tekne organizasyonlarından biri olarak başlayacak olup kişi başı veya konsepte uygun şekilde fiyatlandırılacaktır. Detaylı bilgi açısından tekne organizasyon firmasıyla iletişime geçilmesi uygundur. Bu bakımdan matine fiyatı araştırmanın gereksiz olduğunu belirtebiliriz. Çünkü matineler, yapıldığı mekâna ve içeriğine göre değer gören organizasyonlardır. Fakat bu kez farklı alanda bunu yapma isteğindeyseniz; kesinlikle tercihiniz tekne organizasyonu olmalıdır.

Boğazın derin sularında tertemiz bir tekne ortamı, samimi tekne personeli, istekleriniz için hızla ulaşacağınız yetkili ve organizasyon çerçevesinde mükemmel bir eğlence yaşayabilmeniz mümkündür. Ailenizin kadın fertleri, akrabalarınız veya arkadaşlarınızla harikulade kadın eğlencesi için sadece 3 kelimeyle boğazda kadınlar matinesi tercihi diyebiliriz.

Joy Tekneden Eğlenceye Doyamayacağınız Bir Program Sizleri Bekliyor

1 Ekim Programı 

 width= width=

Tekneye Biniş Saati ve Yeri: 18:00 Kabatas ve 18:15 Üsküdar  
Bitiş 22:00 

  • 4 Saat Boğaz Gezisi
  • Canlı Müzik Fasıl Ekibi (Davullu Zurnalı)
  • Zenne Show
  • Oryantal show
  • DJ Performansı
  • Şık süslenmiş masalar
  • Kadınlar Gününe Özel Yemek menüsü

Kisi başı 400TL

0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Hızlı Teklif AlWhatsApp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:
0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Hızlı Teklif Al